Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Етрополските моторджии.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Етрополските моторджии.

    Браво ,Танги! Честит първи излет с новата машина! Забелязал съм,че мотор дето се кара през зимата ,яко се издува и през лятото. Желая ти безаварийно каране.
    С добре премерен риск превръщам мечтите в спомени !

    Коментар


    • От: Етрополските моторджии.

      Първоначално публикуван от Тодор Етрополе Преглед на мнение
      Браво ,Танги! Честит първи излет с новата машина! Забелязал съм,че мотор дето се кара през зимата ,яко се издува и през лятото. Желая ти безаварийно каране.
      Дано е безавариино най-вече!!Че за първо излизане 3 пъти влизахме в "пререкания" с това магаре, ма ще го отдадем на снега а и на първия ни сблъсък един срещу друг....никой не искаше да се предава лесно.
      Не е важно какво караш, а как го караш !

      Коментар


      • От: Етрополските моторджии.

        И още едно клипче от онзи ден ще пробвам да кача..http://vbox7.com/play:866f45bf.Преминаване през река че нямаше откаде другаде по пряк път,е първо разбивахме лед едно извесно време. http://www.vbox7.com/play:ed258085
        Последно редактирано от ИВАН - ЕТРОПОЛЕ; 08-02-11, 18:58. Причина: 1
        Не е важно какво караш, а как го караш !

        Коментар


        • От: Етрополските моторджии.

          В неделя решихме да покараме. Събрахме се трима Славчо ,Влади и аз





          Нарцис го заварихме по бели гащи да пие прясно мляко по обед , вместо да маа пържоли.



          Смазахме веригите и бяхме готови за път.



          Петдесет метра по надоло тъкмо да заорем в гората и мотора на Славчо хлъцна и умря



          Ама нали майстора е с нас ,огледа го критично отляво и отдясно ,взе му страха и мотора тръгна.





          Потока беше широк един метър ,а оттатък малко стръмно и хлъзгаво. Не беше много трудно щом аз го минах /макар и от втория път/.



          В тая гора Наро е маркирал с боя едно трасе. Късичко ,но доволно трудно,ако се кара за време ще има бая търкалета. А едно 15 метрово косо спускане по стръмен склон няма и да се опитам да направя, там само ще снимам... / Отсечка „Камикадзе”/
          Е и който не излезе от трасето от където трябва ,да кара след мен, с голи ръце и гърди пробих обсадата и осигурих резервен изход.



          Накрая е направено и малко скокче за радост на душата





          Влади е младата ни надежда дето помага на Наро да копаят и оформят „Трасето”



          Ето и една героична снимка на Славчо / ще я прави аватар /


          После тръгнахме да караме където ни видят очите



          На припека поскачахме нагоре и надоло







          После Нарцис показа ,че сероуто си катери и в сняг ама е важно кой го кара.







          Последни снимки и си тръгваме





          До доло обаче бях заприличал на един същи калорин





          Накрая автомивка и щастлив финал с кола и горещ чай



          Последно редактирано от Тодор Етрополе; 09-02-11, 18:14.
          С добре премерен риск превръщам мечтите в спомени !

          Коментар


          • От: Етрополските моторджии.

            Ааа Тошка,Джартов ша та зима в негуфта фирма!!Той ша рине сняг а ти кал!!!
            Най-добре е да имаш богати приятели!!!
            Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

            Коментар


            • От: Етрополските моторджии.

              В събота с Нарцис решихме да покараме. Валеше пухкав сняг. Мотора не запали, та се наложи да ме забута с крак до работилницата ,където смени свещта и регулира клапаните






              и хванахме гората..



              Открихме хубава пътечка в дерето с 10 метра стръмен бряг на отсрещния склон, как да не се пробваме



              За първи път качвам толкова стръмно, че и с една педя козирка отгоре. Качих се ... , а мотора го пуснах да попасе малко.



              После открих едно хубаво скокче и реших да го повторя, та Наро да ме снима какъв съм герой... та стана красиво падане...като за в интернет..


              После си покарахме ,а снега си валеше ...





              И една снимка на финала.


              С добре премерен риск превръщам мечтите в спомени !

              Коментар


              • От: Етрополските моторджии.

                Ей Тоше смаяли сте ме. За вас няма лошо време. А клипът със скока го гледах повече от 20 пъти и всеки път се смея по силно и по силно. Спирам да го гледам, че ще дойдат комшиите Много поздрави на Наро.

                Коментар


                • От: Етрополските моторджии.

                  Евала Тоше бравус,много як скок а и качването си го бива, като за пред камера.
                  Все едно си го тренирал супер, само ме е яд че неможах да видя цялото шоу на живо.Ама Наро е виновен,поръчах му нови задни накладки а той глей кво ми пратил.....Предни..... Поздрави.
                  Прикачени файлове
                  Последно редактирано от ИВАН - ЕТРОПОЛЕ; 21-02-11, 17:30. Причина: фото
                  Не е важно какво караш, а как го караш !

                  Коментар


                  • От: Етрополските моторджии.

                    Хубава разтоварваща и емоционална разходка сте си направили много ме кефите браво
                    Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

                    Коментар


                    • От: Етрополските моторджии.

                      Събота, ден за каране на мотори в Етрополе. Събираме се: Нарцис, Славчо, Влади и аз.



                      Снега е мек отдоло няма лед, всички дерета са наши...
                      Още в началото опитах да мина по пряк път и да изпреваря групата и почти успях , но почти на финала задната ми гума изгуби интерес към височините и все ме завърташе надоло.. Тук беше първото бутане.




                      И подкарахме накъдето ни хрумне











                      На тая ливада Слави направи десетина опита да си счупи главата с мръсна газ.




                      До тук с ливадите, слизаме по деретата





                      Тук намерихме стръмна пътека на отсрещния склон с едно паднало дърво, което Наро и Влади елиминираха ,така,че аз успях да я изкача само с едно спиране на завоя. След мен Славчо изкара мотора на Влади




                      Нарцис ,както винаги избира директния път, ама той си го може




                      После решихме да намерим пътеката , по която водих групата през лятото ,когата на гости ни бяха Витлиемов и Ренди







                      За следващите трудни минути само ще отбележа, че двете Сероу’чета минаха през гората и излязоха горе на ливадата . Влади с гладката гума заора и спря на 30 м. от финала , а Слави, о,о Слави той въртя докато се насади сред един капинак




                      Ония руските бурлаки поне са теглели корабите по брега, по равното, а аз тегля нагоре







                      След трудното идва ред на газ за удоволствие




                      После намерихме една много стръмна пътека , но нямаше начин за спиране за снимки . И една ливада след нея.



                      За финал на това каране с Нарцис направихме 50 метров круиз по талвега на местната река за да си измием моторите. Загребах и два ботуша вода за в къщи ,защото без да съм падал и без контузия как да повярва жената, че съм карал мотор ,а не е каквото тя си мисли, че съм бил ,кой знае къде.
                      Последно редактирано от Тодор Етрополе; 06-03-11, 15:59.
                      С добре премерен риск превръщам мечтите в спомени !

                      Коментар


                      • От: Етрополските моторджии.

                        Дядааааа Тодареееее не казваш как се търкаля пред вас нали

                        Коментар


                        • От: Етрополските моторджии.

                          А бре Слав’чо аз те пожалих в официалния репортаж , но в отговор на тая инсинуация ще съобщя да се знае, че като си паднал пред кафенето пред погледа на 8 впечатлени от тоя екшън клиенти, си изкопал бразда в хасвалта и тая сутрин на млекарката и се разплиска гюма, като ми караше млякото за капучино.
                          Аз пък те защитих пред барманката,като и рекох ,че си го дигнал на една гума, ама тя рече,че изобщо не си можал да го вдигнеш, а от нейната уста това прозвуча много особенно.
                          Последно редактирано от Тодор Етрополе; 07-03-11, 07:15.
                          С добре премерен риск превръщам мечтите в спомени !

                          Коментар


                          • От: Етрополските моторджии.

                            СЛАВЧО НИКОГА НЕ ПАДА ,той само хвърля ръкавици ...

                            Коментар


                            • От: Етрополските моторджии.

                              Първоначално публикуван от ХРИСТО БЕЛТАШКИ Преглед на мнение
                              СЛАВЧО НИКОГА НЕ ПАДА ,той само хвърля ръкавици ...
                              Така е обаче се носят слухове че нещо почнал мотора да го хвърля
                              Как беше думата...... РугаЧ
                              Не е важно какво караш, а как го караш !

                              Коментар


                              • От: Етрополските моторджии.

                                Не Славчо пада ама и кара за разлика от някои Аматьори ...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X