Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Разходки около София

    Не че не ми хареса маршрута,но толко прах колкото глътнах в събота не съм гълтал през лятото,все пак през повечето време карах последен.
    Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

    Коментар


    • #92
      До: Разходки около София

      Първоначално публикуван от GSXR Преглед на мнение
      А сега загатка познайте къде е Кавазакито на последната снимка на Жоро. Който го намери на снимката получава каса бира Да мотора е на снимката или по точно част от него но е скрит сред зеленината
      Жокерче търсете там де има након
      Мисля, че и бат Искрен щтракна няколко снимки на нещо сигурно няма време да ги пусне.
      Ти маи направи някоя снимка от началото ???

      Коментар


      • #93
        До: Разходки около София

        0883 465 055
        Тануцо - Антон
        Per aspera ad astra.

        Коментар


        • #94
          До: Разходки около София

          За Люлин не ви трябва трак.Планината е толкова малка ,че за един ден яко каране няма да остане пътека по която да не сте минали.Лошото е че има много сукаци(задънени/без изход) и повечето хубави пътеки са много замаскирани и трудно се намират дори и с ГПС.Най-добре вземете човек който познава раьона иначе цял ден ще се въртите в кръг по едни и същи трасета.Иначе трасетата са скоростни,почти няма коловози и когато е сухо(особено ако е леко влажно)гумите държат екстра.Има само 3-4 по-зачукани места ,но се минават.Много обичам да карам на Люлин и ако съм свободен може да ви се обадя.
          Приятно каране.
          Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


          "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
          Джон Кенеди

          Коментар


          • #95
            До: Разходки около София

            Първоначално публикуван от nik0272
            Само дайде някакакви телефони за комуникация.
            моя тел.0887917088
            Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

            Коментар


            • #96
              До: Разходки около София

              ето малко снимки от събота.








              Прикачени файлове
              Последно редактирано от Жоро Донечки; 24-10-08, 07:52.
              Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

              Коментар


              • #97
                До: Разходки около София

                Събота ще черпя за новия апарат с лепенки Имам 30тина готови стикера с емблемата на форума за раздаване ще взема 10тина.
                Много добра изработка са лепенките не се изтриват.
                Който си няма ще получи фрии.
                KAWASAKI Let the good times roll

                Коментар


                • #98
                  До: Разходки около София

                  Ето малко снимки от Люлин планина днес,докато разучаваx района.
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • #99
                    До: Разходки около София

                    Първоначално публикуван от nik0272 Преглед на мнение
                    Ето малко снимки от Люлин планина днес,докато разучаваx района.
                    дано да няма много паднали дървета , че имаме само сгъваем трион , резачка нямаме.
                    Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

                    Коментар


                    • До: Разходки около София

                      Така ето и снимките:
                      Тук тръгвам от нас за мястото на срещата пистата на Бучино.

                      Тука съм на път към Перник.

                      Мислех, че ще чакам но уви те чакаха

                      Ето я и пистата. Мислех, че е лесно да се скача но се оказа доста трудно и дори невъзможно за мен. А и имаше много колувози и дупки.

                      Е тука вече тръгнахме, към Люлин планина.



                      Ето ме бее

                      И Другите. Бат Искрен ни затапваше отзад да не се погубим.

                      Тука тоя улей беше много готин за пускане. Гадното беше, че шумата бе покрила всичко и се хлъзгаше.

                      Тунингован с лепенки Все се сърди че го няма на снимките

                      Почивка някъде тамм...


                      Тука с газ по пътеките.


                      Незнам защо само Бат Искрен излезе нафокус. Явно се харесват с апарата.

                      Тука бяхме на някъкво било с много яка скаличка там имаше снимане но не от мен.











                      Тука сме на Бучино за почивка. Бях се филмирал, че мотора е изгорил маслото но не беше.


                      Тука незнам къде сме

                      Но това ни чакаше това изкачване. Нищо работа


                      А къде са се скрили

                      Дзверо

                      Много готин заслон са си направили авджиите.

                      тук се разделяме, защото бат Искрен спука гума. Нека сам обясни защо

                      И край това е амаха Следващия път още някой да носи апарат. И аз ще го взема ама все пак.
                      Беше много готино каране и мислим да го повторим. Аз се наиграх на една пътека при заслона на ловджиите ама нямаше папараци
                      Последно редактирано от GSXR; 25-10-08, 18:23.
                      KAWASAKI Let the good times roll

                      Коментар


                      • До: Разходки около София

                        Браво колеги супер снимкиАз си мислех че нямате фотоапарати

                        Коментар


                        • До: Разходки около София

                          Супер аз не можах да доида защото един приател си купи мотор и го беше страх да го докара . Но сследващия пот сам на линиа!!!

                          Искрен беше прав онзи път, сполетя го нещастието .
                          Браво момчета прекара ли сте си чудесно . Поздрави Васко !!!

                          Коментар


                          • До: Разходки около София

                            Първоначално публикуван от GSXR Преглед на мнение
                            Така ето и снимките:
                            браво малък,кога си снимал 80% от снимките даже не съм видял,а гумата я спуках по асфалта към Суходол.След малко ще кача 3-4 снимки които снимах аз. Гумата беше готова половин час след като се разделихме.Сетих се защо ме питаш за гумата , спуках я защото миналата събота се хвалех,че този сезон не съм пукал гума!!!!!!!
                            Последно редактирано от Жоро Донечки; 27-10-08, 09:44.
                            Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

                            Коментар


                            • До: Разходки около София

                              Както винаги снимах 3-4 снимки просто не се сещам за повече.Малък ето снимките от местата където ти не си снимал.
                              Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

                              Коментар


                              • До: Разходки около София

                                Ако бях качил снимките щеше да е много добре, но това не ми е най-силната част.Така,че ето ги снимките.







                                Прикачени файлове
                                Последно редактирано от Жоро Донечки; 27-10-08, 09:46.
                                Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X