Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kаране около гр.Сапарева баня

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Kаране около гр.Сапарева баня

    На 07.02.2008г. с Ивката решихме да покараме малко че вече почти седмица не бяхме карали,а това си е много време.Тръгнахме от гр.Сапарева баня към с.Крайници,след това се качихме на билото на Верила планина и минахме над с.Червен бряг.
    Ето и малко снимки:






    Тук сме над с.Червен бряг






    Тук Ивката нещо се застоя

    И като се приближих какво да видя:





















    Живей сега, защото вчера няма да се върне, а утре може и да не дойде!!!

  • #2
    До: Kаране около гр.Сапарева баня

    Браво КИКА днеска беше супера пак и много кал даже като оставех мотора на стойка се забиваше и падашена някои от снимките ме има каде го изправям

    Коментар


    • #3
      До: Kаране около гр.Сапарева баня

      Ей,голями ентусиасти сте,браво
      Колегата с ХТ-о да внимава с гардовете,защото са пластмасови и ако падне (дано не му се случва) се чупят и могат да се забият в ръката.
      Успех за напред
      [URL="http://slackpack.net/?q=node/388"]
      [/URL]

      Коментар


      • #4
        До: Kаране около гр.Сапарева баня

        Първоначално публикуван от BoykoVS Преглед на мнение
        Ей,голями ентусиасти сте,браво
        Колегата с ХТ-о да внимава с гардовете,защото са пластмасови и ако падне (дано не му се случва) се чупят и могат да се забият в ръката.
        Успех за напред
        Ще внимавам с тях,но няколко пъти ги пробвах,и все още са здрави.
        Живей сега, защото вчера няма да се върне, а утре може и да не дойде!!!

        Коментар


        • #5
          До: Kаране около гр.Сапарева баня

          Браво Иво, Кика Личи си, че сте големи мераклии
          Абе Иво как изкара мотора от тази кал бе
          Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

          Коментар


          • #6
            До: Kаране около гр.Сапарева баня

            Първоначално публикуван от Chaveto Преглед на мнение
            Браво Иво, Кика Личи си, че сте големи мераклии
            Абе Иво как изкара мотора от тази кал бе
            Повярвай ми голям зор видяхме докато изкараме мотора на Ивката от калта.
            И за капак на всичко,той се постара два пъти да го вкара там.
            Живей сега, защото вчера няма да се върне, а утре може и да не дойде!!!

            Коментар


            • #7
              До: Kаране около гр.Сапарева баня

              Първоначално публикуван от kiril_ivanov Преглед на мнение
              Повярвай ми голям зор видяхме докато изкараме мотора на Ивката от калта.
              И за капак на всичко,той се постара два пъти да го вкара там.
              ХаХа не се и съмнявам в него, че може да го вкара пак в калта
              Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

              Коментар


              • #8
                До: Kаране около гр.Сапарева баня

                Е как няма да го вкарамБез кал нее интересно

                Коментар


                • #9
                  До: Kаране около гр.Сапарева баня

                  Браво за карането Бая калчица сте изяли

                  Относно скоковете, открий 8-те разлики в тези снимки






                  ... слагам снимка именно на Митков, понеже като написах в Google Images "перфектен скок с мотор" и излизат само негови снимки

                  Та визирам стойката върху мотора. Анализа ще ти даде отговор защо се приземяваш на предна гума. А с мотор с толкова меко окачване трябва да се внимава.
                  Прочети и тази тема:

                  http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...t=18304&page=2

                  Преди излитането от скока трябва да си се набрал напреде към кормилото, краката изпънати. В самото излитане подаваш газ за да не увисне предницата (подбираш оборотите, в които мотора изтегля добре). При отлепянето на мотора се изнасяш назад, отново с изпънати крака (за справка - Митков)
                  Не знам дали го обясних добре, и аз в момента на това се уча. Не успях да намеря една тема, в която самият Митков беше обяснил доста добре за скоците. Така ми го обясни тренера Шмида в общи линии и ефекта е доста подобряване на сигурността ми при скок.
                  Друго - подбираш си добре линията, за да не те хвърля на криво. Понякога е достатъчна само една бабунка и си литнал накриво, а във въздуха как ще коригираш полета на тоя струг не знам Внимавай!
                  Подбирай и скоци, които не те хвърлят много нагоре, защото се пада отвисоко а окачването ти е меко. Бе най-добре намери кросов мотор и си скачай на воля Но като за начало се научи да го правиш правилно, защото иначе боли
                  Не съм пораснала достатъчно за да давам акъл, тъй че ако съм казала нещо невярно или подвеждащо, моля разбиращите да ме коригират своевременно
                  DCRT®

                  Коментар


                  • #10
                    До: Kаране около гр.Сапарева баня

                    Знам само една разлика че Киката нее скочил правилноМного е забил предницата

                    Коментар


                    • #11
                      До: Kаране около гр.Сапарева баня

                      Много време мина откакто не съм споделял за нашите разходки,най-сетне намерих време да кача някоя снимка от последните ни 2 излизания в гората.
                      На 30.03.2008г. около 16:00 часа с Иво и Ники тръгнахме от гр.Сапарева баня към Верила планина.След като пристигнахме в с.Ярепковица решихме да тръгнем към връх Дебелец...

                      Ето и малко снимчици:


                      Тук Ивката обмисляше маршрута


                      Ето го и новият ДЗВЕР на Ивката,нека му е ЧЕСТИТО!!!

                      Тук сме решили да полеем мотора на Ивката

                      Ето ме и мен



                      Това е Ники който наскоро започна да кара с нас



                      Тук вече сме на друг път към с.Ярепковица,по който имаше кал в изобилие


                      Ивката беше затънал доста сериозно,извадихме го със 100 зора




                      Тук Ники се радваше че успяхме да извадиме мотора на Ивката

                      Ники си нямаше и ни най-малка представа какво го чака,и за това не беше облечен много подходящо


                      Тук сме над с.Яребковица,и най-после почивкааааааа



                      След тази почивка си тръгнахме към Сапарева баня, и оттук нататък не съм снимал.
                      Живей сега, защото вчера няма да се върне, а утре може и да не дойде!!!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Kаране около гр.Сапарева баня

                        Ето това е момчета Браво за разходката
                        Иво това първото окаляне на ХЛ-а ли е?
                        Относно момчето с Доминатора след леко "обезкостяване" може да го придобие и за оффроад
                        Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

                        Коментар


                        • #13
                          До: Kаране около гр.Сапарева баня

                          Браво пичове само така

                          Коментар


                          • #14
                            До: Kаране около гр.Сапарева баня

                            Браво добра разходкаНе първото окалване на мотора беше при пробния испит

                            Коментар


                            • #15
                              До: Kаране около гр.Сапарева баня

                              Ето и наща група оня ден ходихме малко да раздвижиме имаме си и нови попълнения в групата,но за съжаление Киката направи само една снимкаИмаше и много бутане тия мотори нов внос ни исмориха.
                              Последно редактирано от iva_kx; 16-04-08, 12:42.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X