Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Костенец предстоящ събор 27.06.2010г. Добре дошли!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Костенец предстоящ събор 27.06.2010г. Добре дошли!!!

    Здравейте, колеги! На 27.06.2010г. (неделя) в една махала (Гергичката) на няколко километра от гр. Костенец ще се проведе събор на мотористите. На събора ще има поп да ни освети за здраве и безаварийни километри, музика и естествено скара бира . Ще се изгради трасе за каране, на което може да се пуска всеки .Ще присъстват всички местни мотористи, които не са хич малко.
    НО всички вие сте поканени и сте добре дошли. Стига да има желаещи, могат да ми пишат на ЛС или тук в темата, за да се разбрем и да тръгнем всички заедно.
    Местните ще събираме по 10лв. за ленти за заграждение на трасето за музика ,поп ,ядене и още доста работи. А победителят в гонката мисля, че ще получи и някаква награда.

    Добре дошли!!!
    Последно редактирано от viki terzieva; 13-06-10, 19:42.
    HONDA CR250 - 2 Stroke POWER

  • #2
    От: Костенец предстоящ събор 27.06.2010г. Добре дошли!!!

    Няма ли мераклии???
    HONDA CR250 - 2 Stroke POWER

    Коментар


    • #3
      От: Костенец предстоящ събор 27.06.2010г. Добре дошли!!!

      Мислех, че ще има доста заинтригувани, ама нещо.....
      Ето линк кум групата ни http://www.facebook.com/home.php#!/g...23413127691357
      Днес също ходихме на трасето, забивахме колци и заградихме с ленти. Бяхме 10-12 мотора и 7-8 АТВ-та. Не бяхме всички, липсващите бяха тройно повече, но трябваше да се работи ии.... Имаше и тежка артилерия - трактор, който направи страхотен вираж, един скок и малко подравняване около него. Другата събота и неделя отново ще сме там, както и трактора. Докато бяхме там дойде един човек и каза, че ни дава една ливада (под трасето), за да си паркираме колите. Така де, още преди да го каже това, публиката я бяха напълнили .Публика имаше около 20тина човека. Това е засега от мен. Другата седмица още.
      Последно редактирано от viki terzieva; 13-06-10, 19:43.
      HONDA CR250 - 2 Stroke POWER

      Коментар


      • #4
        От: Костенец предстоящ събор 27.06.2010г. Добре дошли!!!

        Г-н Кацаров, след като сте имали време да създадете фейсбук профил и да качите снимки, защо не направите същото и тук.
        На мен например щеше да ми е по-приятно ако бях видял снимките в темата, а не да ги разглеждам другаде.

        Коментар


        • #5
          От: Костенец предстоящ събор 27.06.2010г. Добре дошли!!!

          Няма проблем г-н Чинел

          Tова ни е рекламата всички са добре дошли


          Тази снимка е от 6 юни когато се събрахме и ходихме до мястото на което ще е трасето за да го обмислим




          Я дай да видим какво ще да е


          Тази вече е пресна от неделята багериста се оказа доста майстор и направи виража страхотен


          Проба


          пак


          и пак


          Това е от мен.Другата седмица още.
          Прикачени файлове
          Последно редактирано от Станимир Кацаров; 15-06-10, 12:52.
          HONDA CR250 - 2 Stroke POWER

          Коментар


          • #6
            От: Костенец предстоящ събор 27.06.2010г. Добре дошли!!!

            То хубаво каниш, ама някаква готовност за преспиване, лагеруване, програма за вечерта/ за мажоретките няма да питам/. Все пак колегите дето сме от по-далеч се интересуваме от тези малки подробности.
            Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
            0894328706

            Коментар


            • #7
              От: Костенец предстоящ събор 27.06.2010г. Добре дошли!!!

              Програмата е ясна ще пада каране
              Събора ще започне в 11:00 ще има музика,скара и бира.
              Преспивката мисля че не е никакъв проблем ако искате можете да си вземете палатки-поляни бол .
              Междо другото току що се пребирам от там.Когато отидох имаше три момчета които караха.Казаха ми че чакат да докарат материала и започваме бараката.Бараката е готова със стабилен покрив и заградена от страни да не настиваме .Направихме пейки и маси,място за огън и чисто нова голяма скара.
              Иначе пистата е готова състои се от 3 виража 6-7 скока има както изкачване така и спускане общо взето пистата стана супер.
              Пускам няколко снимки от днес.
              Това е пистата от снимката не може да се изгради реална представа.Казвам го защото като гледам отзад колко малък баир се вижда пък не е така.









              И пак Добре дошли.
              Прикачени файлове
              HONDA CR250 - 2 Stroke POWER

              Коментар


              • #8
                От: Костенец предстоящ събор 27.06.2010г. Добре дошли!!!

                Тази година ,ще има ли мото събор в Костенец?Да вземем да се организираме от мото група - Сестримо.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X