Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да се разберем да покараме около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Да се разберем да покараме около София

    Това беше хубавото от Събота защото както ще видите Жоро се прибра пеша, някъде между хижа Заврачица и хижа Грънчар на една пътека, която не препоръчвам на начинаещи в никакъв случай,имаше преспи и докато се борехме с тях поне аз се изморих до краен предел. От едно качване на пътеката на моя мотор , направо батериите ми бяха на нула и Жоро реши неговия да го прекарва сам,това беше огромната грешка за деня, мотора му запъна в един камък , падна и се счупи кормилото . Само който е минавал по тази пътека знае колко път е до първият път до който може да стигне друго освен кон или мотор.Има малко снимки и от неделя когато беше спасителната акция, с Руската , невегоятно проходима машина от Самоков до хижа Заврачица и от там пеша,но накрая след дъжд , градушка и тн. и тн. мотора с ново кормило естествено монтирано на място беше спасен.Трака е много хубав,но не е за начинаещи определено.
    П.П Ще кача трака в темата тракове , но след 4-5 дни защото си забравих GPS-са в Самоков.
    Прикачени файлове
    Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

    Коментар


    • До: Да се разберем да покараме около София

      Искрене, събота карахме с Ади и една група от "Лудите от Радуил" в района. Наши "шпиони" ни доложиха, че 2 КТМ-а, добре екипирани, са минали през Черната скала, даже са се опитали да забиват гаджета по пътя...

      Ние него ден направихме 150 км. в Рила, но основно по пътеки(...и писти), просто местните знаят !

      - 2 пъти по различни пътеки качвахме Чакър, от Радуил.
      - 1 път Радуил - Самоков - Доспея - Говедарци, по улеи и пътеки. Невероятни тракове има между Доспея и Говедарци.
      - 1 път Говедарци - х.Мечит - Кобилино бранище и обратно(но от Мечит по друг маршрут надолу)
      - 1 път Говедарци - Бели искър - Боровец ( където можеше пробивахме пътеки в гората нагоре, сечейки пътя. Там пострада единия мотор - скъса задна спирачка).
      - 1 път Царска Бистрица - х. Мусала(почти х. Мусала, щото пътеката беше с пряспа)
      - 1 път пуснахме по пистите надолу(Ади даже ги връща и нагоре) на Маркуджиците, после по пътеката към Царска Бистрица.
      - 1 път пак пистите нагоре "Червено знаме" - под Чакър - през Марица отсрещния скат - Радуил.
      - Радуил - Боровец по едни невероятни местни пътеки.

      Mitsubishi L200 DobbleCab

      KTM XC 450 RW 2009
      KTM 350 SX 2011

      Коментар


      • До: Да се разберем да покараме около София

        Първоначално публикуван от miki64 Преглед на мнение
        Искрене, събота карахме с Ади и една група от "Лудите от Радуил" в района. Наши "шпиони" ни доложиха, че 2 КТМ-а, добре екипирани, са минали през Черната скала, даже са се опитали да забиват гаджета по пътя...

        Ние него ден направихме 150 км. в Рила, но основно по пътеки(...и писти), просто местните знаят !

        - 2 пъти по различни пътеки качвахме Чакър, от Радуил.
        - 1 път Радуил - Самоков - Доспея - Говедарци, по улеи и пътеки. Невероятни тракове има между Доспея и Говедарци.
        - 1 път Говедарци - х.Мечит - Кобилино бранище и обратно(но от Мечит по друг маршрут надолу)
        - 1 път Говедарци - Бели искър - Боровец ( където можеше пробивахме пътеки в гората нагоре, сечейки пътя. Там пострада единия мотор - скъса задна спирачка).
        - 1 път Царска Бистрица - х. Мусала(почти х. Мусала, щото пътеката беше с пряспа)
        - 1 път пуснахме по пистите надолу(Ади даже ги връща и нагоре) на Маркуджиците, после по пътеката към Царска Бистрица.
        - 1 път пак пистите нагоре "Червено знаме" - под Чакър - през Марица отсрещния скат - Радуил.
        - Радуил - Боровец по едни невероятни местни пътеки.

        И аз снощи спах с Памела Андерсън, ма снимки..................... нямам....

        Коментар


        • До: Да се разберем да покараме около София

          Днес имах възможността да се насладя на природата в района...невероятно е...щом се оправи времето и пътуваме на Гости на Чинелааа
          MG RACING

          Коментар


          • До: Да се разберем да покараме около София

            Чинел,
            От няколко години една мисъл ме тормози на лягане и на ставане
            Чудя се как ли са и гърдите на Памела, сега без силикон...та я сподели...пък снимки не искаме
            LZ1DWW

            Коментар


            • До: Да се разберем да покараме около София

              Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
              И аз снощи спах с Памела Андерсън, ма снимки..................... нямам....

              ...Абе нещо последно време наблягам на карането, че покрай Ерцберг ми изостана за сметка на снимането!

              А това е "Памела Андерсън", невернико!
              На трака липсва само Мечит-Кобилино бранище, че некой не ко караха!

              https://htftp.offroad-bulgaria.com/m...une%202009.gpx


              ....А...какво чувам!?....Тишинаааа...
              Mitsubishi L200 DobbleCab

              KTM XC 450 RW 2009
              KTM 350 SX 2011

              Коментар


              • До: Да се разберем да покараме около София

                Мики ще го сваля този трак,повечето съм ги карал , но има места през които даже не знаех че може да се минава.
                П.П Аз имам роднини в Самоков така че съм карал доста там, но нали знаеш ,човек се учи докато е жив.
                Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

                Коментар


                • До: Да се разберем да покараме около София

                  Някои се разписахме в съботата ето доказателство: http://www.youtube.com/watch?v=3lT06--rX84
                  CRF - Contingency Reaction Force

                  Коментар


                  • До: Да се разберем да покараме около София

                    В неделя с малкия (Йоан) бяхме на гости на Чинела, снимки можете да видите тук:
                    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...t=18958&page=5
                    Per aspera ad astra.

                    Коментар


                    • До: Да се разберем да покараме около София

                      малко със закъснение пускам снимките от съботната разходка.
                      Поради невероятната жега излезнахме с братовчед ми да направим една разходка в Лозенската планина и по обяд приключихме с карането.
                      Качихме 2 върха и се разходихме по много приятни пътеки

























                      Поглед към Искър.






















                      Per aspera ad astra.

                      Коментар


                      • До: Да се разберем да покараме около София

                        Браво бе , ако знаеш Тони как чакам да дойде понеделник и да видя, че някой е отсрамил групата.
                        Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

                        Коментар


                        • До: Да се разберем да покараме около София

                          Браво, от Лалина могила има страшна гледка.
                          На снимката дето сте снимали яз.Искър в дъното се вижда Пасарел.
                          На 5км сте били от нас. Що не звъннахте да извъртите някоя пътека с нас?
                          Ние от 8.30 до 11.30 извъртехме цели 13 км само пътеки и пикирахме в кръчмата на студена бира, че настана жестока жега.

                          Бяха интересни 13км, ама като няма кой да снима

                          Коментар


                          • До: Да се разберем да покараме около София

                            Е а де...нали предварителната уговорка беше да тръгнете рано и аз мислех че по това време сте някъде към Самоков.
                            Иначе карането беше много добро и този път се получиха доста сполучливи снимки.
                            Per aspera ad astra.

                            Коментар


                            • До: Да се разберем да покараме около София

                              Такаа.....неделя е, разбираме се с Емо да тръгнем по-късно, защото има работа и съответно карането ще е без план, но нищо сериозно....
                              В 11:45 съм в Казичане и 12:00 тръгваме Аз, Емо, Стоян и Иво нищо не предвещава най-изтощителното каране в скромната ми ендуро кариера...като за начало ще видим в какво състояние са 2 от сипеите над Бухово...


                              Първи снимки след едно приятно изкачване над Бухово..



                              Стоян доволен и готов за подвизи


                              А аз ухилен до уши...въпрос на няколко часа е усмивката да изчезне от лицето ми безвъзвратно, давайки път на уморената ми физиономия






                              Видяхме сипеите - изровени от дъждовете и не ги пробвахме, тръгнахме към Тихов дол...първа почивка






                              Усмивката все още не ме е напуснала




                              Следваща почивка някъде по билата...








                              Стоян


                              Емо


                              Лека полека приближихме Тихов дол, пробвахме нова пътека, която беше мноого приятна с технични участъци...тук беше и първото падане за деня...на Тихов дол се подкрепихме и газ нагоре...на една от дългите и стръмни пътеки всичко беше чудесно до момента, в който Иво не спря баш на най-тегавото(може би поради факта, че през цялото време караше със спукана гума, но минаваше безпроблемно навсякъде)....да, ама аз на стръмно не моем да отлепим....36мин. опити да вкарам мотора в сравнително равно положение....не става...спускане до началото на пътеката и газ нагоре - без проблеми, ама силиците ме напуснаха.....
                              Почивка след изкачването


                              Гледки


                              Мъка, мъка


                              Иво и Стоян: аре бе, стига сме почивали


                              На едни приятни прагове доайенът на Б лиценза в мотокроса Иво демонстрира може ли да лети Kawasaki KX250 или не може


                              Стоян и той лети....












                              През това време се боря с опитите на белите ми дробове да изскочат и да хукнат в неизвестна посока


                              Продължаваме


                              Следва спускане и покрай Тихов дол прибиране....тук успяхме да се изгубим, въпреки наличието на GPS,защото голяма част от пътеките липсваха от ландшафта....повъртяхме се из разни полянки и склонове без път и най-накрая излезнахме преди бобслея, който беше доволно изровен от дъждовете...

                              Мигове преди Бухово




                              Едвааам си вдигнах главата за тая снимка


                              7 часа след началото на "лекото" каране стигнахме в Бухово, пийнахме по вода на бензиностанцията и газ към София....най-тежкото и най-незабравимото ми каране до сега
                              Последно редактирано от Тануцо; 18-08-09, 01:02. Причина: грешка :)
                              Per aspera ad astra.

                              Коментар


                              • До: Да се разберем да покараме около София

                                Браво бе Тони,иначе темата беше почнала да умира.
                                Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X