Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пътешествия и разходки на Black hole

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Пътешествия и разходки на Black hole

    Браво, карал си 5 дена при нас и не си се обадил..най-малкото никак не е препоръчително да се кара сам.
    Пътеката за която споменаваш над хижата на Енергото я има в едни от първите страници на темата за Дупница.
    А за новото качване което си направил директно срещу най-стръмното трето.../дето мотора ти е на кантар/ , не е добре...ние копираме от Ерзберг.. там изсипват по един камион с пръст пред такива качвания за да спрат засилката която имаш отдолу..
    А ако си забелязал там където съм прокарал трасето аз, има купчина с пръст и трябва да направиш S образен завой и това ти убива засилката..
    Нищо не е случайно там...не сме открили топлата вода ние. Заповядай пак, много ще се радваме.

    Коментар


    • #62
      До: Пътешествия и разходки на Black hole

      Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
      Браво, карал си 5 дена при нас и не си се обадил..най-малкото никак не е препоръчително да се кара сам.
      Пътеката за която споменаваш над хижата на Енергото я има в едни от първите страници на темата за Дупница.
      А за новото качване което си направил директно срещу най-стръмното трето.../дето мотора ти е на кантар/ , не е добре...ние копираме от Ерзберг.. там изсипват по един камион с пръст пред такива качвания за да спрат засилката която имаш отдолу..
      А ако си забелязал там където съм прокарал трасето аз, има купчина с пръст и трябва да направиш S образен завой и това ти убива засилката..
      Нищо не е случайно там...не сме открили топлата вода ние. Заповядай пак, много ще се радваме.
      Не му се караи на момчето бате ВАНЬО ще се научи рано или къно поздрави от БАТИ ШОРИ

      Коментар


      • #63
        До: Пътешествия и разходки на Black hole

        Виждам че се разсъждава положително

        Коментар


        • #64
          До: Пътешествия и разходки на Black hole

          Здравейте.Това не беше разходка с ендуро,но къде мога да поместа снимките ако не в моята тема.Понякога с ендуро,понякога без матор.
          Миналият месец/вижда се датата от снимките/ бях в Банско да
          срещна изтъкнати алпинисти. Имаше такива алпинисти и българи, и чужденци. Не знаех за Петя и Камен Колчеви, които бяха на Еверест,но
          ето че даже си взех и диск от тях със снимки на цялата им експедиция.
          Изкачването на Петя е първото документирано покоряване от жена в
          света. Има клип точно как стъпва на върха.За снимките от диска по-късно.След Банско отидох до с.Ковачевица, където се е снимал филма
          Мера според мера. До селото има една пещера Ризова дупка. И как у пущинака около пещерата срещнах хора, не знам.Този човек, който съм го снимал вътре в дупката не посмя да влезне. Отвън като се погледне в дупката не се вижда почти нищо и не знаеш къде е дъното.
          Изкара късмет човека, че попадна на стар пещерняк/аз/, та аз влезнах първи и тогава му дойде смелостта на човеко, та и той по мене.
          Понеже е тясно и светкавицата добре е осветила дупката ,иначе почти нищо не се вижда. След като кача 25 снимки ще продължа.
          Прикачени файлове

          Коментар


          • #65
            До: Пътешествия и разходки на Black hole

            Ето че Ризовата дупка е след тези 25 снимки. След Ковачевица се
            любувах на красив водопад.После се любувах на друга пещера до Драма
            казва се Агитис.Мисля,че тези 25 снимки ще обхванат това което съм описал.
            Прикачени файлове

            Коментар


            • #66
              До: Пътешествия и разходки на Black hole

              Брей много снимки.Даже и аз не знам когато описвам до коя снимка ще ми стигне описанието.Явно това което съм описал в по-горния пост ще е валидно и за тези снимки.
              Прикачени файлове

              Коментар


              • #67
                До: Пътешествия и разходки на Black hole

                М/у другото ако имам време тази год. съм хвърлил око на водопада.Както
                виждате не е лош и е около 30м. Та мисля да пусна едно въженце и едно
                клипче па ша видиме. Туристическата част на пещерата е около 500м.
                После се стеснява и започват сифони след сифони.Бълг. и френски
                спелеолози са я преминавали и са стигали до края.Дълга е над 10км.
                След Агитис снимките от морето са от Текирдаг.После са от капалъ
                чаршия в Истанбул.Я да видя докъде ще стигнат тези снимки.
                Прикачени файлове

                Коментар


                • #68
                  До: Пътешествия и разходки на Black hole

                  Ето и края за сега.Снимките от Фалакрой показват един хубав ски курорт
                  в Родопите.Точно там мисля да изкарам няколко дена в каране на ски
                  Картата за един ден е 17 евро.Вижда се и къде може да се спи
                  караваните разбира се ще е по-евтино от хотела.
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • #69
                    До: Пътешествия и разходки на Black hole

                    Здравейте. Ето и малко снимки.В диска има 200-300 снимки,но има
                    нещо което пречи за бързото качване на снимки.Една снимка ми качва за 2мин..Така че само толкова,но върха се вижда поне.
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • #70
                      До: Пътешествия и разходки на Black hole

                      Приятел ти мотор караш ли???
                      Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                      Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                      Коментар


                      • #71
                        До: Пътешествия и разходки на Black hole

                        Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
                        Приятел ти мотор караш ли???
                        Кара чичко, даже една седмица на палатка на нашето трасе спа момчето и първият ни видеоклип е от него.

                        Коментар


                        • #72
                          До: Пътешествия и разходки на Black hole

                          Първоначално публикуван от black hole
                          ........
                          Много е красиво !









                          позволих си да ги метна големи,защото наистина е много красиво.....и студено

                          Коментар


                          • #73
                            До: Пътешествия и разходки на Black hole

                            Първоначално публикуван от Shifta Преглед на мнение
                            Много е красиво !
                            позволих си да ги метна големи,защото наистина е много красиво.....и студено

                            Шифта наистина видя положителната насока в снимките.
                            Браво Шифт.
                            Последно редактирано от Chinela; 12-01-10, 06:04.

                            Коментар


                            • #74
                              До: Пътешествия и разходки на Black hole

                              Разходих се до мото магазина в Младост,защото там имаше среща с Анди
                              Абът който е треньор по мотоциклетизъм в Калифорния.Човека даде автографи на всички желаещи и както се вижда на снимките е земен и не се чувства супер звезда.Лъчезарен и приятен човек.Сигурно е дошъл тука да организира училище по мотоциклетизъм ..Друго не знам.
                              Анди найстина е супер як пич. Аз изкарах и двете нива. Беше доста полезно. Тази година ще има и 3-то - 4-то ниво но не се знае дали той ще дойде или само хора от училището.
                              Последно редактирано от Twisted; 19-01-10, 23:17.

                              Коментар


                              • #75
                                До: Пътешествия и разходки на Black hole

                                Здравейте.Много сняг ,много студ и за матор е малко ........
                                Затова реших да отида малко на юг на топло..Преминах гръцката граница точно в момент на голямата блокада.На първите снимки се виждат тракторите блокирали пътя,но само за тирове беше блокиран.
                                Другите снимки са от Янина.Там района е красив.Има езеро и стари
                                постройки от византийско време.Хубав град без да има голями задръствания по центъра.Но се усеща и там кризата.За тези снимки толкова коментар.Следва продължение с посока Везувий.
                                Прикачени файлове

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X