Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Екстрийм Ендуро Петрич

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Оффроуд около Петрич

    Хубаво клипче си оформил ЖоркаСамо атрактивни моменти бравоМай снощи не си спал да захранваш форумаПоздрави

    Коментар


    • От: Оффроуд около Петрич

      Първоначално публикуван от borkatasx Преглед на мнение
      Хубаво клипче си оформил ЖоркаСамо атрактивни моменти бравоМай снощи не си спал да захранваш форумаПоздрави
      Ххаах , така е Боре !!! Благодаря за което . Нали знаеш , трябва да има и смях , че иначе не става работата
      Аз лично всеки път си се подхилквам на момента с прескачането на дървото. Изтърсих се като кифладжия

      П.п под секрет само ще кажа , че там си видях 0.50 лева и нарочно паднах да си ги взема, да не кажете после, че алчнея хахахахах
      Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

      Коментар


      • От: Оффроуд около Петрич

        И такаа... Понеже утре е Цветница и в нашия балкан , ще е пълно с хора, решихме да изместим неделното каране, за днес - събота 07-04-2012год.

        Станах, облякох се , заредихМЕ бензин и към 10-30 вече бяхме на път с колегата Даниел(все още млад ендурист), който ви представих в миналите репортажи. Времето също ни позволи да покараме, тъй като го дават да вали следобеда

        Тук сме пред нас (сборния ни пункт) , вече със заредени мотори и готови за старт



        Плана беше да идем от Петрич към с.Беласица и от там по един черен път да хванем директно към балкана и да видим къде ще излезем (естествено маршрута е съобразен и с нивото на колегата ).

        След някакво време, не особено дълго, стигнахме с. Беласица и от там поехме към балкана. Пътя ни минаваше през р.Елешнишка , която този път имаше доста водичка и беше интересно да я преминем



        Дъното е покрито с малки камъни , което прави преминаването леко , коварно , ако подцениш ситуацията



        Ето ни и нас



        Ето и пешаходното мостче над реката..



        А, тук сме вече от другата стана , позиращи за снимка на фона на реката



        Ето как преминах аз през реката. Съжалявам за качеството на снимките , но ги вадих от клип. Самите клипове ,ще пусна по-късно , когато се качът







        Продължихме напред по пътя, който бе усеян с коловози и локви с дълбочина над 40 см. Има клипове и от там, но и тях ще видите по-късно
        Пътят ни напред ни доведе , до този прекрасен водопад, който никога до сега не бях виждал







        Колегата някъде към средата на водопада ...









        Многоо красив водопад, направо очите ми останаха там..



        Ето ме и мене на водопада, за къде без мене ххахахах



        А тук позираме в комбина



        И за къде без моторите...



        За съжаление поради обилния снеговалеж тази година , придошлата вода , а и самият сняг бяха скършили всичко по - пътя си , в следствие на , което пътя ни напред беше пресечен и нямаше от къде да преминем с моторите..





        После поехме на обратно и спряхме на ето тази пейка в гората за да починем малко от калните локви и от слънцето, което доста напече. В комбинация с това , че не се чувствах добре ( нещо ме пипна някакъв вирус май , и умирам от корем и бъбреци .. абе няма значение) , та направо ми взе силите и трябваше да починем малко



        После се върнахме , подсякохме леко планината и се озовахме малко над нашата махала.. Естествено спирка за вода и някоя и друга снимка



        Колега вече бе на предела на силите си...





        От там тръгнахме нагоре по пътя за заставата. На едно изкачване обаче колегата запецна и не можа да излезе. Помогнах му , като му изкачих мотора, но в последствие силите му вече бяха OUT и затова решихме да се връщаме.

        Оставих колегата и продължих сам. Минах през едно екстремче, което изкачих с лекота, а след това и по една невероятна пътека. Доста стръмна , но не си личи от снимките и клиповете.

        Тук съм вече в по-равната част на пътеката (някъде към средата) , където си полегнах за малко, за да възстановя малко силите си..



        Пътеката излиза на стария път за заставата. Пътят е ужасно изровен и на места адски стръмен (имам клип , но нали помните , по-късно).

        На едно от местата за почивка ,принудителна, защото пак ми се откачи буксата на акумулатора, чух шум. Объщам се и няма никой... След малко пак шум , пак поглеждам и пак никой. На третия път започнах да се оглеждам по-сериозно и видях ето този приятел...





        После понеже не ми се спускаше целия път надолу, който криволичи ужасно много, реших да се спусна по Войнишката пътека (отразявана в предишните репортажи), за по-кратко..





        Задника на мАтора след калните коловизи...



        След, което си се прибрах удома. Мотора изглеждаше така..



        Измих го и се качих да си почивам и да си пусна темичката . Като цяло изминах 50 км , но впредвид здравословното ми състояние в момента, са ми предостатъчни.



        Това е за сега от мен Когато се качат клипчетата , ще ги пусна и тях.. Поздрави на всички и честит празник на всички , които ще празнуват утре , приятно изкарване и на всички останали
        Последно редактирано от Георги Гущеров - / HannibaL /; 07-04-12, 16:35.
        Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

        Коментар


        • От: Оффроуд около Петрич

          Браво Жорка добър репортаж си направила водопадът наистина е красивдруго си е като не си сам50 км си каранеПоздрзви

          Коментар


          • От: Оффроуд около Петрич

            Първоначално публикуван от borkatasx Преглед на мнение
            Браво Жорка добър репортаж си направила водопадът наистина е красивдруго си е като не си сам50 км си каранеПоздрзви
            Благодаря , Боре !!! Много си е добре да има човек с теб , даже бих се радвал да сме и 5-10 човека , ма просто няма от къде да ги намеря ахаха
            И така става , даже влизам малко и в ролята на учител хихихи
            Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

            Коментар


            • От: Оффроуд около Петрич

              А ето го сега и първото клипче , където пресичам рекатааааааааааа хахаха

              Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

              Коментар


              • От: Оффроуд около Петрич

                Това пък е на връщане от водопада, с малко локвички - кални , локвички

                Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                Коментар


                • От: Оффроуд около Петрич

                  С риск да сбъркам, но мисля, че не видях подобно мнение ще ти кажа къде си сбъркал най-много.
                  Цитирам те : ...паля мотора,качвам се,слагам първа

                  Погледни реда, в който си извършил действията и си си усложнил положението......ПАЛЯ МОТОРА, КАЧВАМ СЕ, СЛАГАМ НА ПЪРВА.

                  Реда в такава ситуация е: ВКЛЮЧВАМ НА СКОРОСТ(слагам на първа), което не е много удачно, мисля, че втора би било по-добре, ПАЛЯ (палиш на скорост) и тогава се КАЧВАШ.

                  Ако беше изпълнил в този ред нямаше да скъсаш верига и щеше да се прибереш, да не говорим, че ако си свикнал с машината можеш да сменяш и скорости без съединител.
                  Съжалявам, ако съм повторил нечие мнение, но е възможно и да съм пропуснал някое.

                  Коментар


                  • От: Оффроуд около Петрич

                    Това пък е екстремчето , което изкачих , без проблем (на клипчето не си личи наклона разбира се , но все пак)

                    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                    Коментар


                    • От: Оффроуд около Петрич

                      А това пък е една много яка пътека (от края на репортажа днес) . Пътеката си заслужава да се заснеме цялата и да ви я пусна , но това ще стане някой друг път За сега само тази част

                      Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                      Коментар


                      • От: Оффроуд около Петрич

                        Това пък е изкачването преди да се наложи да спра аварийно там където видях и костенурката

                        Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                        Коментар


                        • От: Оффроуд около Петрич

                          И като за финал малко от калните коловози



                          Еми това е всичко от мен за сега приятели , довиждане , до нови срещи и дано ви е било интересно
                          Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                          Коментар


                          • От: Оффроуд около Петрич

                            Първоначално публикуван от rosen700 Преглед на мнение
                            С риск да сбъркам, но мисля, че не видях подобно мнение ще ти кажа къде си сбъркал най-много.
                            Цитирам те : ...паля мотора,качвам се,слагам първа

                            Погледни реда, в който си извършил действията и си си усложнил положението......ПАЛЯ МОТОРА, КАЧВАМ СЕ, СЛАГАМ НА ПЪРВА.

                            Реда в такава ситуация е: ВКЛЮЧВАМ НА СКОРОСТ(слагам на първа), което не е много удачно, мисля, че втора би било по-добре, ПАЛЯ (палиш на скорост) и тогава се КАЧВАШ.

                            Ако беше изпълнил в този ред нямаше да скъсаш верига и щеше да се прибереш, да не говорим, че ако си свикнал с машината можеш да сменяш и скорости без съединител.
                            Съжалявам, ако съм повторил нечие мнение, но е възможно и да съм пропуснал някое.
                            Благодаря за съвета Това обаче се случи много отдавна още в началото когато взех мотора . Вече ми е ясна процедурата с потеглянето без саединител както и реденето на скорости нагоре и надолу също без съединител. Даже си го ползвам тоя метод при много скоростно каране или в някое дълго изкачване , където не трябва да губя от въртящия момент на мотора , а пък и моторчето ми е с по-тънката стъпка 428H . Както и да е Благодаря ти все пак
                            Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                            Коментар


                            • От: Оффроуд около Петрич

                              Да е Честит празника на всички Именници !!! Да сте живи и здрави, весело изкарване на празника и

                              Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                              Коментар


                              • От: Оффроуд около Петрич

                                Първоначално публикуван от Георги Гущеров - / Жокера / Преглед на мнение
                                Благодаря за съвета Това обаче се случи много отдавна още в началото когато взех мотора . Вече ми е ясна процедурата с потеглянето без саединител както и реденето на скорости нагоре и надолу също без съединител. Даже си го ползвам тоя метод при много скоростно каране или в някое дълго изкачване , където не трябва да губя от въртящия момент на мотора , а пък и моторчето ми е с по-тънката стъпка 428H . Както и да е Благодаря ти все пак

                                Може да се досетиш, че не го написах заради теб, а за някой на който тепърва му предстои да се занимава с този страхотен спорт. Иначе снимките са чудесни по-всичко личи че е имало екшън и незабравими моменти

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X