Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хасково, Сопот и Кърджали ендуро.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Хасково, Сопот и Кърджали ендуро.

    Много добро каране Кадир Масар на АТВ, ето и малко снимки от мен.
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от Chinela; 23-11-09, 10:26.
    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

  • #2
    До: Хасково, Сопот и Кърджали ендуро.

    Добре дошъл колега. Имаше нужда да има вести и от твоят край. ДАно не се откажеш бързо, както повечето участници. Популяризирай кърнарското ендуро.

    Коментар


    • #3
      До: Хасково, Сопот и Кърджали ендуро.

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 016.jpg
Прегледи:1
Размер:154.2 КБ
ID:5137634ETO
      Прикачени файлове
      Последно редактирано от danail.t.d; 23-11-09, 20:01.

      Коментар


      • #4
        До: Хасково, Сопот и Кърджали ендуро.

        Първоначално публикуван от danail.t.d Преглед на мнение
        [ATTACH]130598[/ATTACH]ETO
        По тоя въжен мост не ва ли хвана малко срах бе момци да минавате аз ако бях нивгъш нямаше да мина БАТ ВИ ШОРИ

        Коментар


        • #5
          До: Хасково, Сопот и Кърджали ендуро.

          Първоначално публикуван от d.6orca Преглед на мнение
          По тоя въжен мост не ва ли хвана малко срах бе момци да минавате аз ако бях нивгъш нямаше да мина БАТ ВИ ШОРИ
          Минавахме един по един, така няма проблем
          Иво Георгиев
          Gworkshop

          Коментар


          • #6
            До: Хасково, Сопот и Кърджали ендуро.

            ..тоя мост един път и аз бях с вас като го минавахме ..ама беше наобратно ..или поне тъй ми се струва от снимките ..много приятен и готин маршрут..що не се обадихте бре диванета

            Коментар


            • #7
              До: Хасково, Сопот и Кърджали ендуро.

              Абе, що сте го качили това АТВ на Дяволския мост, при условие, че няма работа натам ?
              Последно редактирано от viki terzieva; 17-12-09, 08:19.

              Коментар


              • #8
                До: Хасково, Сопот и Кърджали ендуро.

                Първоначално публикуван от bliss-stick Преглед на мнение
                абе що сте го качили тва АТВ на Дяволския мост, при условие че няма работа натам ?
                Я внесете малко яснота, че нищо не разбрах.

                Коментар


                • #9
                  До: Хасково, Сопот и Кърджали ендуро.

                  Ами доста често съм там и съм оглеждал дали няма вариант да се продължи на някъде. Уви, почти няма и следи от пътека вече, а районът на левия бряг на реката е доста привлекателен. Отделно от това администрациите в Ардино полагат непрекъснати грижи за моста и района около него и не е хубаво да ги дразним като качваме "играчките" по него, все пак е паметник на културата. Тази година бетонираха и проблемната част от пътя, която е непосредствено последните 300 метра и вече може спокойно да слезе кола до долу. Явно са доста загрижени за него щом и непрекъснато обслужват контейнера за боклук. Та дайте да не трещим и трошим в района, че там все още не са "сърдити" на туристите..
                  Последно редактирано от viki terzieva; 17-12-09, 08:20.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Хасково, Сопот и Кърджали ендуро.

                    Първоначално публикуван от bliss-stick Преглед на мнение
                    Ами доста често съм там и съм оглеждал дали няма вариант да се продължи на някъде. Уви почти няма и следи от пътека вече, а района на левия бряг на реката е доста привлекателен. Отделно от това администрациите в Ардино полагат непрекъснати грижи за моста и района около него и не е хубаво да ги дразним като качваме "играчките" по него, все пак е паметник на културата. Тази година бетонираха и проблемната част от пътя която е непосредствено последните 300 метра и вече може спокойно да слезе кола до долу. Явно са доста загрижени за него щом и непрекъснато обслужват контейнера за боклук. Та дайте да не трещим и трошим в района че там все още не са "сърдити" на туристите..
                    Че какво сме строшили? Как да мине ATV-то от другия край на реката да продължи по пътеката?
                    Иво Георгиев
                    Gworkshop

                    Коментар


                    • #11
                      До: Хасково, Сопот и Кърджали ендуро.

                      Първоначално публикуван от Ivo Georgiev Преглед на мнение
                      Че какво сме строшили? Как да мине ATV-то от другия край на реката да продължи по пътеката?
                      А вие прдължихте ли ? ..щото не виждам много на къде се продължава там ...
                      За трошенето въпроса е принципен, иначе много ясно че ще минеш от там ако няма от къде другаде, ама се чудя къде ще стигнеш ако отидеш отсреща..

                      Коментар


                      • #12
                        До: Хасково, Сопот и Кърджали ендуро.

                        Първоначално публикуван от bliss-stick Преглед на мнение
                        А вие прдължихте ли ? ..щото не виждам много на къде се продължава там ...
                        За трошенето въпроса е принципен, иначе много ясно че ще минеш от там ако няма от къде другаде, ама се чудя къде ще стигнеш ако отидеш отсреща..
                        Ами има пътека, която прехвърля следващите две била и слиза до нулата на яз.Кърджали
                        Иво Георгиев
                        Gworkshop

                        Коментар


                        • #13
                          До: Хасково, Сопот и Кърджали ендуро.

                          ето и обещаните снимки
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • #14
                            До: Хасково, Сопот и Кърджали ендуро.

                            ето малко снимки и от мен
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                            • #15
                              До: Хасково, Сопот и Кърджали ендуро.

                              Още малко снимки от мен - малкия е сина ми
                              Прикачени файлове
                              МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X