Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Екстрийм Ендуро Петрич

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Екстрийм Ендуро Петрич

    И така , позакрепихме мотора и продължихме нагоре. Тук сме малко под вр.Конгур. Спряхме за снимки и за преглед на мотора на Митко

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10103 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:193.2 КБ
ID:5510980

    А ето го и Митко..

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10105 copy.JPG
Прегледи:1
Размер:215.3 КБ
ID:5510981

    Малко красотички....

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10107 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:130.3 КБ
ID:5510982

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10104 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:205.3 КБ
ID:5510983

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10106 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:186.7 КБ
ID:5510984

    От там раздадохме една лека газчица по билото в посока вр.Радомир !! Снимки от билото нямам защото не са интересни ,има само клипове, но когато се качат в нета , ще ги постна !

    Не след дълго се озовахме под вр. Радомир...

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10109 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:178.9 КБ
ID:5510985

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10108 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:212.6 КБ
ID:5510986

    Всичко хубаво ,ама тъкмо решихме да кътерим и се оказа ,че на Митко съединителя е " останал " накъде по пътеките.. Ами без съединител не може да се качи до върха.... не и с 2т и то 125сс. Ами сега.... толкова път и за какво , за да се върнем ?!?! И всичкия тоя каманак дето преодоляхме......

    Поседяхме малко и решихме , че ще продължим напред по билото и ще се спуснем към с. Самуилово - най-голямата грешка за деня !!

    Пътя до там е ужасен, камъни , коловози и простотии - колкото щеш. Не ни останаха нито ръце, нито крака, нито китки , нито нищо от тея камъни... Абе пълен ужас...

    Почивка някъде между билото и селото....

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10110 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:293.3 КБ
ID:5510987

    За да не сме капо от цялата ситуация , предложих да отидем и да посетим Каменишки водопад - уникално место !!!

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10111 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:321.8 КБ
ID:5510988

    Всичко си е прилежно маркирано , изградени са много пейки по целия път , както и беседки....

    Ето го и самият водопад !!

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10114 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:146.2 КБ
ID:5510989

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10112 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:131.0 КБ
ID:5510990

    А това е Митко...

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10116 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:96.1 КБ
ID:5510991

    А това съм аз...

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10117 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:131.4 КБ
ID:5510992

    И двамата заедно...

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10122 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:149.5 КБ
ID:5510993

    До водопада преди се стигаше по изключително опасна пътека !! Но сега са направени парапети , мостчета и стълби , които максимално улесняват достъпа до водопада...

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10113 copy.JPG
Прегледи:1
Размер:322.0 КБ
ID:5510994

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10124 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:132.6 КБ
ID:5510995

    А моторите чакат горе при беседката...

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10125 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:368.9 КБ
ID:5510996

    А ето и нас след като се върнахме от водопада - направо умрели. Има и клип от качването - пеша разбира се !!

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10126 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:354.3 КБ
ID:5510997

    От там продължихме с дългото и мъчително спускане по каманаците и слязохме в с.Самуилово. От там газ и право в с.Коларово , където спряхме до един магазин за да си вземем по 1 фафла

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10128 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:288.8 КБ
ID:5510998

    А от там през с.Беласица и право в Петрич. С това завърши и днешното каране.... Като цяло се прибрахме почти доволни, но за сметка на това смазани.... Другия път повече....

    Клипове ще има когато се качът....

    Това е за сега
    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

    Коментар


    • От: Екстрийм Ендуро Петрич

      Бравос, бравос, карането изглежда е било на ниво Остава, само стълбите към водопада сте ги взели с моторите и направо ще взема да пенсионирам супермотото
      SUZUKI DRZ SuperMoto

      Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

      Коментар


      • От: Екстрийм Ендуро Петрич

        Добре си карате двамата, ама да не го откажеш Митко, че вече имаше 1-2 отказали се ми се струва. Карайте си, карайте по пътеката на Св. Илия и т.н., само внимавайте да не хванете по пътеката на Св. Петър, че тогава.... /ша ма простите за черния хумор/ А, и как няма да полегнеш /в началото/ като тръгваш като млад меринджей . Ти вече си опитен, Митко трябва да е младия меринджей в групата, т.е. в четата, и така като гледам... млад меринджей, млад меринджей, ама без ботушки поне... ?
        Поздрави и давай екшън клиповете

        Коментар


        • От: Екстрийм Ендуро Петрич

          Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
          Бравос, бравос, карането изглежда е било на ниво Остава, само стълбите към водопада сте ги взели с моторите и направо ще взема да пенсионирам супермотото
          Ще изкараш късмет и няма да се разделяш със супермотото . Тея стълби ако някой ги качи с мотор , аз лично ще си продам мотора и няма да карам повече . Направил съм едно клипче от връщането от водопада, по стълбите... ма като се качат клиповете , че вчера бях напарво премазан. Т.е добре си бях докато не пих една бира след горещия душ.... След това направо knockout , едва успях да пусна материала...

          Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
          Добре си карате двамата, ама да не го откажеш Митко, че вече имаше 1-2 отказали се ми се струва. Карайте си, карайте по пътеката на Св. Илия и т.н., само внимавайте да не хванете по пътеката на Св. Петър, че тогава.... /ша ма простите за черния хумор/ А, и как няма да полегнеш /в началото/ като тръгваш като млад меринджей . Ти вече си опитен, Митко трябва да е младия меринджей в групата, т.е. в четата, и така като гледам... млад меринджей, млад меринджей, ама без ботушки поне... ?
          Поздрави и давай екшън клиповете

          Е това е много черен хумор и ти....
          Ами за сега няма индикаций да се отказва колегата , даже напротив, само дето нещо мотора му /дали от лулата , дали от нещо друго , не знам / , ама не върви като хората и много се мъчи особено по пътеките. Аз с моето козле изчезвам за секунди напред , а той не може да отцепи. Сега ще смени лулата със стандартна такава, понеже сегашната е с някаква пружинка вътре и седи много хлабаво върху свещта!!!

          Е то и аз съм си млад меринджей , ти кво мислиш хахахаха . Не в интерес на истината в момента така ми е настроен мотора , че още му свиквам . Това си говорехме и с Митко. Ако завъртя клапата на атаката на 180 градуса, мотора почва да върви много в ниските , и на тея пътеки дори не пипам съединителя - всеедно карам 4т ! Обаче във високите го няма тоя ряз , дето ти дърпа ръцете. Затова положението на мотора е такова, че в ниските да е по-муден, а във високите да полудява... Та в тоя ред на мисли по пътеките иска да го сръчкаш яко на полусъединител за да се изстреля напред и понякога направо ме изненадва, както се получи в началото на пътеката , а и си бях разсеян де хахахахаха . Бе общо взето млада меринджейска грешка хахах, но поне ще се посмеете малко....
          Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

          Коментар


          • От: Екстрийм Ендуро Петрич

            Някой поръчвал ли е клипчета ?!?!? Една порция идва веднага....

            Тука сме на една от пътеките в посока х.Беласица. Реших малко да сменим ролите и Митко да бъде оператор , че да се видя и аз малко как карам... , ама нещата не се получиха много по план... хахах



            От там аз си взех обичайната роля на оператор и продължихме, това е последната пътека преди х.Беласица. Тука малко ми падна заднатя лява кора хахах, добре ,че Митко я видя и ми подвикна да си я прибера, че докато разбера ,че съм я изгубил ,щеше да е късно...



            И продължението на пътеката...



            А това е най-стръмната част от пътеката , именно тук онази туриска засне видеото с мен хахахах,тръгна да снима и Митко , ама той малко закъса



            И Митко в края на пътеката , който край малко го затрудни и се наложи да помогна малко...



            Следва.....
            Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

            Коментар


            • От: Екстрийм Ендуро Петрич

              И така ,след х.Беласица , поехме по няколко пътеки към х. Конгур, но на Митко мотора почна да прави проблеми ,затова покарахме малко по черния път...



              Хапнахме на х.Конгур и тръгнахме по билото. Следващите клипове се за хората , които ги интересува какво представлява карането по билото - общо взето чудесна гледка и МНОГО КАМЪНАК !!!











              А това е част от дългото спускане към с.Самуилово. Терена е достатъчно стръмен , така,че спускаме с изгасени двигатели.... И отново камънака е на 6...



              А това е обещаното клипче от Каменишки водопад. Заснех връщането по стълбите .... доста е интересно и се добива реална представа за водопада и за дерето , в което се намира



              От там трябваше да се върнем на ''главния'' път , като връщането е интересно на 1-2 места. На едно место се наложи да подбутна малко Митко !



              И за финал , последното клипче от прибирането ни !



              Това е всичко от нас , дано ви е било интересно ! Поздрави на всички и до нови срещи
              Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

              Коментар


              • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                Браво Жорка чак сега ми остана малко време да видя твоите и на колегата Митко подвизи
                Това ,че не си сам е много хубаво и за напред да ставате все повече
                Останаха ми малко клипчета ,но утре ще продължа
                Поздрави и нови успехи да показвате ,че да има какво да гледаме

                Коментар


                • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                  Първоначално публикуван от borkatasx Преглед на мнение
                  Браво Жорка чак сега ми остана малко време да видя твоите и на колегата Митко подвизи
                  Това ,че не си сам е много хубаво и за напред да ставате все повече
                  Останаха ми малко клипчета ,но утре ще продължа
                  Поздрави и нови успехи да показвате ,че да има какво да гледаме
                  Благодря , Боре! Дано да се задържи колегата ,че ми писна да карам сам....

                  П.п Колегата вече е с ново возило.... Хонда ЦР 250!! Да му е честита и със здраве да си я кара

                  П.п.п До преди малко си играх да пиша репортаж .... и при пускане на една от снимките форума взе ,че се бъгна и ми затри цялата писаница.... :X :X :X :X :X

                  Затова репортажа довечера или утре....
                  Последно редактирано от Георги Гущеров - / HannibaL /; 25-08-13, 16:19.
                  Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                  Коментар


                  • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                    Ще се опитам пак да драсна 2-3 реда

                    И така в събота , баща ми искаше да го заведа в планината / в частност близо до билото / , за да може да си събере къпини и малини. Аз пък използвах случая да направя едно каране . Този път обаче по деретата , защото пътеките са вече до болка познати...

                    И така , тръгнахме рано-рано и след 20тина мин. вече бяхме на х.Конгур. Там хапнахме по една топла супичка , уговорихме се в колко да се чакаме на хижата и се разделихме , кой за къпини ,кой за дерета ... за всеки по нещо

                    Митко също получи покана, която отказа и аз не знам защо... Както и да е

                    Първа снимка от екстремчето с камъните.. Бързо -бързо го ''изядох'' и се отправих към друг район...

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10129 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:359.2 КБ
ID:5514160

                    От там се отправих към един дърварски път, който на места е адски стръмен. Изкачването става само на 1 и 2ра скорост , както се чува от клипа и на пУна газ.... колкото душа има машинката...



                    От там слязох надолу към деретата. И като се набутах в едно дере - стой та гледай.... всичко хубаво , ама от дерето няма изход...

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10130 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:420.4 КБ
ID:5514161

                    Върнах се по същия път и газ към следващото дере....

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10131 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:419.1 КБ
ID:5514162

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10132 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:411.8 КБ
ID:5514163

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10134 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:408.0 КБ
ID:5514164

                    Преди да вляза в дерето малко скрих мотора за да проуча дали ще мога да изляза.. Е излязох , но машинката си е слабичка...

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10133 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:349.5 КБ
ID:5514165



                    Мотора вече вън от дерето...

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10135 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:298.2 КБ
ID:5514166

                    Сами разбирате ,че след като излязох от дерето нямаше как да не направя една малка фотосесия , нали съм овладял изцяло изкуството на самоснимачката...... . Естествено с тениската на екстрийм ендуро Петрич

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10136 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:314.0 КБ
ID:5514167

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10141 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:380.9 КБ
ID:5514168

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10144 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:335.6 КБ
ID:5514169

                    От там продължих надолу в търсене на нови деренца, но попаднах на едно познато , което не бях катерил от много, много време...
                    Поглед отгоре...

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10146 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:433.2 КБ
ID:5514170

                    Моторчето чака на върха..

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10149 copy.JPG
Прегледи:1
Размер:441.3 КБ
ID:5514171

                    И отдолу... Деренцето е късичко ,но с моето моторче се катери само на 1ва...

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10150 copy.JPG
Прегледи:1
Размер:417.5 КБ
ID:5514172



                    И отново същото дере , но от друг ъгъл , самозаснех се хахахах



                    След като се качих на върха на екстремчето , решил да се разходя малко из дерето , в което бях, оказа се добро , но доста кратко...



                    Вече беше време да се връщам към х.Конгур, но бащата взе ,че закъсня , а аз умрях от скука.. В отчаянието си снимах какво ли не , но няма да ви го показвам хахха

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10152 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:253.3 КБ
ID:5514173

                    С толкова свободно време , сами разбирате ,че позинга е неизбежен

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10158 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:238.9 КБ
ID:5514174

                    Горния вход на х.Конгур..

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10191 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:251.5 КБ
ID:5514175

                    И мотора , който не ,че си отпочина , ами направо заспа следобеден съм от чакане ....

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10206 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:107.2 КБ
ID:5514176

                    След като дойде бащата си тръгнахме и те това е то. Някъде по пътя съм спукал гума , но добре ,че ни прибра до нас и бе така добра да спадне в гаража
                    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                    Коментар


                    • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                      Днес също направих едно не лошо и тоя път доста по-екстремно ендуро , но няма много снимки , понеже нещо се случи с картата памет на апаратчето и всички снимки се загубиха Успях да си върна само една много малка част от снимките...

                      Днес отново карах сам. То по принцип не трябваше да карам , ама ме хванаха лудите , щото си бях пазарил ново возило... но нещата пропаднаха тотално , тъй като след доста телефонни разговора, хванах търговеца в лъжа и преговорите пропаднаха...
                      Жалко , бях си пазарил ВР 200 2т , но.... такъв е живота, сега ще си диря друга машинка за малко парички ;(

                      Таа така , за да успокоя нервите излязох да покарам. Митко с новата машина излезе да кара с един друг колега по черните пътища, а на мен там не ми е интересно и се отправих към една пътека , по която не бях карал от миналата година.
                      Началото на пътеката е обещаващо и доста екстремно, но се справих бързо-бързо с него



                      Една част от тая пътека е много стръмна и миналата година не можах да я изкача. Този път бях решен да го направя



                      Останаха ми 2-3 метра до върха , който с мъка и доста бутане превзех... Утре ще направя малка промяна в конфигурацията на зъбаците и пак ще пробвам....

                      Мотора вече е горе, където пътеката се разделя на 2 Двете пътеки се сливат , но едната /ляво на първата снимка/ е доста стръмна и няма възможност за засилка , а моторчето е слабичко.. , затова заобиколих по малко по-лесния път...

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Unknown000083.jpg
Прегледи:1
Размер:890.4 КБ
ID:5514177

                      Ето на тук поех...

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Unknown000086.jpg
Прегледи:1
Размер:812.8 КБ
ID:5514178



                      Не си личи , но е много стръмно.

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Unknown000087.jpg
Прегледи:1
Размер:191.1 КБ
ID:5514179

                      Мислех да направя едно обиколка , но когато излязох от пътеката и стъпих на черния път направо се шашнах...

                      Не знаех на къде да тръгна. Навсякъде паднали дървета и разклонения , които не водят на никъде... Дори малко се загубих , но се оправих....



                      Не можах да намеря пътя... срутен ли е , затрит ли е , нямам идея , но го нямаше... Взех решение да се връщам от там от където дойдох...

                      Спомняте ли си първата пътека от днешното каране ... и по - точно клипа ?!? Ето и една - две снимки на връщане , на 1-2 по-готини местенца...

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Unknown000090.jpg
Прегледи:1
Размер:814.2 КБ
ID:5514180

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Unknown000091.jpg
Прегледи:1
Размер:845.5 КБ
ID:5514181

                      Ето и клипче от цялото спускане ! Едно от местата е изкачването , от което ми останаха 2-3 метра до върха. Спускането е с плокирана задна спирачка и почти блокирана предна .... Гледайте клипа към края , там се обръщам назад и се вижда за какво става въпрос...



                      Това е всичко от мен До нови срещи
                      Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                      Коментар


                      • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                        Евала Жорка знаеш , че с голям интерес следя темата ти! Много се радвам , че отново си в играта.
                        Само едно искам да ти кажа недей сменяй стария струг с малко по-готин струг. Реши се накрая знаеш, че моторите са от 250 2т нагоре 200 2т е умрял кон.
                        Поздрави!
                        Нukога не се отkазвай от нещо nредu да uзnробваш всuчкu възможнu начuнu , за да го nостuгнеш !

                        Коментар


                        • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                          Хайде да ви постна 1-2 снимки от вчерашната проба на ''зъбната'' конфигурация

                          П.п Оставям снимките да говорят сами за себе си, но съжалям за качеството , вадих ги от клип, понеже не носех апарат нито телефон , нито нищо...

                          Ще има и клипчета . Като цяло , мотора на 1ва катери добре , но стана доста по-бавничък.... ще го потъркалям малко така и ако не ми хареса ще го мисля...

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:MOV_0035.AVI_000009833.jpg
Прегледи:1
Размер:184.2 КБ
ID:5514482

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:MOV_0035.AVI_000011799.jpg
Прегледи:1
Размер:178.4 КБ
ID:5514483

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:MOV_0035.AVI_000016999.jpg
Прегледи:1
Размер:218.5 КБ
ID:5514484

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:MOV_0035.AVI_000058699.jpg
Прегледи:1
Размер:213.1 КБ
ID:5514487

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:MOV_0035.AVI_000065032.jpg
Прегледи:1
Размер:206.3 КБ
ID:5514488

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:MOV_0035.AVI_000033999.jpg
Прегледи:1
Размер:215.8 КБ
ID:5514485

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:MOV_0035.AVI_000035966.jpg
Прегледи:1
Размер:225.1 КБ
ID:5514486

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:MOV_0035.AVI_000076732.jpg
Прегледи:1
Размер:194.4 КБ
ID:5514489











                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:MOV_0037.AVI_000009933.jpg
Прегледи:1
Размер:197.1 КБ
ID:5514491

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:MOV_0037.AVI_000030266.jpg
Прегледи:1
Размер:219.6 КБ
ID:5514492

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:MOV_0037.AVI_000037232.jpg
Прегледи:1
Размер:222.1 КБ
ID:5514493

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:MOV_0037.AVI_000090332.jpg
Прегледи:1
Размер:236.1 КБ
ID:5514494

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:MOV_0037.AVI_000136498.jpg
Прегледи:1
Размер:193.2 КБ
ID:5514495

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:MOV_0037.AVI_000140331.jpg
Прегледи:1
Размер:210.4 КБ
ID:5514496

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:MOV_0037.AVI_000145798.jpg
Прегледи:1
Размер:200.2 КБ
ID:5514497

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:MOV_0037.AVI_000158298.jpg
Прегледи:1
Размер:212.9 КБ
ID:5514498

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:MOV_0037.AVI_000165431.jpg
Прегледи:1
Размер:191.7 КБ
ID:5514499

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:MOV_0037.AVI_000192131.jpg
Прегледи:1
Размер:203.5 КБ
ID:5514500

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:MOV_0037.AVI_000193398.jpg
Прегледи:1
Размер:197.1 КБ
ID:5514501

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:MOV_0037.AVI_000194064.jpg
Прегледи:1
Размер:205.8 КБ
ID:5514502

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:MOV_0037.AVI_000340963.jpg
Прегледи:1
Размер:196.1 КБ
ID:5514503

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:MOV_0037.AVI_000343796.jpg
Прегледи:1
Размер:202.8 КБ
ID:5514504

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:MOV_0037.AVI_000364729.jpg
Прегледи:1
Размер:211.5 КБ
ID:5514505

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:MOV_0037.AVI_000367929.jpg
Прегледи:1
Размер:214.2 КБ
ID:5514506
                          Прикачени файлове
                          Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                          Коментар


                          • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                            Страхотни пътеки разработи Жорка, ако сме живи и здрави, малко да застудее при нас и съм ти дошъл на гости.
                            Ти само гледай да съхраниш техниката, че иначе ще се наложи да се возим двама на един мотор после...

                            Коментар


                            • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                              Хахах имам предчувствие, че като застудее половината форум ще се изсипе при Жорката. Ама като застудее, че като го гледам сега по бански си кара .

                              Коментар


                              • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                                Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                                Страхотни пътеки разработи Жорка, ако сме живи и здрави, малко да застудее при нас и съм ти дошъл на гости.
                                Ти само гледай да съхраниш техниката, че иначе ще се наложи да се возим двама на един мотор после...
                                Стига да решите , аз и техниката сме в бойна готовност !! хаха Радвам се ,че ти харесват пътеките. Лошото на нашата планина е ,че има 1-2 дни сериозно каране по пътеките макс и после едно и също. Просто планината е кошмарно стръмна и няма пробиване от никъде... Но и това дето го има не е малко , ще има къде да ви водя.

                                Тая или другата седмица ще ходя да търся едно други пътеки , та да видим какво ще излезе...
                                Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X