Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Разходки около София

    Аз се качих да помогна на Жоро, който на 2рия опит АХА да се метне в дупката ама спря на има няма 20см. И както бях посредата си викам абе я да снимам другите опити за скачане в дупката
    09 YZ290F Athena BB

    Коментар


    • До: Разходки около София

      Първоначално публикуван от nk_dimitrov Преглед на мнение
      Аз се качих да помогна на Жоро, който на 2рия опит АХА да се метне в дупката ама спря на има няма 20см. И както бях посредата си викам абе я да снимам другите опити за скачане в дупката
      вярно бе , на ники трябва да благодарим за клипчето,на малкия само за качването.
      Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

      Коментар


      • До: Разходки около София

        Щях да забравя , идва събота
        Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

        Коментар


        • До: Разходки около София

          Искрене....... всички имате заслуги за този материал от събота.

          Коментар


          • До: Разходки около София

            То, че идва идва ама аз тая съм пас. Мотора има нужда от малко ремонт на укачването. Предницата е изпуснала и накладки и от линковете там има едно лагерче за смяна.Въобще ще си поиграя и с дирайна малко. Дано да не е толкова студено колкото го дават, поне вие да покарате
            KAWASAKI Let the good times roll

            Коментар


            • До: Разходки около София

              Първоначално публикуван от iskrenhristov Преглед на мнение
              Щях да забравя , идва събота
              Аз за тази година приключих. Оправих си дръжката и сега ще го карам в един сервиз да стои там за продаване. Вече ми е прекалено студено. Живот и здраве напролет пак, а иначе сега зимата ще се радвам ако се съберем някъде на ски....
              09 YZ290F Athena BB

              Коментар


              • До: Разходки около София

                Първоначално публикуван от nk_dimitrov Преглед на мнение
                Аз за тази година приключих. Оправих си дръжката и сега ще го карам в един сервиз да стои там за продаване. Вече ми е прекалено студено. Живот и здраве напролет пак, а иначе сега зимата ще се радвам ако се съберем някъде на ски....
                За ските нямаш проблеми , като падне сняг ,когато и да звъннеш събота или неделя сме някъде по пистите.Може и на Иван-Чинела да отидеме на гости да покараме не само мотори заедно.Голяма грешка правиш ,че прибираш мотора толкова рано
                Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

                Коментар


                • До: Разходки около София

                  Аз съм навит за каране, но само ако не вали. Много ми е тегаво и неприятно в тая лъзгавица....а тая седмица събота и неделя го дават дъждовно....

                  Още обмислям дали в неделя да не отида до Шумен на ендуро-кроса.
                  Per aspera ad astra.

                  Коментар


                  • До: Разходки около София

                    Първоначално публикуван от nk_dimitrov Преглед на мнение
                    Аз за тази година приключих. Оправих си дръжката и сега ще го карам в един сервиз да стои там за продаване. Вече ми е прекалено студено. Живот и здраве напролет пак, а иначе сега зимата ще се радвам ако се съберем някъде на ски....
                    Абе Ники то до първа започва купона ти приключваш я не се излагай

                    Коментар


                    • До: Разходки около София

                      Първоначално публикуван от nk_dimitrov Преглед на мнение
                      Аз за тази година приключих. Оправих си дръжката и сега ще го карам в един сервиз да стои там за продаване. Вече ми е прекалено студено. Живот и здраве напролет пак
                      Стига бе
                      К`ви ги говориш бе Ники?!
                      По-другата седмица не искаш ли да извъртим едни пътеки около Пасарел, ама истински???

                      Коментар


                      • До: Разходки около София

                        Първоначално публикуван от Жоро XR 600 Преглед на мнение
                        Стига бе
                        К`ви ги говориш бе Ники?!
                        По-другата седмица не искаш ли да извъртим едни пътеки около Пасарел, ама истински???
                        И аз искам.....
                        Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

                        Коментар


                        • До: Разходки около София

                          Значи нещата отиват на сериозно.
                          Пичове предстои ми да правим кръщене на щерката и още не е ясно кой уикенд ще бъде. Ако не я организираме за 23 ноември/неделя/ кръщенката мога да направя организация за каране по пътеки(с което гарантирам малък преход но уморителен).
                          Ако правим семейното събитие на 23ти мога да се ангажирам за следващ уикенд.
                          Ако вали и е много мокро някои от пътеките стават почти непревземаеми, но ще си правим опити разбирасе

                          Коментар


                          • До: Разходки около София

                            Първоначално публикуван от Жоро XR 600 Преглед на мнение
                            Значи нещата отиват на сериозно.
                            Пичове предстои ми да правим кръщене на щерката и още не е ясно кой уикенд ще бъде. Ако не я организираме за 23 ноември/неделя/ кръщенката мога да направя организация за каране по пътеки(с което гарантирам малък преход но уморителен).
                            Ако правим семейното събитие на 23ти мога да се ангажирам за следващ уикенд.
                            Ако вали и е много мокро някои от пътеките стават почти непревземаеми, но ще си правим опити разбирасе
                            Е това трябваше да напишеш за да няма отмятане после.
                            Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

                            Коментар


                            • До: Разходки около София

                              Аз само да вметна...ние около 3-4 мотора в събота ще караме из Верила.
                              Но ще е след 12-13 часа.

                              Коментар


                              • До: Разходки около София

                                Първоначално публикуван от iskrenhristov Преглед на мнение
                                Е това трябваше да напишеш за да няма отмятане после.
                                Точно така. Отмятане няма!

                                п.п. Пък за ГПСте ще се разберем на место.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X