Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Разходки около София

    Следващия път като караме покрай нас ама и бат Искрен като доиде,
    Ще качиме пак гората но тоя път ако ходиме до буката ще слезем обратнно и ще се качим ей там точни накъдето снимам
    Първо спускане после река и изкачване до пътя.

    Да да точно там ще отидеме

    През дерето долу та горе на пътя.
    KAWASAKI Let the good times roll

    Коментар


    • До: Разходки около София

      Супер сте покарали , живи и здрави събота ще измислим нещо.
      Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

      Коментар


      • До: Разходки около София

        е това е от миналата събота
        Прикачени файлове

        Коментар


        • До: Разходки около София

          Чинела ще Ви чака където кажете но искам да Ви предупредя, че горе е 2500метра надморска височина и ако долу е дъжд там ще е сняг.
          Аз Ви предлагам от Ярлово да тръгнете към Сапарева баня летището, пък ако времето горе е много лошо аз ще сляза при вас да покараме из Верила.
          Под горе имам в предвид местата които сте гледали на снимките а не самото Паничище.
          Следя темата така, че оставям на Вас да решите. Аз съм винаги готов за гости...

          Коментар


          • До: Разходки около София

            А си представям на 2500метра ка 1/2 от мощноста на 250тката направо се изпарява
            Дано времет се смли над нас и да не е много гадно.
            KAWASAKI Let the good times roll

            Коментар


            • До: Разходки около София

              Страшно много съжелявам че ще ни се разминат каранията,в събота ми е невъзможно както и на Владо и двамата сме ангажирани до обяд.Искрене пожелавам ви да си изкарате чудесно за което не се съмнявам,защото групата е чудесна а и Чинела щом ще ви разведе там из планините ще останете доволни със сигурност!!!Очакваме да носите апаратите и да направите повече снимки защото там определено има какво да се снима.А ние с Владо решихме в неделя най вероятно да прогониме всички маршрути из Люлин планина и да направиме повече снимки.И без това съм обещал яко екстрим маршрути из планината на ЙОАН и всички вас от групата.Още веднъж много съжелявам че немога да ви предружа по тази дистинация но ще има и друг път.
              Пиятно искарване на всички.

              Коментар


              • До: Разходки около София

                Хм аз мислих да цепа за самоков в Събота на ход...ще видя как ще се нагласят нещата мога да дойда на срещата и да пътуваме заедно и да ви снимам с новата камерка : ) ако поканата е отворена за всички де нали ярлово е горе-долу към самоков?
                Последно редактирано от iassen; 06-11-08, 20:09.

                Коментар


                • До: Разходки около София

                  Колеги ако нямате нищо напротив и ние да доидем утре (събота)с Киката да покараме заедно ако трябва ще ви исчакаме в Ярлово и от там към Верила познавам я добре

                  Коментар


                  • До: Разходки около София

                    Първоначално публикуван от ivo_KLR Преглед на мнение
                    Колеги ако нямате нищо напротив и ние да доидем утре (събота)с Киката да покараме заедно ако трябва ще ви исчакаме в Ярлово и от там към Верила познавам я добре
                    Групата, която се събираме винаги искаме да сме повече и въпроси от сорта на "може ли и аз да дойда" мисля, че не е необходимо да се задават в тази тема.....Лично аз много се радвам като идват нови хора....Та ако ви е по-лесно да се чакаме в Ярлово, няма проблем. Там ще ни чака и Йоан(загрял и запалил звяра) Само пак казвам ако стана в 7 часа и вали яко къде ще ходим не се знае....А между другото, ако е валяло НАИСТИНА не ви препоръчвам да се качваме оффроад от Бистрица до Железница.....(не искам да ви казвам какво означава размекната глина в/у твърда глинеста основа.....)
                    09 YZ290F Athena BB

                    Коментар


                    • До: Разходки около София

                      Колега ние сме от Сапарева баня и кажете във колко часа да ви чакаме в Ярлово а пък ако караме после във Верила направо да ви чакаме някаде по на близо

                      Коментар


                      • До: Разходки около София

                        Иво те може и да не занаят пряк път от Ярлово до Верила така, че отидете да ги посрещнете а аз май ще се наложи малко да се забавя.
                        Ако е хубаво времето направо ще ги доведете при мен по новия път покрай реката дето е на снимките...
                        Ако ли не аз ще сляза при вас, абе нали вече GSM-ът е открит, няма нужда да палиме огън и да си даваме димни сигнали....

                        Коментар


                        • До: Разходки около София

                          ОК тогава утре в 10 сме във Ярлово

                          Коментар


                          • До: Разходки около София

                            Момчета , много съжалявам обаче няма да дойда защото един колега миналата седмица се е хвърлил в някакво дере и не е могъл да си извади АТВ-то ,та ще ходиме да му помогнеме да го извади:СОРИ: ама ,според мен е по-важно да помогна на колегата от колкото да си правя кефа,съботи и недели колкото щеш но колегата сега има нужда от помощ. Аз съм направил трак от Ярлово до Клисура , ако някой от вас иска нека дойде към 7.20-7.30 на ОМВ между симеоновско и бистришко шосе и ще ви дам GPS-а пък другата седмица ще ми го върне.Още един път много съжалявам че, няма да дойда , с пожелания да си искарате супер.
                            Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

                            Коментар


                            • До: Разходки около София

                              0895262133-Иво ние с Киката сме се разбрали да тръгнем в 8и30 към Ярлово най-късно 10 ще сме там живот и здраве на центара

                              Коментар


                              • До: Разходки около София

                                Аз предадох четата днес....след като си легнах в 05:20 и 2часа сън, реших, че така или иначе ще се кара, ама организЪма ми не беше на това мнение, а и дъжда ме демотивира още повече и се прибрах безславно малко след като се качихме над Железница, щото всичко в мен спеше и се бунтуваше на идиотските ми решения....

                                Как беше карането?
                                Per aspera ad astra.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X