Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Св.Атанас Копривщица

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Св.Атанас Копривщица

    Здравейте колеги днес беше сравнително хубаво и топло времето при нас,което става рядко тук по това време на годината и някой хора решиха да пойскарат техниките до връха Св.Атанас близо до града,а аз за съжеление само се возих и снимах,но пак ми беше голям кеф.
    Ето и малко снимки на една малка,но не и безизвестна част от Ендуро клуб " Хвърковатата чета" на Копривщица.Близките дни,а и за в бъдеще мисля да има продължение и да покажа всички от ЧЕТАТА.
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от М.ДИМИТРОВ; 19-03-10, 19:28.
    КОЛАТА ВОЗИ ТЯЛОТО,А МОТОРА ДУШАТА!!!
    (YAMAHA DT 125-1981,SUZUKI DR 650R-1992,SUZUKI DR 600R-1989,HONDA CRF 450R-08,HONDA CRF 450R-09,KAWASAKI KFX 700-08).KTM EXC 250-06.

  • #2
    До: Св.Атанас Копривщица

    Колега, браво за репортажа и снимките, но искам да Ви предупредя, че тук снимки на колеги каращи без каска не се толерират.
    Как и къде карате си е ваш избор, но тук четат и млади момчета за които примера Ви не е подходящ.
    Най-любезно Ви приканвам да подбирате снимките които искате да бъдат публично достояние.

    Благодаря за проявеното разбиране.

    Коментар


    • #3
      До: Св.Атанас Копривщица

      Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
      Колега, браво за репортажа и снимките, но искам да Ви предупредя, че тук снимки на колеги каращи без каска не се толерират.
      Как и къде карате си е ваш избор, но тук четат и млади момчета за които примера Ви не е подходящ.
      Най-любезно Ви приканвам да подбирате снимките които искате да бъдат публично достояние.

      Благодаря за проявеното разбиране.
      Готово колега,то останаха малко снимки ама щом такива са правилата няма да ги нарушаваме.Нищо ще кача още близките дни както съм написал и вече ще знам.
      Поздрави.
      КОЛАТА ВОЗИ ТЯЛОТО,А МОТОРА ДУШАТА!!!
      (YAMAHA DT 125-1981,SUZUKI DR 650R-1992,SUZUKI DR 600R-1989,HONDA CRF 450R-08,HONDA CRF 450R-09,KAWASAKI KFX 700-08).KTM EXC 250-06.

      Коментар


      • #4
        До: Св.Атанас Копривщица

        Първоначално публикуван от М.ДИМИТРОВ Преглед на мнение
        Готово колега,то останаха малко снимки ама щом такива са правилата няма да ги нарушаваме.Нищо ще кача още близките дни както съм написал и вече ще знам.
        Поздрави.
        Няма ПРАВИЛА, просто не е препоръчително, изборът си е ваш.
        Ако имаше правило, щях просто да ги изтрия.
        Много обичам да разглеждам снимки и не пропускам нищо в ендуро раздела, но така даваме лош пример.

        Коментар


        • #5
          До: Св.Атанас Копривщица

          Еххх... Като се замисля, какви ли не изпълнения е имало по този връх,ако можеше да проговори, роман щеше да напише...

          Коментар


          • #6
            До: Св.Атанас Копривщица

            Искам да ви покажа няколко клипа за тези, които не са имали честа да се поразходят из нашите места - Св. Атанас - Копривщица
            http://www.vbox7.com/play:6209429b
            http://www.vbox7.com/play:5496e52e

            С извинение,че ездачите в главните роли за без каски..! Поздрви от бунтовна Копривщица!

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X