Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой Къде кара в(около) софия???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Кой Къде кара в(около) софия???

    Кой куде кога и как кара в района на София.Не съм карал никога освен като малък със сснегокат по пътеките в симеоново..!!! виждам че в стара загора яко се кара.. тук никой ли не кара или всеки кара сам??????? някой ще ме просветли ли
    full time rider, part time racer
    jrc4life

  • #2
    колега, за 4х4 ли питаш или за мотор?

    сега видях, че темата ти е в "мотори"
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

    Коментар


    • #3
      Все още не са започнали да се събират, като падне малко снега тогава. Иначе дори на този сняг има доста хора които ходят да карат на мотопистата събота и неделя, можеш да отидеш там независимо от снега, малко слънце да се е показало и са там.
      Иначе в софия има доста групи които в общи линии се събират по различно време и на различни места, нужно е да се запознаеш с някой от тези групи за да започнеш да караш с тях. Ето ти една от тях:http://endurobikerz.info/
      Мисля че като почне сезона е хубаво да се обявява кой къде се събира да кара за да може да се получава разнообразие, обмяна на опит един вид, защото отделните групи са си изградили определен стил на каране(някой карат "горски магистрали" други са по траялски), но до започването на истинския сезон има още поне един месец така или иначе.

      Коментар


      • #4
        днес беше много хубаво време за каране и някой покараха, аз обаче стягах чужди моторетки , ама нали трябва да се изкарват $$$

        Коментар


        • #5
          аз имам в пердвид за ендуро .. витоша плана!? несхто такова да трупам опит в ендурото
          full time rider, part time racer
          jrc4life

          Коментар


          • #6
            Еми и аз за това имам предвид, тези които карат ендуро в момента не могат заради снега(макар че вчера една група от 6-7 мотора мина покрай нас явно на витоша са карали), но на мотопостата е утъпкано та ходят там да чешат крастата.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X