Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Екстрийм Ендуро Петрич

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Екстрийм Ендуро Петрич

    Честита нова 2014г. на всички. Жорка сега видях снимките и се чудя да се смея ли или да плача. Най-важното е, че не си пострадал, защото с това солово каране травмите са много тежки. А като обобщение мога да кажа, че от публикувания материал ясно се вижда само едно: Преди си карал моторче, а сега вече караш мотор
    Р.S. Сигурен съм,че това място си го качвал с ямяшката на пълна газ и сега дясната ръка, те е до сърбяла повече от необходимото
    SUZUKI DRZ SuperMoto

    Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

    Коментар


    • От: Екстрийм Ендуро Петрич

      За много години Жорка и нека тази година ти донесе само хубави неща и случки Поздрави

      Коментар


      • От: Екстрийм Ендуро Петрич

        Честита нова година и да укротиш звяра

        Коментар


        • От: Екстрийм Ендуро Петрич

          Ей човече, темата ти е напълно замряла Ако не си оправил мотора и не караш, поне пиши
          SUZUKI DRZ SuperMoto

          Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

          Коментар


          • От: Екстрийм Ендуро Петрич

            Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
            Ей човече, темата ти е напълно замряла Ако не си оправил мотора и не караш, поне пиши

            Не съм го , утре ще ходя да си взема частите и ще го правя тея дни , да се надяваме , че в неделя ще правя разработка !!

            Нямам какво да напиша,човече .... няма мотор , няма каране , налегнала ме е каръщината и направоооо.....

            Ама какво да се прави , живи здрави да сме, очаква се скоро време включване и от Петрич
            Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

            Коментар


            • От: Екстрийм Ендуро Петрич

              Първоначално публикуван от Георги Гущеров - / HannibaL / Преглед на мнение
              Не съм го , утре ще ходя да си взема частите и ще го правя тея дни , да се надяваме , че в неделя ще правя разработка !!

              Нямам какво да напиша,човече .... няма мотор , няма каране , налегнала ме е каръщината и направоооо.....

              Ама какво да се прави , живи здрави да сме, очаква се скоро време включване и от Петрич
              Какво му строши на тоя як мотор бре.
              МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

              Коментар


              • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                И яките мотори имат слаби места - задния калник и кормилото, например .

                Коментар


                • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                  Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
                  И яките мотори имат слаби места - задния калник и кормилото, например .
                  То това отдавна го оправих хахаха бял кахър е ......
                  Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                  Коментар


                  • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                    Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                    Какво му строши на тоя як мотор бре.
                    Стояне, ходих през деня до един приятел /с мотора / , всичко точно уж, прибрах се , викам чакай да си регулирам карбуратора , но преди това да направя диагностика по цвета на свеща! Свалям свеща , а тя с керемиден цвят , перфектна смес и реших ,че нищо няма да пипам при това положение. Завих свеща , запалих мотора , поработи 30тина секунди и направи ТЪН / звук на метал / - и викам " е ся си е*а мамата.... Натискам леко манивелата - нИще , край отиде буталото.

                    Свалих цилиндъра, единия сегмент беше извит на " Г " буквата , а цилиндъра надран. Биела , лагери и т.н всикчо - ОК / слава Богу / и така ....


                    Днес ходих да си взимам цилиндъра , направена е ризата , взето е новото бутало , но ризата като, че ли не е направена точно както трябва, отворите и са малко по-тесни от колкото оригиналните.... тааа като ходих да си взимам нещата , се оказа , че клапата и тя е сдала багажа ! Има едни две като патрончета не знам как се казват / приличат на куршум и седят от двете страни на клапата / , та едното е износено , а другото счупено в долния край !
                    Според момчетата в магазина , именно това счупване е довело до задирането...

                    Буталото , с което взех мотора , уж беше ''перфектно'' , ама ако го видиш ще се изплашиш. Утре ще го снимам и ще го кача. Та в общи линии така , утре ще ходя да правя клапата и после почвам да събирам ! Дано да няма повече ядове...
                    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                    Коментар


                    • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                      Ей това дето съм оградил с червено е главният виновник според момчетата...

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:sdsd.jpg
Прегледи:1
Размер:114.9 КБ
ID:5559148
                      Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                      Коментар


                      • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                        Първоначално публикуван от Георги Гущеров - / HannibaL / Преглед на мнение
                        Стояне, ходих през деня до един приятел /с мотора / , всичко точно уж, прибрах се , викам чакай да си регулирам карбуратора , но преди това да направя диагностика по цвета на свеща! Свалям свеща , а тя с керемиден цвят , перфектна смес и реших ,че нищо няма да пипам при това положение. Завих свеща , запалих мотора , поработи 30тина секунди и направи ТЪН / звук на метал / - и викам " е ся си е*а мамата.... Натискам леко манивелата - нИще , край отиде буталото.

                        Свалих цилиндъра, единия сегмент беше извит на " Г " буквата , а цилиндъра надран. Биела , лагери и т.н всикчо - ОК / слава Богу / и така ....


                        Днес ходих да си взимам цилиндъра , направена е ризата , взето е новото бутало , но ризата като, че ли не е направена точно както трябва, отворите и са малко по-тесни от колкото оригиналните.... тааа като ходих да си взимам нещата , се оказа , че клапата и тя е сдала багажа ! Има едни две като патрончета не знам как се казват / приличат на куршум и седят от двете страни на клапата / , та едното е износено , а другото счупено в долния край !
                        Според момчетата в магазина , именно това счупване е довело до задирането...

                        Буталото , с което взех мотора , уж беше ''перфектно'' , ама ако го видиш ще се изплашиш. Утре ще го снимам и ще го кача. Та в общи линии така , утре ще ходя да правя клапата и после почвам да събирам ! Дано да няма повече ядове...
                        А някога ти бях казал, да не си взимаш повече 2Т........
                        Още повече, ако ми беше казал по-рано, че ще взимаш мотор от "Скакаландия", можеше да проучим нещата и бъдещите ти ядове да са по-малки Дето са казали старите хора, имала е глава да пати, така че нека само това да са ти проблемите
                        SUZUKI DRZ SuperMoto

                        Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                        Коментар


                        • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                          Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
                          А някога ти бях казал, да не си взимаш повече 2Т........
                          Още повече, ако ми беше казал по-рано, че ще взимаш мотор от "Скакаландия", можеше да проучим нещата и бъдещите ти ядове да са по-малки Дето са казали старите хора, имала е глава да пати, така че нека само това да са ти проблемите
                          Ам нямам проблем с 2та такта ,ама имало да стане, станало е ..... Ще се оправи не остана много за правене вече ,ма се събра доста време без каране !

                          Дано да няма повече ''изненади'' , ще покаже хахаха или ще запали , или ще изтропа , среден вариант няма хо хо хо
                          Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                          Коментар


                          • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                            Явно и ти обичаш садо-мазо ендурото Правене, каране, правене и пак правене, каране, след това правене и т.н. Ако ме беше послушал, сега щеше да си в движение, а не в бокса. Както и да е, на мен ми харесва да карам, а не да ръчкам по мотора, затова съм си взел ДРЗ
                            SUZUKI DRZ SuperMoto

                            Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                            Коментар


                            • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                              Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                              Какво му строши на тоя як мотор бре.
                              Offf Божке,як мотор!!!
                              Тея кенефи ако на деня не им развиеш поне три пъти свеща все едно не си ги карал !

                              Коментар


                              • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                                Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
                                Явно и ти обичаш садо-мазо ендурото Правене, каране, правене и пак правене, каране, след това правене и т.н. Ако ме беше послушал, сега щеше да си в движение, а не в бокса. Както и да е, на мен ми харесва да карам, а не да ръчкам по мотора, затова съм си взел ДРЗ
                                Абе да ти кажа честно , Миро , аз каквото съм си направил сам по мотора , не е мръднало !!! Ямахата я карах 4 години + преди да ми даде дефект и си я карах на макс , но си я правех сам !! Закарах я на майстор и се почна , това се обади , онова се обади и се почна ! Аз техниката си я гледам, от залъка си давам , но си я правя както трябва и после знам ,че там няма да пипам и ще си карам на макс. Лошото в случая е ,че много хора в Бг продават ''перфектните'' стоки , а после обираш негативите

                                Живи здрави , ще го направя мотора тая седмица, ма*ната му, ние да сме живи и здрави ! Ямахата ми е в бойна готовност , цъкам копчето и съм в движение , ама нали сега подкарах по-сериозна машина и Ямашката ми се струва доста слабичка и затова не съм я карал.....
                                Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X