Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Екстрийм Ендуро Петрич

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Екстрийм Ендуро Петрич

    Ехееее, бравос, бре бай Стамати... Един "Чесън" ли те уплаши та стана разходкаджия .... ц ц ц. (Всичко виждам аз, не ми се изСулвай така ти)
    А бе айде простено ти е, оди поне да ги запознаете двата ТМ-а.

    Коментар


    • От: Екстрийм Ендуро Петрич

      Шшш тихо бе, развали момента на изненада Пък няма само вие да се разхождате, айде да не вадя компромати

      Коментар


      • От: Екстрийм Ендуро Петрич

        Ето как протече неделята в Петрич.
        Започна малко тегаво, първо Жоро получи повреда и го оставихме да се справя с проблема като уговорката беше да ни настигне. Е да, ама не. Още в самото начало другия колега от гостите получи контузия. Много нелепо и много неприятно, скъсани кръстни връзки на коляното. И трябваше да се връщаме надолу. Там пък стана ясно, че Жорката няма да може да кара този ден. Повредата беше по-сериозна. Но мерака си е мерак и решихме все пак да се поразходим и ето видеата:



        Това пък май е любимото деренце на Екстрийм Ендуро Петрич

        От там продължаваме към връх Конгурa, ще видите как не мога да нацелвам 2 предавка във видеото
        Обаче в следващия пост, че видеото се кава все още
        Последно редактирано от druz; 16-09-16, 07:15.

        Коментар


        • От: Екстрийм Ендуро Петрич

          А моята повреда ако знаеш колко е нелепа…… .. направо си се чудя на късмета… .
          От смесването на антифриза и маслото, докато чаках частите да пристигнат , скоростите са хванали ръжда… ..и от там няма включване , няма изключване… ., нелепо ама кво да се прави ,има и такива каръшки дни… ..

          Sent from my MediaPad T1 8.0 using Tapatalk
          Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

          Коментар


          • От: Екстрийм Ендуро Петрич

            Стига бе! Идвайте в Сф да счупим каръка

            Коментар


            • От: Екстрийм Ендуро Петрич

              Да, да и аз така реагирах......
              п.п Гледам нашето деренце стабилен отпор ти е дало хахахха
              Дано поне ти си доволен от карането хихихих, колегата с Ктм-а беше много изморен и много дволен хих

              Sent from my MediaPad T1 8.0 using Tapatalk
              Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

              Коментар


              • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                Хаха, не бе, заради гумата е . Много ясно, че ми хареса карането, супер беше. И посрещането също.
                Имаше още една камера. Чакам и вие да се включите.
                Сега продължавам да качвам. Това е един много живописен път към вр. Конгура

                Коментар


                • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                  Само не ми казвай, че Меса се е контузил...

                  Коментар


                  • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                    Палете ремаркето или буса и гас към София да се поразходим по Буховските пътеки . Ей го е - почивни дни идат.

                    Коментар


                    • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                      Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
                      Само не ми казвай, че Меса се е контузил...
                      Точно той. Работата е дебела, май без операция няма да стане. Да му пожелаем бързо възтановяване.

                      Коментар


                      • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                        Още видео?
                        След вр. Конгура се спуснахме надолу кък Петрич да пробваме една друга засукана пътечка. По пътя колегата показа едно деренце, което са мъчили и било тегаво. Кратък размисъл дали да се вкарваме в приключение и...

                        Малко разчистване

                        И колегата изхвърча като тапа, чак не успях да снимам . Ето и моите опити и изкачвания



                        И накрая за десерт на Жорката тренировъчната пътечка дето сигурно я минава със затворени очи

                        Това е от мен. В крайна сметка се получи готино каране. Очаквам още видео и ви чакаме да дойдете да покараме в покрайните на София.

                        Коментар


                        • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                          Вече ми е забранено да си играя с дръз. Резултата от последните три карания с него е счупена ръка, много скъпа връзка ключове загубена, и една предна кръстна връзка назад.
                          Живи и здрави след 6 до 8 месеца може да се направи някоя лека разходчица.

                          Коментар


                          • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                            жалко, че има потрошен колега. другият с мотора все някак ще го оправи. видеата са много готини-браво за старанието. кой раправяше,че беласица била "мека" планина?!?

                            Коментар


                            • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                              Еее мека!!! Беласица е най стръмната планина в България! Като стена е! Добре че германците са прокарали пътища навремето и граничните са ги поддържали.
                              "Do not correct a fool, for he will hate you;
                              Correct a wise man, for he will appreciate you."

                              Коментар


                              • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                                Браво, поздравления за хубавата тема.
                                Идвате ли към Пирин да карате, ....обаждайте се.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X