Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Разходки около София

    Тази събота с Мишо(SHARP) си направихме една разходка до в.Издремец и от там през Зимевица към София.
    В гората влезнахме от Нови Искър.


    Ето го и първият изглед над София.


    От там минахме по една пътечка през много красива борова горичка

    ТТто чака някой да го яхне

    Кратка почивка на една полянка.



    Джаджата показва 11км до Издремец

    Ето и връх Плато през който ще минеме преди това.

    Мишо е заел бойна позиция.

    А аз пък си снимам

    Ягоди колкото искаш стига да имаш нерви да береш.

    Качването на в.Плато не беше нищо особено и затова реших да минеме по една пътека под него която я нямаше на картата.

    Това ни беше и грешката.

    Този участък беше с високо вдигната трева, но благадарение на 40минутните пируети на Мишо вече приличаше на алпийска полянка.
    Героят е изморен, аз също няма излизане !!! Жегата е неописуема

    Ето и едно клипче. http://www.vbox7.com/play:b9e67eb7
    Малко почистване от трънака.


    Ето го и Издремец но бяхме толкова утрепани, че се отказахме да го изкачваме.

    По пътя към гара Бов Мишо се хвърли на една голяма сянка буквално с мотора на земята и решихме да почиваме.

    Разхвърляхме се здраво


    Преглед на щетите от последното падане

    Аз доволен от хубавата почивка


    Решихме да се отбиеме до Бов


    Малко снимки под Зимевица





    Ето ,че дойде и момента в който всичко хубаво трябваше да свърши и аз да спукам гума

    Пробвахме със два спрея но и тва не стана,просто вътрешна гумата се беше разпрала. Наложи се да карам 15км. по джанта до Своге с 5/10км.ч

    Там за мое учудване имаше магазинче за мото-аксесоари и си купих гума.Бях толкова ядосан че със снимките бях приключил вече. В крайна сметка към 20:00 си бяхме вкъщи. Ще пусна утре и трака от карането.
    [B][U]YAMAHA TT600 E[/U][/B]

    Коментар


    • #47
      До: Разходки около София

      Ето и трака
      DO IZDREMEC.gdb
      [B][U]YAMAHA TT600 E[/U][/B]

      Коментар


      • #48
        До: Разходки около София

        http://www.vbox7.com/play:b9e67eb7
        Евала пичове, клипчето е супер.Кога ще идвате пак към нашта губерния, да покарамеИ да се качим до Издремец, гледам че сте го пропуснали
        0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
        Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
        Суперскан България www.decbg.com
        Машинно почистване на DPF/FAP филтър

        Коментар


        • #49
          До: Разходки около София

          Пускам едно клипче от последното ни каране, за доказателство, че топковидната форма на ендуриста е крайно неподходяща
          http://www.vbox7.com/play:02d16128
          Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

          Коментар


          • #50
            До: Разходки около София

            Ех Спасчо, това клипче е спомен от първото ни каране тази година с тебе. Дано догодина или по-догодина хвърлиш колелото и се качиш пак на мотор
            [B][U]YAMAHA TT600 E[/U][/B]

            Коментар


            • #51
              До: Разходки около София

              Миналата събота с Мишо решихме да покараме до в.Мургаш и като си трябва в 9:00ч потеглихме натам.Но преди това Мишо позира с новия си екип.

              Ето ме и мене.

              Отбихме се до ОМВ Враждебна да заредиме но след един разговор, който проведе Мишо, се наложи да се върнеме по работа.
              Приключили с работата в 14:30 все още ни се караше и решихме да се качиме до Черни връх.
              Ето и първите стъпки в гората по една доста стръмна пътека над Драгалевци !




              Борбата е ожесточена и се вихри около час . Ето и едно клипче и дано момчето с новия екип да не ми се сърди много утре. http://www.vbox7.com/play:11f6500c



              Най-накрая излезнахме на открито и решихме да се щракнеме при тези пухчета.


              Много пот изтече от това момче


              Това е малко преди ски писта Лале 1


              Ето и точката към която следиме курса !



              По едно време започнаха да се задават и облаци !




              Щракнахме си по една снимка и пред тази странна станция !



              Малко преди Черни връх.

              Вече и на върха.






              След кратка почивка започна доста сериозно да се заоблачава и решихме да палиме надолу.




              Естествено ни хвана дъжда но беше за кратко,а имаше и много красива дъга!


              Като цяло разходка за около три часа си стана ,но много гадно беше над х.Алеко, защото пътя е само камъняк и здраво ни раздруса.
              [B][U]YAMAHA TT600 E[/U][/B]

              Коментар


              • #52
                До: Разходки около София

                Съжалявам но съм оплескал темата с тия големи снимки и незнам защо не ми дава да редактирам
                [B][U]YAMAHA TT600 E[/U][/B]

                Коментар


                • #53
                  До: Разходки около София

                  Тони, браво за хубавото каране!
                  Ние карахме към Мургаш по-миналата седмица преди да разглобя мотора си. Много добре си изкарахме, от вр. Мургаш гледката е направо удивителна, затова си струва цялото това друсане по камъните.
                  Ще ти кажа маршрута по който минахме, ако искаш го опитай, много е приятен. Качихме се до Мургаш от Бухово, от там слезнахме на Витиня (пътя е страхотен до там) от Витиня другнахме 2км по асвалт и хванахме една пътека, която минава по огражденията на казарменото поделение (тя е само през гората), от там излезнахме на паметника Арабакунак (незнам дали точно така се казваше) и продължихме до хижа Чавдар. На връщане маршрута ни беше същия до Мургаш. От върха слезнахме до хижа "Мургаш" от там спуснахме газопровода, стигнахме Ябланица, после минахме по пътеката до Лескова, спуснахме на Осеновлаг, след това "Седемте престола" (спахме на манастира), върнахме се през Брезов дол, Кръстец, Батулия и Нови Искър. Всичко това ни се вързва точно 249 км. Можеше да го вземем тва разтояние за един ден и да се върнеме по тъмно, но щяхме да се скапеме от каране, затова и решихме да преспиме на манастира. На другия ден с нови сили се прибрахме вкъщи.
                  Маршрута до хижа Чавдар не е труден, има го на GPS-а. Първия път като ходихме карахме по GPS до там, така че ще го намериш пътя.
                  Сигурно септември като завърша моторедката ще ти се обадя да го направиме това каране, сигурен съм че ще ти хареса.
                  KTM Fen

                  Коментар


                  • #54
                    До: Разходки около София

                    Първоначално публикуван от toni_03 Преглед на мнение
                    Съжалявам но съм оплескал темата с тия големи снимки и незнам защо не ми дава да редактирам
                    всичко е супер,но тези "снимчици" трудно се побират на 22"монитор,а за по-малък незнам и кой е тоя дето не ти дава да ги редактираш..?,иначе добра разходка е станала,особенно борбата в гората , поздрави на групата

                    Коментар


                    • #55
                      До: Разходки около София

                      Колеги не карайте на Витоша, не е приемливо, а даже и снимки чак... Вижте темите за забраните и т.н, Тони разумен човек ми се видя като сме карали веднъж....
                      Bling bling, money ain't a thing :)

                      Коментар


                      • #56
                        До: Разходки около София

                        Първоначално публикуван от krascho Преглед на мнение
                        Колеги не карайте на Витоша, не е приемливо, а даже и снимки чак... Вижте темите за забраните и т.н, Тони разумен човек ми се видя като сме карали веднъж....
                        +1
                        Не знам дали ще ни се размине тая история с ловците,но ако стане ,сериозно трябва да се замислим как ще я караме нататък.Глупаво е да дразним и хората и държавата.Току виж някой ден ни вдигнали мерника!Иначе страшно ми се качва на Ч.Връх!
                        Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                        "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                        Джон Кенеди

                        Коментар


                        • #57
                          До: Разходки около София

                          +1 Съгласен съм с вас момчета
                          [B][U]YAMAHA TT600 E[/U][/B]

                          Коментар


                          • #58
                            До: Неделна обиколка на Витоша

                            Първоначално публикуван от Vladislav Kostevski
                            нещо за утре? На мен ми се кара много, но нещо няма с кой.....
                            Абе има ама не се обаждате.Организирайте се една група от София и елате да покараме в Лозенската Планина.Днес карахме до Самоков за др събота или неделя може да измислиме нещо
                            Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
                            Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

                            Коментар


                            • #59
                              До: Неделна обиколка на Витоша

                              Първоначално публикуван от GSXR Преглед на мнение
                              Карането се получи доста добро Но мнгого паднали дървета. Но като цяло беше доста интересно.
                              И кажете вие как се измъкнахте от владая. Сега као се шрибрах ометох ьладилника, а докато карахме не бях гладен странно
                              минахме по пътеката над владая и слязохме на старият лифт ,на княжево само през едно дърво но не беше паднало лошо.Скоро ще кача снимките , като имам малко повече време.
                              Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

                              Коментар


                              • #60
                                До: Неделна обиколка на Витоша

                                Първоначално публикуван от CZ 350 Преглед на мнение
                                Абе има ама не се обаждате.Организирайте се една група от София и елате да покараме в Лозенската Планина.Днес карахме до Самоков за др събота или неделя може да измислиме нещо
                                Знаеш ли пътя или карате с предварително направен трак :непознат: че в събота и резачка да имахме пак щеше да е доста трудно.Иначе за събота до Самоков съм за с двете ръце но ако ни водите през Лозенската планина , там е супер, но до Самоков от там не съм минавал.
                                Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X