Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хард Ендуро Тренировки ( Научи се сам) :D

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Хард Ендуро Тренировки ( Научи се сам)

    Супер репортаж Пепи само така , това ми по-интересно за гледане от колкото снимки и клипове с номера , то е хубаво да ги знаеш и да ги правиш в гората , но там в камъните е друго като си не е същото като на поляната.
    Поздрави !
    Нukога не се отkазвай от нещо nредu да uзnробваш всuчкu възможнu начuнu , за да го nостuгнеш !

    Коментар


    • #62
      От: Хард Ендуро Тренировки ( Научи се сам)

      Браво, и на мен ми хареса репортажа.
      Само един съвет, когато карате в такава река по влажни и мокри камъни, налягането в гумите не трябва да е повече от 0,5-0,6 атм.
      Знам че има риск да приплескате и спукате гума, но това е правилното налагане, друг начин с мек мус.

      Коментар


      • #63
        От: Хард Ендуро Тренировки ( Научи се сам)

        Браво момчета много добър репортаж,а за карането нямам думи Поздрави

        Коментар


        • #64
          От: Хард Ендуро Тренировки ( Научи се сам)

          Първоначално публикуван от Stanislav WR Преглед на мнение
          Супер репортаж Пепи само така , това ми по-интересно за гледане от колкото снимки и клипове с номера , то е хубаво да ги знаеш и да ги правиш в гората , но там в камъните е друго като си не е същото като на поляната.
          Поздрави !
          Номерата бяха на поляната и сега вече започнахме да ги практикуваме , изумително много помага когато трябва да обърнеш мотора вместо да слизаш и да дърпаш да буташ........И да прав си не е същото скапан си след няколко проби
          Мерси ще продължаваме да караме и много се радваме ,че ви харесва )))

          Коментар


          • #65
            От: Хард Ендуро Тренировки ( Научи се сам)

            Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
            Браво, и на мен ми хареса репортажа.
            Само един съвет, когато карате в такава река по влажни и мокри камъни, налягането в гумите не трябва да е повече от 0,5-0,6 атм.
            Знам че има риск да приплескате и спукате гума, но това е правилното налагане, друг начин с мек мус.

            Много се радвам ,че точно и на теб ти харесва и ако може да те помоля тези прикачените снимки да ги изтриеш някак ,че аз не мога ,а така не ми харесва
            А до гумите сме наясно ,че дори на Стефан неговата се спука и само я припомпвахме леко колкото да не е без нищо ,а аз стоплих ,че трябва да я спадна моята чак след половината каране... Ако може само да ми разясниш или покажеш тема за този "мек мус"

            Коментар


            • #66
              От: Хард Ендуро Тренировки ( Научи се сам)

              Браво момчета продължавайте все така.
              Ето и темата за мусовете http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=80820
              Кавазаки КЛХ 300 04г
              Кавазаки КХ 65 04г
              Опел Астра 94г
              Мерцедес 124 91г

              Коментар


              • #67
                От: Хард Ендуро Тренировки ( Научи се сам)

                Първоначално публикуван от Светльо KLX Преглед на мнение
                Браво момчета продължавайте все така.
                Ето и темата за мусовете http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=80820
                Благодаря колега , много полезно нещо е то мусът ,но и доста скъпо ,но пък ти спестява огромни главоболия! Много бих искал някой ден да имам възможност да карам с такова нещо ,че да не и се треса на гумата кога ще се прехапе и т.н

                П.П вчера бях по старата река , на която има клип по-горе и мога да ви кажа ,че вече започвам да се справям все по-добре , взех я цялата до горе и обратно без никаква почивка / а в началото това мислех ,че е невъзможно/
                Вече сме си намерили с Стефан нова дестинация за каране , по която не сме карали ,но само като ви кажа как я намерихме ще се забавлявате доста
                Надяваме се тази седмица да я осъществим.
                Поздрави. ))

                П.П. Нека някой , разбиращ от 2т мотори погледне темата ми за Хъскито и да ми даде светлината в тунела хохо

                http://www.offroad-bulgaria.com/show...=165175&page=3
                Последно редактирано от Петър Богданов; 15-10-13, 13:34. Причина: Допълнение.

                Коментар


                • #68
                  От: Хард Ендуро Тренировки ( Научи се сам)

                  Здравейте колеги.
                  След Състезанието в Гоце Делчев , ето го и резултата.
                  Първия манш завърших с последните , понеже не бях карал на писта до сега ,а и не ми дадоха на тази да направя пробни обиколки , понеже закъснях и...Втория манш обаче започнах да свиквам все повече и повече ,започнах да използвам мотора до край и скоковете ги правех от началото до края , дори на големия скок , на 3ри 4ри пъти го прескачах с 5 метра напред. Като цяло към края вече започнах да схващам какво трябва да ми е темпото и карах много добре , бях някъде към 8ма позиция ,а първите бяха съвсем малко пред мен,а с това темпо което карах ги настигах с всеки завой , оставаха 2 или 3 обиколки до края и до тогава щях да ги стигна 100% с това темпо и щях да завърша сред първите /така предполагам/ ,но на един скок момчето пред мен беше на 3 метра някъде и както беше от мое дясно ,дойде пред мен и беше с по-ниска скорост от моята и аз усетих ,че го наближавам , а ако бях продължил щях да го ударя с предната гума и върнах газта скочих и мотора ме ритна с задницата и тръгна да прави предно салто /това е при скорост от 70 км някъде на 5-та карах / и ритнах мотора надолу с краката и се метнах напред ,затворих очи и от момента в който затворих очи до момента в който ги отворих и не можах да си поема въздух около 1 минута не помня нищо , нито падането нито варгалянето нищо...
                  Помня ,че като си поех въздух някой каза ,че мотора е счупен и аз се обърнах и го видях за част от секундата и майка ми ме попита какво е станало как съм и аз й отговорих нищо как е мотора и ме вкараха в линейката .
                  Последствията са едно напукано ребро , болки в врата ,главата и левия крак ,но до няколко дни се качвам на мотора за да ви направя репортажа , който обещах от по-горе.
                  Яд ме е , понеже това ми е първото състезание ,а щях да съм един от първите и общо взето карах много добре , няколко човека идваха след първия манш да ме поздравяват /състезатели/ и казваха ,че карам много добре и като им кажех ,че това ми е първото състезание и не съм карал на писта до сега се шашкаха и питаха как тогава скачам така и т.н. Което мен много ме зарадва и амбицира за напред .

                  Сестрата толкова си ме хареса ,че не спря да ми мрънка за автограф и снимка и накрая се съгласих ,но при положение ,че няма тя да я разпространява ахаха
                  Поздрави с Иван / Chinela / надявам се да се видим на Бобошево на състезанието, за да му задам един въпрос и да ми даде малко ценна информация. ))

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:600356_651888738188947_2098255680_n.jpg
Прегледи:1
Размер:71.1 КБ
ID:5529388
                  Последно редактирано от Петър Богданов; 21-10-13, 12:51.

                  Коментар


                  • #69
                    От: Хард Ендуро Тренировки ( Научи се сам)

                    Здравейте, извинявам се че пиша тук. Ако може колегата Петър Богданов да ми даде телефон, или скайп или фейсбук за връзка, тъй като кутията му е пълна и не мога да му изпратя съобщение, а е важно. Благодаря предварително

                    Коментар


                    • #70
                      От: Хард Ендуро Тренировки ( Научи се сам)

                      Извинявай колега...
                      Изчистих кутията , facebook : Petur.Bogdanov там мисля ,че ще е по-добре да пишеш.
                      Тел на лично ще ти дам.

                      Коментар


                      • #71
                        От: Хард Ендуро Тренировки ( Научи се сам)

                        Колеги ,през времето което не карам и не правя репортажи , на следящите темата ще пусна едно видео до Царев връх , но е обикновена разходка с едно падане от задна гума в началото и накрая има една готина пътечка в която изнасяше много яко
                        Приятно гледане.

                        Коментар


                        • #72
                          От: Хард Ендуро Тренировки ( Научи се сам)

                          Здравейте колеги , искам да се похваля ,че вече се запознах с Chinela от форума на състезанието на Бобошево.
                          И нека ,ако все още следи темата да вметне и някоя снимка от състезанието ще съм му много благодарен ,че аз може и да се забавя с моите .
                          Няма да ви казвам как завърши състезанието за мен , ще го оставя това на него ако помни думите ми

                          Коментар


                          • #73
                            От: Хард Ендуро Тренировки ( Научи се сам)

                            Колеги малко си изпуснах темата ,но това е защото мотора ми беше в ремонт и сега си наваксвам и не съм снимал нищо.
                            Но сега започваме с моя приятел да правим репортажите си отново.
                            Като за начало , ако някой иска да се включи в групата на ''Каварна Тиим'' , трябва да може да ни поздравява по този начин )))

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:асдфсдфгсдфас&#107.jpg
Прегледи:1
Размер:71.5 КБ
ID:5551290
                            Последно редактирано от Петър Богданов; 05-01-14, 21:04. Причина: снимката...

                            Коментар


                            • #74
                              От: Хард Ендуро Тренировки ( Научи се сам)

                              Колеги , може ли да се публикуват клипове от фейса , така както са от youtube i vbox , смисъл да излизат като клиповете по-горе ,а не чрез линк от фейса?
                              Докато някой отговори , ето части от едно хубаво каране

                              https://www.facebook.com/photo.php?v...type=2&theater

                              https://www.facebook.com/photo.php?v...type=2&theater

                              Коментар


                              • #75
                                От: Хард Ендуро Тренировки ( Научи се сам)

                                Колеги дори и да вали сняг ,дъжд , град и камъни , ние от "КАВАРНА ТИИМ" ще караме :Д


                                Ботуши имам вече , яке за ЕНДУРО , ръкавици и още един чифт ръкавици в джоба

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:25012014105.jpg
Прегледи:1
Размер:196.0 КБ
ID:5556605

                                Както си карам аз и кормилото леко се размърда , дръпвам го и ми остана в ръцете и хващам коловете и завивам с тях докато спра . (причината е ,че от падането преди това са се скъсали двата болта , но как от такова леко падане не мога да си обясня ) .......

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:25012014110.jpg
Прегледи:1
Размер:179.6 КБ
ID:5556608


                                Колеги дайте ми малко инфо за тези "термо блузи" гледах ,че много от вас ги ползват ?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X