Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сливница офф роуд

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Сливница офф роуд

    Айде малко да подновя темата на Сливничани .

    Днес аз и три АТВ-та се разходихме до хижа Ком. Целта ни беше да открием черен път от Сливница до Ком. Тръгнахме в 9 и 30 сутринта и по пътно преди Годеч ни залавя дъжд и иначе леката разхотка се превърна в страхотен преход с много кал и занасаня . Ето и няколко снимки от едно място дето се затрудниха с преминаването АТВ-та .

    Това на снимката е Василен ( Секса ) с новата си придобивка Поларис 800сс 4х4 . Аз очаквах повече от тази машина , или съм гледал прекалено много клипчета и затова мислех, че това е машина, за която думата "назад" не съществува .


    Това вече е Калоян с Кавазакито КФХ 700 , умно и с подход настъпи и иазкара в калта .



    Това са снимките който имах време да направя , аз преминах без проблемно , Венци с ТРХ 400 също , въпреки никавият грайфер на гумите му !

    Тук вече сме на Претохан и сменяваме гума на моята ямаха , незнам как ама я спуках , добре че си носех инвентара с мен , иначе бях за никаде + две резервни гуми.




    Малко по-рано след като се изгубихме и на два пъти се въртяхме в гръг и излизахме на Годеч , Венци беше спукал гума на АТВ-то и я прави на Гумаджия в града.

    Ето ни вече на крайната точка освирепели от глад , по време на лутането ни в покрайнините на Годеч , се шегувахме че ще ни изяде мечка там , в последствие остановихме , че ние с ме по-гладни от мечката и май ние ще я изядем



    След финиширане то ни, аз реших да се разходя до пистата, за да направя два три скока и то, какво да видя имаше 6 кросови мотора в последствие след като отидох с Добри и Светлио





    За следващата седмица се организира голямо каране пак до Ком, защото щяло да има предход Кремиковци-Ком , но ние ще отидем директно на Ком, за по една "тройка на скара с гарнитура " Ако има желаещи да казват от сега , пътя е страхотен нито лесен нито труден
    http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

    Коментар


    • До: Сливница офф роуд

      Много гадно време , ако не беше продалжило толкова много да вали щеше да стане страхотно каране . И все пак 5 човека не са никак малко на такова време , жалко че ДжСъМъто се намокри и не можах да направя снимки голяма дивотия беше в калта
      http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

      Коментар


      • До: Сливница офф роуд

        Колеги вече пистата в Сливница придоби вид на истинска писта . Вчера един наш приател доиде с багера и направи няколко виража скоци и изкоренихме дарвета докарахме гуми за да се минава през тях а в скоро време (3,4 дни) ще има и дънери и един участъс само с камани (както истинските писти) .Имаме си и 2 пеики (засега) но мислим да напвим още поне 2. Които е наблизо и има желание да кара и да пробва пистата да пише ВСЕКИ Е ДОБРЕ ДОШЪЛ

        Коментар


        • До: Сливница офф роуд

          Колеги , през изминалата седмица направихме едно посещение на мото стадиона в София Екипани бе малък и сплутен : аз , Иво , Мони и Емил . Беше страхотно преживяване , срещнах се със страхотни хора като Горчо , Васил ( мисля че му викаха бай Васил ) и тн. Бяха ми дадени много ценни съвети от Горчо и технически от Васил . Правихме обиколки на пистата и всяка следваща ставаше все по-добра и по-добра . Иво бързо влезе в час и почана да прескача останалите , в това число и мен . Аз имах малък проблем със свеща , но след като я смених мотора стана друг и започнах да влизам и аз в час . Като цяло беше много интересно , гледахме и малкият на Горчо - Юли как караше своята Кава . Ще кача снимки , но това ще стане по-късно или след няколко дни

          ПП правих ме си и драг стартове аз с YZ 400 f , Иво с CRF 450 R и Горчо със Suzuki RM 500 2т . Ха сега познайте кой беше първи на драг състезанийцата, който си правехме
          Като пусна снимковият материял ще кажа и кой беше по-бърз , а вие сега предположете
          http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

          Коментар


          • До: Сливница офф роуд

            Ето малко снимки

            Можеби повечето хора познават този човек , а за тези които не го това е Горчо и неговият син дясно от него


            Имаше три момчета с една Yz-ка 250 2т ... е не можаха да я изморят значи






































            По-късно ще има още . Няма много мой снимки защото аз снимах
            http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

            Коментар


            • До: Сливница офф роуд

              Я Горчо извадил ПРЪЧА! Това сузи, ако е било в ред, когато сте карали, трябва да ви е взело старта, нищо че е дърто. Карал съм го и на сняг и на сухо, едно време и бая ме стрескаше.
              Поздрави!

              Коментар


              • До: Сливница офф роуд

                Ами не ... на старта аз моята ямаха най-добре се представи и никой не можа да ме дръпне

                Продалжаваме със снимките























































                Има още няколко , ама тях по-късно
                http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

                Коментар


                • До: Сливница офф роуд

                  Колеги не ми се качват повече снимки , затова който иска да го разгледа до край ги има на FTP-то ми .

                  Но не това е повода по който пиша , повода е че искаме да организира ме една малка смесена разходка със всички видове оффроад машини , Мотори , АТВ-та и Джипки в неделия , такаче ако някой иска да се присъединява да казва . За сега сме 4 Мотора , 7-8 АТВ-та и 3 Джипки . Пак повтарям това ще е разходка , а не преход . С нас ще има деца и китайска техника , такаче сами си направете извода как ще караме . Ако някой иска да заповяда GSM ми 0898 507 560 - Цецо се казвам за тези който не знаят
                  http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

                  Коментар


                  • До: Сливница офф роуд

                    Цеци броиш ме и мене нали ? А и да те питам в колко и каде ще се събираме?

                    Коментар


                    • До: Сливница офф роуд

                      Мястото за уговорки е :

                      http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=64757

                      В темата тук трябва да има снимки коментари по тях и тн...
                      MG RACING

                      Коментар


                      • До: Сливница офф роуд

                        Не мога да повярвам, че тази тема е заслужила място в Клупове и групи
                        http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

                        Коментар


                        • До: Сливница офф роуд

                          Първоначално публикуван от CECO_KANGOTO Преглед на мнение
                          Не мога да повярвам, че тази тема е заслужила място в Клупове и групи
                          Ако се развивате ще имате и собствен раздел
                          MG RACING

                          Коментар


                          • До: Сливница офф роуд

                            Развиваме се,обаче слабо го отразяваме тук.Но ще промениме нещата!
                            Оф-Роуд клуб "Без Граници" - Сливница

                            Коментар


                            • До: Сливница офф роуд

                              Първоначално публикуван от DUGHENRY Преглед на мнение
                              слабо го отразяваме тук.
                              Идеята е това да се промени
                              MG RACING

                              Коментар


                              • До: Сливница офф роуд

                                Привет на оффроуд сливница от мен !!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X