Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходките на Баирбудали Троян

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Разходките на Баирбудали Троян

    От доста време обмислям да пусна такава тема,но все не оставаше време.
    Ето я вече факт.
    Имам доста снимки,но някакси не върви да пускам снимки от преди месец-два,за това най-пресните от вторник 25.05.
    За разлика от много други групи,нашата не се съсредоточава толкова върху снимките,колкото върху клиповете,и по интересните моменти
    Та,както обещах,най-пресните
    Маршрута беше уговорен ..почти на място,тръгване от Троян,през римския път,излизане на Беклемето,бърз "обяд" там,и разходка до паметника,пускане на Зеленика,центъра на Бели Осъм - асфалт до чифлик,до тук никой не беше снимал,нямаше контузии,инциденти ..да,но до тук,едното момче с CRF250X пада и си чупи ръката ,падна много нелепо,но ..какво да се прави,оставихме мотора в най-близкия хотел,и го взеха с кола,а останалите продължихме към връх Кашка. От там са и клиповете.
    Първи самостоятелен скок (кой каза че КТМ ставали само за пред кафето?)

    Незнам как ще се харесат от модераторите следващите клипове,но съм длъжен пред себеси да опитам. Отново "простотии",като че ли не ни стигаше една счупена ръка за деня..

    Вече втори опит за така наречената от децата "прескочи-кобила",вече съм по-уверен,макар и да не ми личи


    В първия пост в темата,а и самото и отваряне предпочетох да съм по-"лаконичен" откъм снимки и клипове,а и разходката не беше кой-знае-какво,едва 5 човека,и фотографа оцъстваше
    За напред още!

  • #2
    От: Разходките на Баирбудали Троян

    Garkoff, успех с темичката ! Радвам се когато се откриват нови и нови теми за карания, понеже те са ми най-интересни. Продължавай смело и дано следващия път снимковите материали да са повече ! Поздрави на троянци, имаме доста приятели от там!
    KTM Fen

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X