Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходка из Витоша за всеки с мерак

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Разходка из Витоша за всеки с мерак

    Здравейте
    Имам мотор от скоро но искам август месец да отида на витоша с него това ми е нещо като мечта.
    Всашност мотора и не е нещо особенно Тула с малко модификации и обикновенно тези с моторите дет са им от 10 бона нагоре те гледат накриво ако караш "бангия" като мойта както някои беше казал в 1 тема.
    Та ако има някои мераклии независимо с какви мотори ако искат и с балканчета да са ше ги избутаме до горе и ще си направиме кефа ...
    Скоро ще измисля маршрут и ще обявя дата.
    Ако искате да се свържете с мен по въпроса да дадете идеи и възможности на емаил vasilrs@abv.bg
    Прикачени файлове

  • #2
    До: Разходка из Витоша за всеки с мерак

    Първоначално публикуван от drionid Преглед на мнение
    Здравейте
    Имам мотор от скоро но искам август месец да отида на витоша с него това ми е нещо като мечта.
    Всашност мотора и не е нещо особенно Тула с малко модификации и обикновенно тези с моторите дет са им от 10 бона нагоре те гледат накриво ако караш "бангия" като мойта както някои беше казал в 1 тема.
    Та ако има някои мераклии независимо с какви мотори ако искат и с балканчета да са ше ги избутаме до горе и ще си направиме кефа ...
    Скоро ще измисля маршрут и ще обявя дата.
    Ако искате да се свържете с мен по въпроса да дадете идеи и възможности на емаил vasilrs@abv.bg
    Колега, това на снимката е част От Седемте езера, но и там, и на Витоша е трудно да се кара ,а и крайно незаконно в по-голямата част и от двете места( част от природни паркове са). На Седемте езера можеш до новата хижа по черен път, на Витоша само в ниската част от южната страна между Ярлово и Чуйпетльово.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • #3
      До: Разходка из Витоша за всеки с мерак

      Снимката съм я сложил за атмосфера на темата
      а за витоша не бях наясно че не е разрешено просто ми се ходи някъде на планина с мотора може и люлин планина да се иде...

      Коментар


      • #4
        До: Разходка из Витоша за всеки с мерак

        Стара планина е най подходяща няма почти никакви туристи. Пътеки и пътища има всякакви и трудни и леки гледките са страхотни а пък и колеги с мотори има доста така че и приятели ще намериш. Успех и безаварийно
        Кавазаки КЛХ 300 04г
        Кавазаки КХ 65 04г
        Опел Астра 94г
        Мерцедес 124 91г

        Коментар


        • #5
          До: Разходка из Витоша за всеки с мерак

          Мерси
          Надявам се да намеря хора с които да карам защото не ми е много интересно да въртя само из овча купе не че дупките и баирите по пътищата не са като на планина аиде хора да се съберем

          Коментар


          • #6
            До: Разходка из Витоша за всеки с мерак

            Първоначално публикуван от Светльо KLX Преглед на мнение
            Стара планина е най подходяща няма почти никакви туристи. Пътеки и пътища има всякакви и трудни и леки гледките са страхотни а пък и колеги с мотори има доста така че и приятели ще намериш. Успех и безаварийно
            Това засега е правилното място. Районите на връх Мургаш, Искърското дефиле или Етрополския Балкан например са страшно красиви и все още е разрешено да се кара свободно. А и терена е интересен и разнообразен за каране.
            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
            www.ADV-Bulgaria.com

            Коментар


            • #7
              До: Разходка из Витоша за всеки с мерак

              Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
              Това засега е правилното място. Районите на връх Мургаш, Искърското дефиле или Етрополския Балкан например са страшно красиви и все още е разрешено да се кара свободно.
              Вчера един колега каза, че Мургаш е "частна" собственост вече.
              На моторджийските пътеки били набити табели - Забранено за МПС. Частна собственост.

              Коментар


              • #8
                До: Разходка из Витоша за всеки с мерак

                Първоначално публикуван от Жоро XR 600 Преглед на мнение
                Вчера един колега каза, че Мургаш е "частна" собственост вече.
                На моторджийските пътеки били набити табели - Забранено за МПС. Частна собственост.
                Здравей Жоро, помниш ли като се намерихме на Лозен, аз бях с Рейнджа? Та и доста от ливадите на Лозенска планина са частни и хората си ги косят, ама никой не е сложил табели, за да пъди някого. Това по Мургаш сигурно е от местната дивечовъдна станция или ДГС наслагано, защото горе, близо до върха, имат ловна хижа и хранилки за животните. Но това по никакъв начин не им дава право да затварят пътищата. Друга възможност е да са забранени пътищата, пресичащи или минаваще върху трасето на газапровода. Но като цяло района нито е парк, нито защитена местност и карането с мисъл за Природата е съвсем легално и нормално.
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • #9
                  До: Разходка из Витоша за всеки с мерак

                  Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                  Здравей Жоро, помниш ли като се намерихме на Лозен, аз бях с Рейнджа? Та и доста от ливадите на Лозенска планина са частни и хората си ги косят, ама никой не е сложил табели, за да пъди някого. Това по Мургаш сигурно е от местната дивечовъдна станция или ДГС наслагано, защото горе, близо до върха, имат ловна хижа и хранилки за животните. Но това по никакъв начин не им дава право да затварят пътищата. Друга възможност е да са забранени пътищата, пресичащи или минаваще върху трасето на газапровода. Но като цяло района нито е парк, нито защитена местност и карането с мисъл за Природата е съвсем легално и нормално.
                  Помня да... Тогава бях на две колела...
                  Голяма част от селските землища наистина са частни, но никой не ги е оградил(с малки изключения - някои хорица си ограждат нивите, уж да ги овардят от дивеча, до колко успяват е др.тема), няма и нужда, земята няма да избяга, там е била, сега е там и след нас пак там ще бъде, а нас няма да ни има....

                  Коментар


                  • #10
                    До: Разходка из Витоша за всеки с мерак

                    колега , най-интересно е ,че всеки казва ; на витоша НЕ, на рилските езера НЕ,ама прегледай темите в архива ще видиш , че почти всички са ходили там , с исключения разбира се.
                    Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Разходка из Витоша за всеки с мерак

                      ако искаш да караме около софия , звънкай;0887917088-ИСКРЕН. Най-много караме в плана,до сакоков и обратно.
                      Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Разходка из Витоша за всеки с мерак

                        Аз един път съм карал на Витоша и повече никога няма да стъпя там! Първо че е нередно,второ дразним хората-и то много и трето самото каране не ми прави удоволствие-непрекъснато се оглеждам за туристи,те по правило винаги застават точно там от където е най-удобно да се мине , а пък и ме страх да дам газ защото не се знае кога ще изхвърчи някой камък и ще избие зъбите на някой случайно преминаващ.
                        Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                        "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                        Джон Кенеди

                        Коментар


                        • #13
                          До: Разходка из Витоша за всеки с мерак

                          Първоначално публикуван от ЕМО Преглед на мнение
                          Аз един път съм карал на Витоша и повече никога няма да стъпя там! Първо че е нередно,второ дразним хората-и то много и трето самото каране не ми прави удоволствие-непрекъснато се оглеждам за туристи,те по правило винаги застават точно там от където е най-удобно да се мине , а пък и ме страх да дам газ защото не се знае кога ще изхвърчи някой камък и ще избие зъбите на някой случайно преминаващ.
                          Пък и после почват коментарите 9 Гледай ги тия с моторите, газят туристите и т.н. Затова Плана, Лозенска планина, Средна гора и части от Стара планина са по-удобни. Няма почти никакви туристи, разнообразен и интересен за каране терен и възможности за дълги маршрути. А това, че почти всеки е ходил на Витоша или 7-те езера, за съжаление май е напълно вярно. Но всеки сам отговаря за себе си.
                          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                          www.ADV-Bulgaria.com

                          Коментар


                          • #14
                            До: Разходка из Витоша за всеки с мерак

                            еми дайте идея за маршрут и хора и отиваме всашност пак подчертавам карам стара тула и не карам от кой знае колко време просто винаги съм искал да отида на планина с мотор ...

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X