Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пътешествия и разходки на Black hole

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Пътешествия и разходки на Black hole

    И аз искам да кажа едно браво не само за въпросния клип,а за всичко,което споделяте с нас.Позицията която имате пък по едни други теми също съвпада с моята в много голяма степен и следващият път като дойдете към стария Балкан ще се видим задължително (то щехме да се познаваме вече покрай счупената манивела ако си бех в нас,щото първо на мен звъннаха ама а де ,нищо другия път).Със здраве!

    Коментар


    • От: Пътешествия и разходки на Black hole

      Първоначално публикуван от Жоро Йорданов Преглед на мнение
      Браво, Емо!

      Казано е - И сам война е войн. За пореден път браво, за това което правиш.
      Само не можах да разбера, от мотора ли падна та подхвана въжетата, или въже се скъса и се качи на мотор

      Както и да е, лудите никога няма да се предадем та, ако ще и да вкарат член в конституцията против нас.

      По нашия край има десетки водопади за покоряване и ако имаш желание-заповядай. Поне ще направим снимки от няколко места. Само да позволи времето,
      че по Балкана лятото свърши.
      Здравей Жоро. Не се съм падал от матора така че да се отказвам да карам.Просто сега мотора е с ново бутало и чака да го подхвана нанякъде.Имам други грижи,но скоро ще го подхвана тоз мотор. И въже не се скъсало зада се кача на матор.Знам че има много вдп. по Балкана.Един от тях е Кадемлийското пръскало. 80м. е водният му пад.Пускал съм се по него,но преди да се стигне началото на вдп. си трябват още 50м. въже и кураж да плуваш 10м. в котел дълбок 10м..
      Ще караме пак заедно мотор споко,ще му дойде времето.. Мерси за топлите думи в раздела екстремни спортове.

      Коментар


      • От: Пътешествия и разходки на Black hole

        Здравейте..Ето и малко снимки от водопада.
        Прикачени файлове

        Коментар


        • От: Пътешествия и разходки на Black hole

          Емо хвърляй вече въжетата и грабай мотора захладня еиии.
          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

          Коментар


          • От: Пътешествия и разходки на Black hole

            Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
            Емо хвърляй вече въжетата и грабай мотора захладня еиии.
            Емо ти си наи добрия от пенсионерите Маитап бе това е защото кучето ти ме захапа ама че си добър е вярно ставаш за АМАТИОР
            За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

            Коментар


            • От: Пътешествия и разходки на Black hole

              Здравейте. Искам да пейстна нещо на Жоро Йорданов .
              От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро
              То с пари всеки може.
              Ако трябва ще берем гъби с моторите и ще изкараме колкото трябва, да не са милиони

              Жоро ако берете такива големи гъби може да станете милионери.

              Ренди мерси за поканата за АМАТИОР.Все си мисля,че да стана аматиор трябва да я мина тая пътека на здравето.
              Прикачени файлове

              Коментар


              • От: Пътешествия и разходки на Black hole

                Охо кой се е завърнал.Добре дошъл.

                Коментар


                • От: Пътешествия и разходки на Black hole

                  Оооо, Емо ! Радвам се, че ти е отминало наказанието!
                  Гъби и при на колкото искаш, че даже и по-голями





                  Ние ги берем и си ги хапваме с бяло винце

                  А пък, ако ти е домиляла пътеката на здравето в петък идвай в Габрово. Ще има шоу!
                  Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                  0894328706

                  Коментар


                  • От: Пътешествия и разходки на Black hole

                    малко снимки.
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • От: Пътешествия и разходки на Black hole

                      Емо честито завръщане в голямото семейство.

                      Коментар


                      • От: Пътешествия и разходки на Black hole

                        Еййй а добре дошъл бре!!!! И от ся натъй псуваш само на ум щот без теб ни е скучно!!
                        Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                        Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                        Коментар


                        • От: Пътешествия и разходки на Black hole

                          Коментар


                          • От: Пътешествия и разходки на Black hole



                            това спускане го направих с Христо живота. движим се по пътеката на живота.
                            Последно редактирано от black hole; 15-10-12, 21:08. Причина: вмъкване на текст

                            Коментар


                            • От: Пътешествия и разходки на Black hole



                              тва е същага пътека ,но в по-горната част.

                              Коментар


                              • От: Пътешествия и разходки на Black hole


                                направих преход от Сопот -х. Амбарица-Дерменка и Сопот.м8у другото се отбих до Райчова дупка,която е най-дълбоката пещера в БГ.това е райчова дупка.

                                това е достъпът за птичата дупка където също се отбих
                                и самата дупка
                                на дерменка видях случайно Пачароза и оттам в Сопот.
                                ето и изкачването на вр. Левски и още малко .на клипчето е изкачването на Левски откъм Амбарица.http://vbox7.com/play:0d1aaabe91
                                http://vbox7.com/play:0f54d30fda последното клипче е от една приятна пътека преди Чучул.
                                Последно редактирано от black hole; 16-10-12, 14:59. Причина: промяна

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X