Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Екстрийм Ендуро Петрич

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Екстрийм Ендуро Петрич

    Не трябва да подскача дори и с пУна газ да тръгваш.Сигурно му е начукана касетата свали капака и виж.
    Последно редактирано от Chinela; 08-12-13, 20:01. Причина: пУна газ, пУна
    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

    Коментар


    • От: Екстрийм Ендуро Петрич

      Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
      Не трябва да подскача дори и с пУлна газ да тръгваш.Сигурно му е начукана касетата свали капака и виж.
      Под подскача имам впредвид ,че тръгва рязко като крос....

      Днес разглеждах ръчката , не е магура, но и не запомних каква марка е, таа на капачето пише ДОТ 4, а самата течност не е много добра ,затова ще гледам да я сменя тея дни, както и една от гумичките, по скоро маншонче , външното, е прокъсано. Няма теч , няма нищо, но ще го сменя , то е по-скоро да предпазва от прах и мръсотий...

      Като сменя течността , мисля , че нещатата ще се нормализират. Днес долях малко, защото беше под минимума и нещата бяха по-добре! Като промия цялата система , вярвам ,че нещата ще се оправят !

      П.п От самия съединителя не се чува нито скърцане , нито чукане , нито нищо... работи си нормално според мен......

      Иначе благодаря за съвета
      Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

      Коментар


      • От: Екстрийм Ендуро Петрич

        Най накрая да видиш малко сила. И само пУна ГАЗ
        Последно редактирано от Chinela; 08-12-13, 20:01. Причина: пУна газ, пУна
        Който оцелее ще закусва!

        Коментар


        • От: Екстрийм Ендуро Петрич

          Вече ша плачем,оште един с подранил подарък от Дедо Коледа , ами ний кво да правим. Май ша викаме неволята.Поздрави от Чирпан с наздраве за добрия избор,дано е сполучлив.Пак и Честито.
          Последно редактирано от fanfan; 08-12-13, 18:37. Причина: правописна грешка

          Коментар


          • От: Екстрийм Ендуро Петрич

            Аз като гледах тези мотори и специално този модел всичко е крос. Ти ми каза, че му дават 60 коня, което за ендуро е много според мен за тези кубици. Мотора ако не греша е кросов с светлини отпред
            Така поне аз мисля, така че не ми се нахвърляйте, ако греша!
            Така ли ми се струва или предния кол е леко крив. Така се вижда на снимките и ти го казвам просто за да го погледнеш за всеки случай. Иначе за tm съм чувал само хубави неща
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IONX0027.jpg
Прегледи:1
Размер:287.9 КБ
ID:5544196

            Коментар


            • От: Екстрийм Ендуро Петрич

              Това е клипчето от пистата , не е кой знае какво , но става...... на последната обиколка малко се натресох в едни храсти , ама и това го има , малко се унесох в скоростта

              Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

              Коментар


              • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                Първоначално публикуван от rdlegy Преглед на мнение
                Аз като гледах тези мотори и специално този модел всичко е крос. Ти ми каза, че му дават 60 коня, което за ендуро е много според мен за тези кубици. Мотора ако не греша е кросов с светлини отпред
                Така поне аз мисля, така че не ми се нахвърляйте, ако греша!
                Колега , първо има и Ендуро!

                Второ, така съм чел в нета , че го дават 58-60 коня, а дали реално е толкова мен това не ме вълнува да ти кажа !!! Ако ще и 3 коня да е , важното е ,че ми харесва как върви и ми е предостатъчен за хобито, което обичам и практикувам !!!
                Плюс това мотора има и стоп, но съм го махнал и тези дни мисля да си го монтирам обратно !!!

                И не на последно място , защото като ти отговорих на лично , пускаш същото мнение и тук ?!?! Какъв е смисъла ?!?! Аз не съм тръгнал да си меря конете или каквото и да е друго... колкото - толкова !!! Има си раздел общи приказки, там може да се правят всякакви коментари на всякаква тематика !!
                Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                Коментар


                • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                  Първоначално публикуван от fanfan Преглед на мнение
                  Вече ша плачем,оште един с подранил подарък от Дедо Коледа , ами ний кво да правим. Май ша викаме неволята.Поздрави от Чирпан с наздраве за добрия избор,дано е сполучлив.Пак и Честито.
                  Е недей плачи , то моя Дядо Коледа ме подминава 3-4 години и чак сега реши да ме зарадва!!!

                  Благодаря ти за хубавите думи , поздрави и от Петрич
                  Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                  Коментар


                  • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                    Първоначално публикуван от rdlegy Преглед на мнение
                    Аз като гледах тези мотори и специално този модел всичко е крос. Ти ми каза, че му дават 60 коня, което за ендуро е много според мен за тези кубици. Мотора ако не греша е кросов с светлини отпред
                    Така поне аз мисля, така че не ми се нахвърляйте, ако греша!
                    Чинела май ти каза да изтъркаш поне 10 гуми и тогава мнение.
                    Първо не си виждал ТМ и като знаеш че пишеш глупости и ще ти се нахвърлят недей да пиши.
                    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                    Коментар


                    • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                      Първоначално публикуван от БИЖО БИЖЕВ Преглед на мнение
                      Най накрая да видиш малко сила. И само пулна ГАЗ
                      Дааааа !!! Бижо , опитвам се ... където мога, не му оставам длъжен.... е засега в равното докато свикна, ноооо ще дойде ред и на същината
                      Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                      Коментар


                      • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                        Аз казах, че така мисля и мен конете не ме вълнуват. Сега видях, че пише Е 250 на клипчето, а аз разбрах само 250. Както и да е де не казвам нищо лошо за мотора даже бих искал и аз да имам такъв звяр. Щe продължавам да се радвам на това, което имам

                        Коментар


                        • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                          Първоначално публикуван от rdlegy Преглед на мнение
                          Аз казах, че така мисля и мен конете не ме вълнуват. Сега видях, че пише Е 250 на клипчето, а аз разбрах само 250. Както и да е де не казвам нищо лошо за мотора даже бих искал и аз да имам такъв звяр. Щe продължавам да се радвам на това, което имам
                          Е да щом е Е 250 значи е едуро а К 250 е крос Вече и ние сме в час
                          Ааа на тоя пише Пачароза той от кои спада.

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:6097_507485929310690_2116805094_n.jpg
Прегледи:2
Размер:247.3 КБ
ID:5544225
                          Прикачени файлове
                          Последно редактирано от Pacharoza; 08-12-13, 19:32.
                          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                          Коментар


                          • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                            Първоначално публикуван от rdlegy Преглед на мнение
                            ...Така ли ми се струва или предния кол е леко крив. Така се вижда на снимките и ти го казвам просто за да го погледнеш за всеки случай. Иначе за tm съм чувал само хубави неща

                            Абе колега , не ти ли писна да се изказваш неподготвен ?!??! Която и тема да отворя , навсякъде даваш някакви мнения и изказвания , ни в клин ни в ръкав.....

                            ТИ КАК СИ ПРЕДСТАВЯШ , ЧЕ ЩЕ КУПЯ МОТОР С КРИВ КОЛ !!!!??!?!??!!?!??!??!?!

                            Айде моля те престани, като гледам явно не си чувал за маншон на коловете , явно и не знаеш какво представлява!! Освен това , оспами достатъчно теми и няма нужда да спамиш и тук !!!

                            Ако имаш някакво нещо , което да споделиш за мен или мотора ми , във форума има една много готина опция - ЛИЧНИ СЪОБЩЕНИЯ !!!!!!!
                            Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                            Коментар


                            • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                              Жорка, сега виждам темата, та честита машина! Да си я караш със здраве и безаварийно!
                              И най-важното е, че си взел правилните тактове!
                              Yamaha WR 200

                              Коментар


                              • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                                Първоначално публикуван от speedrifter Преглед на мнение
                                Жорка, сега виждам темата, та честита машина! Да си я караш със здраве и безаварийно!
                                И най-важното е, че си взел правилните тактове!
                                Живи здрави само да сме !! Благодаря за пожеланията...

                                П.п Нямам търпение да дойде неделя / в събота нали се работи / , та да мога да покарам пак
                                Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X