Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ловешката група

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ловешката група

    В неделя си направихме една разходка до Ботев (Пътя) е ужасен на места.

    Техниката ...
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от borkoboy; 09-07-08, 11:02.

  • #2
    До: Ловешката група

    Евала! Красиви местенца ... Гледам и машините Ви са доста добри никъде не виждам ИЖ или ЧЗ
    Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

    Коментар


    • #3
      До: Ловешката група

      На Ботев имаше някаква спряна соц машина, на първата снимка се вижда, но не е от нашите...

      Коментар


      • #4
        До: Ловешката група

        Първоначално публикуван от Chaveto Преглед на мнение
        Евала! Красиви местенца ... Гледам и машините Ви са доста добри никъде не виждам ИЖ или ЧЗ
        Незнам защо подценявате машините.На Ботев са се качвали не само хубави мотори иджипове.И да не забравяме кой как е започнал на какъв мотор,като изключение правят тези на които мама и тати и копуват каквото пожелаят направо от магазина

        Коментар


        • #5
          До: Ловешката група

          Първоначално публикуван от vitliemof Преглед на мнение
          И да не забравяме кой как е започнал на какъв мотор
          Виж ми аватара
          Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

          Коментар


          • #6
            До: Ловешката група

            Първоначално публикуван от vitliemof Преглед на мнение
            Незнам защо подценявате машините.На Ботев са се качвали не само хубави мотори иджипове.И да не забравяме кой как е започнал на какъв мотор,като изключение правят тези на които мама и тати и копуват каквото пожелаят направо от магазина
            така е !!, а както има една приказка "С бяло брашно всеки може да меси хляб" ,със хубав мотор всеки кара,но не всеки може да си го позволи, за мен по-важно е ентусиазма,идеята и всеки да си направи кефа независимо как и с какво,все пак в този форум ни обединява идеята и интересите а не сме дошли да си мерим .......,разбирате какво.., забравих,има тема за ботев,ако решите други път пишете там може да покараме заедно.
            Последно редактирано от MitakaNX; 09-07-08, 17:37. Причина: пп

            Коментар


            • #7
              До: Ловешката група

              Мисля,че се срещнахме по пътя.Поздрави от Априлци!

              Коментар


              • #8
                До: Ловешката група

                ей момчета ако знаете как дразните лъва
                още малко само да се поопоравим и викам да направим една голяма сборна група от целия ни край и да се качим до ботев.аз имам такъв голям мерак защото никога не съм се качвал до горе
                и нека ак онякой се навие да го организира да пише във темата за ботев
                а иначе евла ви за разходката
                Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

                Коментар


                • #9
                  До: Ловешката група

                  Иво, вие да не сте онези пичове където бяха полегнали след като свърши пътя през гората и се излезе на билото до вр. Марагидик, щото не знам как се казва тая частната виличка...
                  Драго, нямаш никакъв проблем, само кажете кога и ще се съберем някъде да покараме, ти от къде си ?

                  Коментар


                  • #10
                    До: Ловешката група

                    [quote=borkoboy;421517]Иво, вие да не сте онези пичове където бяха полегнали след като свърши пътя през гората и се излезе на билото до вр. Марагидик, щото не знам как се казва тая частната виличка...

                    Да.Тази местност се казва Табите.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Ловешката група

                      Абе Иво, я кажи нещо повече за големия поход до "Поленици" този уикенд - чух, че щели да ходят много мотори, а и не само мотори
                      Hristo Draganov
                      http://htftp.domainbg.com/HD/

                      И аз искам България чиста ! ! !

                      Коментар


                      • #12
                        До: Ловешката група

                        Къв, къв поход?

                        Коментар


                        • #13
                          До: Ловешката група

                          Първоначално публикуван от HD Преглед на мнение
                          Абе Иво, я кажи нещо повече за големия поход до "Поленици" този уикенд - чух, че щели да ходят много мотори, а и не само мотори
                          Къде е това .Давайте идеи за каране.Ние (плевенската група ) сме решили да ходим на х.Момина поляна и от там на х.Планински извори,но ако има някакво сериозно предложение лесно можем да сменим прехода

                          Коментар


                          • #14
                            До: Ловешката група

                            Ми това е, като погледнеш от Априлци към вр. Ботев, така по-в дясно от него баирите, но не тези, които са непосредствено от дясно, а още по-в дясно ... (че го обясних ама )
                            Hristo Draganov
                            http://htftp.domainbg.com/HD/

                            И аз искам България чиста ! ! !

                            Коментар


                            • #15
                              До: Ловешката група

                              Първоначално публикуван от HD Преглед на мнение
                              Ми това е, като погледнеш от Априлци към вр. Ботев, така по-в дясно от него баирите, но не тези, които са непосредствено от дясно, а още по-в дясно ... (че го обясних ама )
                              Важното е че те разбрах.А желаещи за Момина поляна за неделя има ли

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X