Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Оффроуд с.Труд-продължението

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Оффроуд с.Труд-продължението

    Защо ли това АТВ ми е много познато
    ХаХа
    Какво ще кажете за звука му?
    Миналата година на събора в Бачково направо се изкефих като една пистарка е бяха вкарали в прекъсвач и бившия собственик на това АТВ отиде до пистарката и като вкара АТВ-то в прекъсвач, пистарката не се чуваше

    Много добър звук вади.
    Евала за карането. И при нас вече е супер времето за каране.
    Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

  • #2
    До: Оффроуд край село Труд !

    Първоначално публикуван от Chaveto Преглед на мнение
    Защо ли това АТВ ми е много познато
    ХаХа
    Какво ще кажете за звука му?
    Миналата година на събора в Бачково направо се изкефих като една пистарка е бяха вкарали в прекъсвач и бившия собственик на това АТВ отиде до пистарката и като вкара АТВ-то в прекъсвач, пистарката не се чуваше

    Много добър звук вади.
    Евала за карането. И при нас вече е супер времето за каране.
    Познато ти е да
    Да ама аз го знам това Атв още преди твоя приятел да го купи,защото той го купи от шефа ми
    Звукът му е уникален.Този WhiteBrothers е адски шумен много ме кефи Проглуши гората
    YAMAHA WR450F

    Коментар


    • #3
      До: Оффроуд с.Труд-продължението

      Днес ставам, обличам се изкарвам мотора на улицата ама нещо много трудно се бута.Гледам задната гума спукана.Предните лагери разбити след вчерашното каране.Другите се събраха пред нас готови за тръгване, а аз си избутах мотора обратно.Днес никой вулканизатор не работи и няма кой да ми направи гумата, а не ми се занимаваше 2 часа да я размонтирам.
      YAMAHA WR450F

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X