Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Екстрийм Ендуро Петрич

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Екстрийм Ендуро Петрич

    Жорка ти се появи Е надявам се да отстраниш проблема и да ни радваш с нови репортажиПоздрави

    Коментар


    • От: Екстрийм Ендуро Петрич

      Абе за тоя мАтор не само аз съм му го казвал, ама и той си го знае, но като гледам това петричкото еднуро май се превръща в мазохизъм
      SUZUKI DRZ SuperMoto

      Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

      Коментар


      • От: Екстрийм Ендуро Петрич

        Първоначално публикуван от borkatasx Преглед на мнение
        Жорка ти се появи Е надявам се да отстраниш проблема и да ни радваш с нови репортажиПоздрави
        А, аз съм си тука Боре , всеки ден , но не се изявявам много - много !

        Мисля , че проблема е от бензина /дано се окажа прав/ , утре ще го разберем , че чакам да ми направят фланеца за новия /стар/ ауспух !!
        Ако не се оправи от нас до дъното на коритото на реката са 5-6 метра , идея си нямаш колко хубаво ще го засиля от там надолу !!!
        Поздрави !
        Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

        Коментар


        • От: Екстрийм Ендуро Петрич

          Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
          Абе за тоя мАтор не само аз съм му го казвал, ама и той си го знае, но като гледам това петричкото еднуро май се превръща в мазохизъм
          Абе то с тея пътеки и това перманентно каране сам , си е мазохизъм от доста дълго време насам , ама айде !

          След като бащата ме видя колко се нервирам с тоя мотор , получих обещание за нова машина до края на годната , ама да видим... и на мен ми писна вече !

          Пробвах с колелото , ама то пък милото няма шокове , няма нищо - много стар модел е , без никакви екстри. Та пробвах с него едно спускане от х.Конгур до Петрич.... е ръце не ми останаха зарежи !! С мотора е по-лесно ! хахаха

          П.п Нали щеше да качиш още снимки на твоята прелест ..?!?! Да не забрави ей !!
          Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

          Коментар


          • От: Екстрийм Ендуро Петрич

            Охххх Слава Богу , при мен нещата се оправиха !! Всички главоболия дето имах се оказаха от свещта ! Смених я и сега мотора отново е оса и се форсира както си му е реда , наред с вървенето !

            Междувременно днес най-накрая поставих новия /стар/ ауспух! Доста играчка падна и доста обикаляне , но се получи добре.
            Ето една-две снимки и едно малко клипче

            П.п дори визуално ми харесва повече, а като звук няма какво да говорим... повече ми допада !

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:970569_10201372261569145_137318712_n.jpg
Прегледи:1
Размер:420.4 КБ
ID:5492808

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1006243_10201372327570795_25998772_n.jpg
Прегледи:1
Размер:409.7 КБ
ID:5492809

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1006257_10201372325570745_284566249_n.jpg
Прегледи:1
Размер:464.0 КБ
ID:5492810

            А ето го и клипчето ! Звука , не е с много добро качество , но ми харесва , а и мотора май се поразтовари малко, да не говорим, че е и по-лек !



            Това е за сега....
            Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

            Коментар


            • От: Екстрийм Ендуро Петрич

              Жоро, къде се дянааааааааааааааааа??? Темата ти се е замразила
              SUZUKI DRZ SuperMoto

              Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

              Коментар


              • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
                Жоро, къде се дянааааааааааааааааа??? Темата ти се е замразила
                Тука съм приятелю , всеки ден гледам и преглеждам форума, просто не мога да изляза още от бокса....
                Тъкмо нагласих мотора да върви като хората и започна да ми прави пак мръсно... Спря да се форсира във високите обороти /т.е прекъсва/...
                Сменя свеща .. мотора тръгне работи една сутрин , прибера го в гаража и после пак прекъсва във високите...

                Така до миналата седмица , когато се състоя Национален мотосъбор организиран от един мото клуб от Петрич. Всичко хубаво , цяла сутрин обикаляхме с мотористите и на прибиране пак започна да глъхне... тръгнах да се прибирам и изгасна на скорост и няма палене... Мених свещи , бобина на свеща и не и не ... нито на стартер , нито на бутане пали..

                Прибрах го удома и замерих пак звездата... по сървиз мануал-а , дават стойностите да са 192 ДО 288 ohm ... , а при мен показва 169-170 ohm ...
                В резултат - мотора дава искра , но е слаба и не може да запали...
                В понеделник ще ходя да гледам една звезда , дано е същия модел като моята, ако я бива направо я отнасям, ако ли не пак ще пренавивам... нямам избор...

                П.п Имам няколко клипа от мотосъбора и по-точно от обиколката на Петрич... ако някой желае , ще кача видео ...
                Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                Коментар


                • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                  Качвай да гледаме . И по-бързо управяй мотора

                  Коментар


                  • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                    Първоначално публикуван от Георги Гущеров - / Жокера / Преглед на мнение
                    Тука съм приятелю , всеки ден гледам и преглеждам форума, просто не мога да изляза още от бокса....
                    Тъкмо нагласих мотора да върви като хората и започна да ми прави пак мръсно... Спря да се форсира във високите обороти /т.е прекъсва/...
                    Сменя свеща .. мотора тръгне работи една сутрин , прибера го в гаража и после пак прекъсва във високите...

                    Така до миналата седмица , когато се състоя Национален мотосъбор организиран от един мото клуб от Петрич. Всичко хубаво , цяла сутрин обикаляхме с мотористите и на прибиране пак започна да глъхне... тръгнах да се прибирам и изгасна на скорост и няма палене... Мених свещи , бобина на свеща и не и не ... нито на стартер , нито на бутане пали..

                    Прибрах го удома и замерих пак звездата... по сървиз мануал-а , дават стойностите да са 192 ДО 288 ohm ... , а при мен показва 169-170 ohm ...
                    В резултат - мотора дава искра , но е слаба и не може да запали...
                    В понеделник ще ходя да гледам една звезда , дано е същия модел като моята, ако я бива направо я отнасям, ако ли не пак ще пренавивам... нямам избор...

                    П.п Имам няколко клипа от мотосъбора и по-точно от обиколката на Петрич... ако някой желае , ще кача видео ...
                    Ясно е, че финансите са в основата на проблемите с твоята машинка, но се замисли колко време изгуби и колко пари даде в опити за възстановяване на старото и уморено желязо Вместо да набиваш повече пари, вземи го разкарай тоя мотор, ако ще на части и нали баща ти беше обещал да помогне, та събирай парични за нещо по-ново и задължително 4Т Впрочем, ти това си го знаеш, не един или два пъти сме го коментирали, но се опитвам да те откажа от идеята ти, че някой ден твоя мотор ще се оправи и ще върви без проблеми Ако мога да помогна нещо съм насреща
                    SUZUKI DRZ SuperMoto

                    Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                    Коментар


                    • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                      Ето едно видео... другите се качват, но става бавно....

                      П.п Гледайте клиповете на 480р !!! Това се отнася за всички клипове дето пускам от хелмет камерата

                      Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                      Коментар


                      • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                        Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
                        Ясно е, че финансите са в основата на проблемите с твоята машинка, но се замисли колко време изгуби и колко пари даде в опити за възстановяване на старото и уморено желязо Вместо да набиваш повече пари, вземи го разкарай тоя мотор, ако ще на части и нали баща ти беше обещал да помогне, та събирай парични за нещо по-ново и задължително 4Т Впрочем, ти това си го знаеш, не един или два пъти сме го коментирали, но се опитвам да те откажа от идеята ти, че някой ден твоя мотор ще се оправи и ще върви без проблеми Ако мога да помогна нещо съм насреща
                        Много пари отидоха и много нерви и продължавам да ги събирам. И аз искам нов мотор, ама много.... , но няма пари . Бащата беше обещал, ма като няма прички човека , няма как стане...
                        И аз не исках да го правя , а да си взема друг, ма бащата каза ,че за нов в момента неможе да става и дума. По добре малко по-малко да си набавя части и да оправя моя...
                        Сега и да тръгна да го продавам / а в това състояние не ми се и иска/ не мога да му взема пари.. 4-5-600 лева , за тея пари няма да го дам. По съм съгласен да го полея с туба бензин и да го запаля ... Дано се оправят нещата.
                        Благодарен съм ти, МНОГО ! Ако има нещо , ще драскам
                        Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                        Коментар


                        • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                          Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                          Коментар


                          • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                            Ей Жорка, като те гледам на клиповете, все около супермотото се въртиш
                            SUZUKI DRZ SuperMoto

                            Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                            Коментар


                            • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                              Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
                              Ей Жорка, като те гледам на клиповете, все около супермотото се въртиш
                              Aaaa това супермото ми напълни душата човече !! Много красив мотор... до колкото видях и прочетох е някакъв модел Априля , но не разбрах какъв...
                              Обаче изглежда и върви СУПЕР !!!
                              Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                              Коментар


                              • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                                Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X