Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Аматьорите" -сборна формация.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: " Аматьорите " - сборна формация.

    Ще има каране,но не сме решили още маршрут.

    Коментар


    • #77
      От: " Аматьорите " - сборна формация.

      На Сопот на събора да оберем наградите.
      МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

      Коментар


      • #78
        От: " Аматьорите " - сборна формация.

        АматИОрска му работа
        Тази вечер се представихме добре


        за утре-ще видим ......
        Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
        0894328706

        Коментар


        • #79
          От: " Аматьорите " - сборна формация.

          Първоначално публикуван от Жоро Йорданов Преглед на мнение
          АматИОрска му работа
          Тази вечер се представихме добре


          за утре-ще видим ......
          Е това е аматИОрска работа.Само 4 грайфера.А да стане аматИОр му трябват поне още 2.

          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

          Коментар


          • #80
            От: " Аматьорите " - сборна формация.

            Поляните ли ви свършиха, че почнахте да си карате по краката бе Пачаозоооооов

            Коментар


            • #81
              От: " Аматьорите " - сборна формация.

              Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
              Поляните ли ви свършиха, че почнахте да си карате по краката бе Пачаозоооооов
              Първа тук поляни няма а пък да не казвам когато ти стана аматИОр къде ти бяха грайферите. май тукааааааа (.)
              МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

              Коментар


              • #82
                От: " Аматьорите " - сборна формация.

                Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                Първо тук поляни няма а пък да не казвам когато ти стана аматИОр къде ти бяха грайферите. май тукааааааа (.)
                И аз, и аз.....Това ще ми е спомен от рокерското закриване в събота



                Последното което видях беше една мацка с парапланер и се опитах да отлепя ХРа от земята - успях
                Добре, че си купих нов брич от събора, защото половината от стария остана по асвалта. Точките са от мрежестата подплата, която се е отпечатила преди да изгори от триенето
                Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                0894328706

                Коментар


                • #83
                  От: " Аматьорите " - сборна формация.

                  Koйто не е карал на Габрово, значи не е карал ендуро. Не, я да се обоснова. Който не е бил воден от Джартов и компания, значи не е карал изобщо. Дълго е за обяснение, но от край време Джартата има зъб на аматьорската формация и стъпи ли аматьор в Габрово, докато не му излезне душицата, не го оставят.
                  Ето изявлението на Джартов какво трябва да стане с всеки аматИОр отишъл при тях.



                  Въпреки всико ние освен аматьори сме и мазохисти и от време на време ходим да издевателстват над нас .
                  Неделно каране с Джартов и Клуб Риск - Габрово. Нямам много снимки поради скоростното каране , дъждът и гъстта мъгла.
                  Габровлии се крият от дъжда, докато аз обикалях горите да търся Ицака. Физиономията на Джартов издава какво ни крои.


                  Ето го Ицака след намирането му.

                  МНого е лошо, че не се бобива никаква представа за налкона на пътеката, нито за дъжда, който не спря цял ден.

                  На Ицака определено му бе ден за падане, а не за каране.



                  На тези скали се разигра страхотно тържество. За жалост от мъглата нищо не се вижда. Черното петно на обектива е кал .

                  джартата доволен, но не само от това че ни е прекарал до тук. От тук на татък идваше веселията. Очакваше ни една пътека, която е успоредна на пътеката на Здравето и успоредно с нея е толкова шибана.

                  Ето за какво става дума. Това не е само участък. Цялата пътека е такава.


                  Когато видя какво го чака, моят мотор се скри в храстите.


                  Въпреки многото падания за деня Ицака смело атакуваше гадните пътеки.




                  Като край доволната ми физиономия. За мен сезонът май приключи. Така жестоко си сецнах кръста, че не мога да ходя .


                  Ето и няколко клипа от деня.
                  Габриел на улеите.



                  Ето ги скалите, на които стана веселията. Никой не излезна без помощ.
                  Джартов.


                  Аз. Джартов коментира.



                  Илиян с ямахата на Ицака


                  Ето част от пътеката на здравето 2



                  Ицака почива на пътеката. Тука е и поздрава ми към Ренди.


                  Ето я и цялата група. Всеки караше от кадето му тръгне моторът. Калта беше невероятна.


                  За съжаление това е всичко от мен. Работата на фотографа е най сложна. Трябва да прецени каде може да се снима, да го направи, след това следва скоростно прибиране на техниката и догонване на групата. Почти невъзможно, но и да ви обяснявам няма да ме разберете. Само който е снимал само той ще ме разбере.

                  Като заключение да кажа: Истински аматИОр се ставасамо по Габровските пътеки. Сравнена с тях Кърнарската пътека е магистрала.
                  Пачароз, време е да ти проведа изпита. Имам съмнения, че си започнал да ставаш професионалист. Само да се оправя с кръста и сме на Габрово.

                  Коментар


                  • #84
                    От: " Аматьорите " - сборна формация.

                    Геца тук сам и аз нали сме аматьори

                    Коментар


                    • #85
                      От: " Аматьорите " - сборна формация.

                      Ха ха ха аиде по скоро се стягайте,че ще ходим по нови места.
                      Не е ходено там и ще има нов СЕКС!

                      Коментар


                      • #86
                        От: " Аматьорите " - сборна формация.

                        Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                        Ха ха ха аиде по скоро се стягайте,че ще ходим по нови места.
                        Не е ходено там и ще има нов СЕКС!
                        Аз съм ЗА щом ще има секс нека има Само едно неразбрахте че ние АМАТИОРИТЕ обичаме да ни е гадно и сме МАЗОХИСТИ да става квото ще патуваме
                        За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                        Коментар


                        • #87
                          От: " Аматьорите " - сборна формация.

                          Първоначално публикуван от rendi_mamola Преглед на мнение
                          да става квото ще патуваме
                          За къде беее, Садо-мазо.......
                          Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                          0894328706

                          Коментар


                          • #88
                            От: " Аматьорите " - сборна формация.

                            Първоначално публикуван от Жоро Йорданов Преглед на мнение
                            За къде беее, Садо-мазо.......
                            Тази седмица отиваме на Габрово нали трябва материал за форума Само незнам този кози пикоч Витлемов дали ще си оправи кръста защото без него матеряла ще е посен
                            За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                            Коментар


                            • #89
                              От: " Аматьорите " - сборна формация.

                              Как Габрово бе, няма ли да ходите в Хасково.........??????????
                              Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                              0894328706

                              Коментар


                              • #90
                                От: " Аматьорите " - сборна формация.

                                Първоначално публикуван от Жоро Йорданов Преглед на мнение
                                Как Габрово бе, няма ли да ходите в Хасково.........??????????
                                Незнам за никакво Хасково пътуваме за Габрово там ни чака смърта и ние трябва да я победим
                                За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X