Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да се разберем да покараме около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Да се разберем да покараме около София

    Айде малко снимков материал от вчерашното каране на наща скромна група (имаше много желаещи , но всички са много сериозни ) останахме само трима .
    Прикачени файлове
    GAS GAS
    EC 450 =>=> EC 300 2013

    Коментар


    • #47
      До: Да се разберем да покараме около София

      Браво на вас сериозни сте както винаги,аз не можах да се включа по здравословни причини но какво да се прави.Надявам се да се видиме тази събота или неделя да покараме заедно и дано времето позволява. Предполагам че и Искрен ще се пребере до тогава,стига да не му е харесало много на Банско и да реши да поостане повечко.

      Коментар


      • #48
        До: Да се разберем да покараме около София

        Първоначално публикуван от nik0272 Преглед на мнение
        Браво на вас сериозни сте както винаги,аз не можах да се включа по здравословни причини но какво да се прави.Надявам се да се видиме тази събота или неделя да покараме заедно и дано времето позволява. Предполагам че и Искрен ще се пребере до тогава,стига да не му е харесало много на Банско и да реши да поостане повечко.
        Да пиша и за Банско , голямо разочарование е поне за някои . Лошото на изкуствения сняг е че първо си като на ледена пързалка а като се отпусне си като на пясък,за ските толкова, направих две бързи спускания , скъсах 55лв и се отказах но не толкова че не бяха хубави пистите , колкото че знаех за едни приятели които излизаха в гората с две АТВ-та и едно муле,а за мулето нямаха навигатор и познайте какво стана , цял ден в гората но не на ски.
        Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

        Коментар


        • #49
          До: Да се разберем да покараме около София

          A аз сега да се похвля Съботата еи така лекинко покарахме Такова мъчение никога не съм имал Просто супрер екстремни пътеки. Водач наставник и главен екстремист бе бат Митко bno.
          Съответно ни закара не една много гадна пътека. Където съответно мотора ми изгасна и мъка Запалихме го и бат Митко го изкара за което много му благодаря. Цялата група беше прекрасна всички си помагахме и главно всички на моя кокъл да запали (за следващото каране където и да е то ще имам вече стартер)
          Снимки ще се постарая да кача като ги получа.
          Последно редактирано от GSXR; 24-12-08, 00:12.
          KAWASAKI Let the good times roll

          Коментар


          • #50
            До: Да се разберем да покараме около София

            Eто снимки от събота. Мен сичко на сичко ме има на 2 снимки И то на втората сам попаднал случайно. Ма иначе беше уникално. Мисля че представих групата ни на ниво
            Прикачени файлове
            Последно редактирано от GSXR; 25-12-08, 00:32.
            KAWASAKI Let the good times roll

            Коментар


            • #51
              До: Да се разберем да покараме около София

              Ей не се събраха на един пост. е това беше. Надявам се съм внесъл малко свежест в зимния амок който е обхванал раздела
              Виждате на последните снимки за какво драпане по морените става на въпрос А оная боровата горичка я качвахме директно нагоре не по пътеките ами направо срещу наклона
              Всички снимки са направени от бат Митко bno
              Прикачени файлове
              Последно редактирано от GSXR; 25-12-08, 00:59.
              KAWASAKI Let the good times roll

              Коментар


              • #52
                До: Да се разберем да покараме около София

                Е ти ако не представиш групата на ниво, няма кой
                Супер снимки...бая моторетки сте се събрали
                Per aspera ad astra.

                Коментар


                • #53
                  До: Да се разберем да покараме около София

                  Браво малък . Ние правиме сметка в събота да покакаме в Люлин планина,доколкото е възможна да се кара в това време.
                  Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

                  Коментар


                  • #54
                    До: Да се разберем да покараме около София

                    А при мен на вилата е мазало! Много сняг много чудо. Не мога да мръдна в никакъв случай.
                    KAWASAKI Let the good times roll

                    Коментар


                    • #55
                      До: Да се разберем да покараме около София

                      Браво, снимките са страхотни ! Бая корава група сте били. Сигурно добре сте покарали.
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • #56
                        До: Да се разберем да покараме около София

                        Днес се опитах да покарам в Люлин планина, НО само се опитах, е разорах малко поляните около Бонсови поляни , но само толкова по пътеките беше просто абсурт да се кара.
                        Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

                        Коментар


                        • #57
                          До: Да се разберем да покараме около София

                          Хайде и от мен весело изкарване на ношата година. И догодина никакши ремонти по време на активния сезон
                          П.П А бе бат Искрене ти нямаш спирка бе в тоя сняг... А после аз съм бил луд
                          Айде дай някоя снимка та да се изкефиме.
                          KAWASAKI Let the good times roll

                          Коментар


                          • #58
                            До: Да се разберем да покараме около София

                            Ето малко снимки от днес , знаете че когато малкия го няма аз не снимам много но все пак има 6-7 снимки. Да си призная първо,че два пъти бутах и то сериозно , на местата които съм снимал.Абе за АТВ-то лебетка има ама аз егати бутането му направих.
                            Прикачени файлове
                            Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

                            Коментар


                            • #59
                              До: Да се разберем да покараме около София

                              Първоначално публикуван от iskrenhristov Преглед на мнение
                              Ето малко снимки от днес , знаете че когато малкия го няма аз не снимам много но все пак има 6-7 снимки. Да си призная първо,че два пъти бутах и то сериозно , на местата които съм снимал.Абе за АТВ-то лебетка има ама аз егати бутането му направих.
                              Искрене следващия път ще се включа и аз в бутането.Но каквото и да е било според мене сте си искарали добре, поне така се вижда на снимките.

                              Коментар


                              • #60
                                До: Да се разберем да покараме около София

                                @kros:

                                В зависимост от маршрута, по който караме се събираме на различни места....но в общи линии засега са все по южната дъга на околовръстното, най-често на някоя бензиностанция....надявам се тоя сезон да минем и към Стара планина.

                                Аз съм с книжка, но без регистрация на мотора. При всяко каране имам поне 15км. каране из София, докато стигна сборния пункт. Досега полицаи не са ме спирали, но докато карам из София съм по-тих от водата...спазвам ограниченията и не правя простотии...полицаи ме виждат при почти всяко каране.
                                Друг момент при карането в София е и, че нямаш/ме застраховка ГО....та ако нещо се случи и някъде стане ПТП ще си виновен, защото си неправоспособен водач или караш нерегистрирано МПС, оттам нямаш гражданска и супата е готова....та като се кара из града....бавно и полека....веселото е в гората.


                                P.S. Само не разбрах, това, че живееш на 100м. от сладкарница "Атлантик" какво общо имаше с карането, ама нейсе
                                Per aspera ad astra.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X