Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пътешествия и разходки на Black hole

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Пътешествия и разходки на Black hole

    Здравей Блек Хоу,както Жоро ти е писал това не е Арапчанската мандра,може да се иде до нея и от тази пътека,като продължиш право нагоре от това място където си стигнал,и като стигнеш билото на ляво по него,около 4км,и рязко надолу,а другият маршрут е през супер екстремната пътека,където си я качил половината,от там нагоре е още по интересна.Местността около Арапчанската мандра е изгубеният Рай,но първо се минава през Ада,затова я кръстихме Пътеката на Живота.

    Коментар


    • От: Пътешествия и разходки на Black hole

      Да така е.Понеже преди това с Жоро бяхме по пътеката за Арапчанската мандра и се
      обърках..Супер пътеки и супер гледки.

      Коментар


      • От: Пътешествия и разходки на Black hole

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC12075.jpg
Прегледи:1
Размер:119.0 КБ
ID:5187800Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC12076.jpg
Прегледи:1
Размер:216.0 КБ
ID:5187799
        Здравейте.Сетих се да си сложа тези лепенки.От светлоотразително фолио са.Как ли ще
        светят нощно време на фарове.

        Коментар


        • От: Пътешествия и разходки на Black hole

          Ама и теб сериозно те е ухапал щуреца, иначе с малко шаренийки е по-добре.

          Коментар


          • От: Пътешествия и разходки на Black hole

            Здравейте.Ето малко снимки от Погановски манастир в Сърбия и ждрелото на р.Ерма.
            Прикачени файлове
            Последно редактирано от black hole; 06-07-10, 17:00.

            Коментар


            • От: Пътешествия и разходки на Black hole

              Браво приятелю пак си се разходил с манго, хубави забележителности но не видях катерача.

              Коментар


              • От: Пътешествия и разходки на Black hole

                Реших да покарам малко в Рила и на кой да се обадя ако не на Чинела/Иван/ и му благодаря
                за топлото посрещане.
                Той ми показа нови пътеки и аз ги пробвах.Пътеката за местността Бор е много трудна и тежка.
                Там вече на поляната се продължава и се стига последната поляна и се стига до клековете.Но като се мине през тях и се стига до каменната
                могила където имаше много мухи.Ето клипче от пътеката Бекяра.


                После пробвах едно екстремче в близост до колата ми,но се оказа.............. първия път го качих
                после се случи това на клипчето.
                Обяснението ми е че 1 път не беше изровено и имаше тяга мотора.
                На 2 и 3 път вече го изрових и нямаше добро счепление на гумата.
                Ето кво се случи.








                Прикачени файлове
                Последно редактирано от Chinela; 06-07-10, 18:34.

                Коментар


                • От: Пътешествия и разходки на Black hole

                  Браво Емо, все едно пак минавам по тази пътека.
                  Но втората на последното клипче не съм я пробвал никога, даже не я знаем.
                  Радвам се ако ти е харесало за да може да дойдеш пак, но този път ще те заведа аз на правилното място.

                  До нови срещи.

                  Коментар


                  • От: Пътешествия и разходки на Black hole

                    Здравейте.След като отидох до Добринище да гледам състезанието,чак там разбрах че матора не е в ред.Затова направих няколко снимки и тръгнах да го правя.Отидох в Разлог в сервиза
                    с/у дапа и там се мъчиха да го запалят ,но...... Реших тогава да го правя
                    и си тръгнах с матора.Минах през Велинград и после се отбих до х.Равно боре.Хижата е преди
                    Варвара.Ама там мноооо готино.Алкохола и приятната компания ли бяха причина ,но си
                    изкарах сюпер.Сега като свалих буталото се видя,че е надрало леко цилиндъра и това е
                    било причината да не мое да запали.Скоро кочината ще бъде готова.
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • От: Пътешествия и разходки на Black hole

                      Здравейте.Докато се прави матора бях на екстремно изживяване на Боянския вдп.
                      Като че ли ми стана навик всека год. да го посещавам и да си правя клипче там.
                      Ето малко от обстановката.
                      http://www.vbox7.com/play:534ecaaa

                      Коментар


                      • На гости на Чинела

                        Здравейте.Мисля да ходя на гости на Чинела.Прехода ще е от хубав по-хубав.Знам,че сега
                        много хора са на почивка,някой не могат да си позволят финансово преход от 3-4дена,други
                        пък нямат ремаркета да си докарат маторите.Но все пак ако се намерят няколко моториста с
                        добра физ. подготовка и добри мотори може да спретнем някаква група.Ще се тръгва от София.
                        Първият ден може да се изкачи Черни връх/2270м./.Няма да се пречи на туристите.Пътеката
                        за Ч.връх е екстремна и никой не минава по нея.Вторият ден ако има желаещи ще се тръгне от Железница през билото на Витоша и през Верила в Спарева баня където ще ни чака Чинела ако
                        няма ангажименти.100 км. без право на зареждане.Аз мисля да си го направя това
                        преходче,защото гледките са прекрасни.Виждат се Рила,Верила,Плана,Конявска планина до
                        Кюстендил,връх Руен над Кюстендил,от стара планина се вижда чак Вежен,също се вижда и Ком.Това ще е около 10-15 август.

                        Коментар


                        • От: Пътешествия и разходки на Black hole

                          Здравейте.Първите снимки са от Власинско езеро в Сърбия.Мога да го сравна с яз. Беглика
                          в Родопите.Имаше предимно рибари.Какви ли парчета излизат.После отидох малко на свеж въздух да избягам от горещините до х. Македония.В тая жега на хижата и места високо в планината си е гот.Хладно и приятно.Хапнах едно курбанче и надолу към жегата.

                          В апарата снимките с езерото са първи,но като се качват във форума са в разбъркан ред.Но там
                          където има снимано езеро е Власинско ез.
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • От: Пътешествия и разходки на Black hole

                            Здравейте.Ето от къде идва Black hole.

                            http://www.ekipnews.com/news/nauka/n...selena_/83034/

                            Ето и малко снимки от едно езеро и едно хубаво вино от Тиквеш.В тая жега да се поразхладиш в езеро си е супер.

                            Направи ми впечатление,че са написали на табели че влизането в езерото е на собствена
                            отговорност,защото не се охранява от спасители.Вместо да забранят къпането сърбите не го забраняват,а остават хората да се къпят на собствена отговорност за живота си.Това говори
                            за демократично мислене.Ако езерото беше в България съм сигурен,че щяха да забранят къпането и всеки влезнал в езерото ще се чувства престъпник.Ще се крие и т.н. А колко е просто да сложиш подобна табела и да оставиш хората сами да решават какво да правят Не знам някъде в България да има езеро и да е разрещено къпането на своя отговорност. Това говори много за манталитета на една нация. Ако някой знае езеро в България с такива табели ,моля да го снима и тогава ще си взема думите назад.
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                            • От: Пътешествия и разходки на Black hole



                              Здравейте.Отидох на разходка в Рила,но без мотора. Използвах последният слънчев ден да се намокря в този хубав водопад. Хубаво време и разхлаждане във водите на вдп. си е голям кеф. Имам снимки на мястото, но модема ми е развален и чакам да го сменят. Като го сменят ще кача и тези снимки. Бях в група от местни овчарценци и някои карат мотор и ми обясниха няколко пътеки за екстремно каране. Ако има време ще ги пробвам. Наслаждавайте се на водопада и не се
                              опитвайте да ми повтаряте номера. На този вдп. аз съм първият който се е спускал. Това беше преди 6-7 год. Тка че този вдп. ми е премиера.
                              Последно редактирано от Chinela; 31-08-10, 15:28.

                              Коментар


                              • От: Пътешествия и разходки на Black hole

                                Браво, Емо!

                                Казано е - И сам война е войн. За пореден път браво, за това което правиш.
                                Само не можах да разбера, от мотора ли падна та подхвана въжетата, или въже се скъса и се качи на мотор

                                Както и да е, лудите никога няма да се предадем та, ако ще и да вкарат член в конституцията против нас.

                                По нашия край има десетки водопади за покоряване и ако имаш желание-заповядай. Поне ще направим снимки от няколко места. Само да позволи времето,
                                че по Балкана лятото свърши.
                                Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                                0894328706

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X