Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да се разберем да покараме около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Да се разберем да покараме около София

    Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
    Да, много мъдър съвет.
    А ти защо не си коментирал във въпрсоната тема или ендурото вече не ти е в кръвта.
    Абе то веднъж като ти влезе ,трудно излиза,ама още куцам и съм с бастун.За сега само чета и ви завиждам БЛАГОРОДНО разбира се
    Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

    Коментар


    • До: Да се разберем да покараме около София

      Днешното каране с колегата rrss беше супер ! На места беше хлъзгаво и имаше доста сняг, а на други вообще нямаше. Ето и снимки от днес...
      Прикачени файлове

      Коментар


      • До: Да се разберем да покараме около София

        Така време е да кача някоя снимчица.
        Тъй като събота и неделя съм зает с ученето за кандидат студентските изпити, за каране почти време няма, но съботния ден към 2 часа излезнах с мотора.
        Както знаете Перник е миньорски град и като такъв има голямо количесто изоставени рудници, 2 те клипчета са от един много стар такъв рудник непосредствено до новото селище Делтахил.
        Мястото има потенциал и ако се съберем повече хора ще си го направим като това в Яхиново. Айде стига съм дрънкал глупости и без това снимките са малко


        Направихме по едно видео, повъртяхме малко, аз се изметках на един по екстремен сипей и си строших дръжката на предната спирачка
        Това обаче не ни спира нас. Отидохме да видим снега горе по планината.

        На доминатора гумата е в много лошо състояние.
        А аз докато чакам се сетих за вас и нащраках снимчици.


        Борчетаааа



        И след тези снимки тръгнахме но мен "късмета" ме слева и се прибрах ейто така

        Тази гума я карах повече спукана от колкото надута. Не и върви от както я купих още
        Мерси на miki64 за помощта и обяснението с качването на клиповете
        Последно редактирано от GSXR; 18-01-10, 20:39.
        KAWASAKI Let the good times roll

        Коментар


        • До: Да се разберем да покараме около София

          Браво, друго си е да видиш тунингованата моторетка в действие. Супер е станала. Поздрави!
          09 YZ290F Athena BB

          Коментар


          • До: Да се разберем да покараме около София

            Браво малък,помислих че темата умира.
            П.П А повредите да са сведени до нула тази година.
            Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

            Коментар


            • До: Да се разберем да покараме около София

              Тази неделя бях свободен и след като се разкандардисах да звъня на Чинела реших да ви покажа още от рудника в с.Кладница
              Ето тамън пристигам и гледам езерото замръзнало. (в това езеро да не повярваш ама има риба)


              Тук ритам ръба на един склон но телефона има опция за изправяне на наклона

              А ето го и него. Сега да не си помислите, че само неуспешни опити има просто няма кой да снима успешните



              Това е един много зъл баир Бая време събирах кураж да се пробвам но го качих поне мотора де аз се извъргалях чак до доло.

              След като мотора ми стана с 20 кила по тежък от глинестата кал в рудника реших да отида на позната пътека в гората, особенно позната за някой упорити хора

              И стига толкова за тая седмица, другата пак
              KAWASAKI Let the good times roll

              Коментар


              • До: Да се разберем да покараме около София

                Браво малък отлична идея, отличен избор на трасе..въобще отличен 6 за карането което си направил.
                И да си ми звънял, аз в неделя бях скараджия и ако следиш темата с MG Racing скоро ще разбереш.
                Карането ни което си прочел в темата за Дупница ясно си пише, че беше в събота на тодоров ден.

                Коментар


                • До: Да се разберем да покараме около София

                  Понеже не съм се разписвал в темата от доста време ето малко кадри от неделята...

                  http://vbox7.com/play:ba6167d4


                  http://vbox7.com/play:53612fca


                  http://vbox7.com/play:d09e4fcf
                  Последно редактирано от Тануцо; 22-02-10, 23:44.
                  CRF - Contingency Reaction Force

                  Коментар


                  • До: Да се разберем да покараме около София

                    Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                    Браво малък отлична идея, отличен избор на трасе..въобще отличен 6 за карането което си направил.
                    И да си ми звънял, аз в неделя бях скараджия и ако следиш темата с MG Racing скоро ще разбереш.
                    Карането ни което си прочел в темата за Дупница ясно си пише, че беше в събота на тодоров ден.
                    Да определено съм пропуснал темата на МG racing Новото подреждане нещо ми идва убъркващо
                    П.С. Пепи що не се обадихте Нещо май не следите и вие темата. Иначе добре сте се забавлявали гледам.
                    KAWASAKI Let the good times roll

                    Коментар


                    • До: Да се разберем да покараме около София

                      Ето малко снимки от вчерашното каране из Люлин планина.












                      тук на газификацията ни се *** мамата и затова повече не сме снимали.







                      Коментар


                      • До: Да се разберем да покараме около София



                        Наистина много интересно местенце.Започвам внимателно да следя Владайската река и нища чудно скоро да ти дойда на гости!
                        ПП.Можеш ли да дадеш ГПС координати или да го покажеш в Гугъл ърт.
                        Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                        "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                        Джон Кенеди

                        Коментар


                        • До: Да се разберем да покараме около София

                          кординатите ги свалих от wikimapia предполагам са точни
                          Coordinates: 42°34'4"N 23°10'15"E
                          А на снимката съм ти отбелязал пътя от края на пътеката по владайския канал до мястото. Накрая са 2 пътя единят е много готин улей но той се вижда защото често го използвам
                          Ако решиш да идваш имай в предвид, че съм си в нас точно в 2 часа звънкай ще се радвам да има с кой да карам
                          Телефона ми е 0897975566
                          Прикачени файлове
                          KAWASAKI Let the good times roll

                          Коментар


                          • До: Да се разберем да покараме около София

                            Ето малко нови снимки този път от събота. Неделя си забравих телефона и не съм снимал.
                            Яяя отново голЕмата дупка

                            Толкова е кално, че ако не се засилиш от майната си посредата на баира си се закопал


                            Поглед от оня страшен за мен баир. Този път се качих и аз не само мотора

                            Така и така съм се качил там я по-добре да щракна някоя снимка че следващия път може и да не ми се отвори парашута

                            И понеже взех та си повярвах, реших да пробвам един екстрем made by бат Митко БТВ-то

                            Е нестана Не гледайте, че мотора е надолу, не се спускам Просто салтото което се получи беше комбинирано със завъртане на 180 градуса Добре че господ ми пази картера от тия каманаци
                            KAWASAKI Let the good times roll

                            Коментар


                            • До: Да се разберем да покараме около София

                              Евала малък.И сам войнат е войн.
                              Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

                              Коментар


                              • До: Да се разберем да покараме около София

                                Ето ме отново
                                Започваме с едно "добро" дело на някой човечец. Замалко да си откъсна главата

                                Рудника бе изсъхнал и калта вече я нямаше. Прекрасно време беше

                                Тук си намерих скокче. А и оператор си доведох

                                Това са сипеите. като е сухо е бая по лесно.

                                И уникалната функция филтър на наклона На слизане се разбира колко е стръмно.

                                Ето го и него

                                И един по-добър изглед

                                Е това е от мен.
                                KAWASAKI Let the good times roll

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X