Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходка до Медени поляни и местността "Стената" около яз.Доспат

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Разходка до Медени поляни и местността "Стената" около яз.Доспат

    Бяхме голяма компания на яз.Доспат за 10-12 дена.Един от приятелите има камионче и натоварихме 3-те мотора естествено.Нямах търпение за прехода,който бях намислил отдавна.Минавал съм го пеша преди с много зор.Това беше първото ми по-така балканско каране.Доста стръмни участъци имаше,които не се виждат по снимките.Бяхме трима души със две Джилери 125сс и една Хонда Доминатор.Камъни и нищо друго по пътя.
    Ето снимките:




    Местното население се грижи добре за дивеча

    Хранилка и сол за близане

    Кратка почивка


    Карахме през гората до където можеше и пак обратно и пак и пак....

    Спиране за размисъл дали да продължаваме в нищото

    Няма назад




    Гъсталака мамата си тракаше


    На върхът...И към нов маршрут(по-трудния)

    Мноо як язовир!За 4-та година идвам тук и не ми се тръгва даже...



    Вече бяхме минали стръмното и малка почивка за моторетките,че се опитват да прегряват

    По пътя някъде



    Тук сме точно на върхът до една телевизионна кула,която не снимах да са е..


    Изглед към гр.Сърница


    Време за ядене на "Стената"






    Спускането и както винаги аз съм пръв и снимам

    Една девойка ме попита точно на този участък как сме се били качили,защото наклона беше може би към 45градуса и аз и викам: По едно полегато място.Да не сме Crazy да се катерим от тук.Още сме начинаещи

    Коста

    Имахме и гост в лагера със Р6.Разтропа му се всичко..

    Правихме разходка с колите до Ягодинската пещера и дяволското гърло и на последната срещнахме голяма група ентусиасти Само този мотор ми направи впечатление XT600 aма доста висок беше.

    С това завършвам.Край

    Приятно гледане
    YAMAHA WR450F

  • #2
    До: Разходка до Медени поляни и местността "Стената" около яз.Доспат

    Обратна предница, къдрави дискове предпазители за ръцете, дуракоустойчив двигател, стартер, нисък разход на гориво....... това е направо мотор мечта !
    [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
    [/FONT]________________________________________
    [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
    [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
    [/CENTER]
    [/CENTER]

    Коментар


    • #3
      До: Разходка до Медени поляни и местността "Стената" около яз.Доспат

      Искам и аз вече четиритактов мотор и ако може да е този от снимката
      Не,че са лоши двутактовите,нооооо едно голямо НО..
      YAMAHA WR450F

      Коментар


      • #4
        До: Разходка до Медени поляни и местността "Стената" около яз.Доспат

        Хубава разходка! Това че карате без каски, ръкавици и ботуши, не ви ли притеснява?
        Lesidren.com

        Коментар


        • #5
          До: Разходка до Медени поляни и местността "Стената" около яз.Доспат

          Eйй СТРАХОТИЯ
          Много добри снимки и супер разходка

          Така и не успях да накарам дружките да отидем за 2-3 дни там.

          Коментар


          • #6
            До: Разходка до Медени поляни и местността "Стената" около яз.Доспат

            Първоначално публикуван от rfi Преглед на мнение
            Хубава разходка! Това че карате без каски, ръкавици и ботуши, не ви ли притеснява?
            Еми мен ме притеснява,но какво да се прави
            YAMAHA WR450F

            Коментар


            • #7
              До: Разходка до Медени поляни и местността "Стената" около яз.Доспат

              Първоначално публикуван от rfi Преглед на мнение
              Това че карате без каски, ръкавици и ботуши, не ви ли притеснява?
              Мн хора ги притеснява, но липсата на средства ги принуждава да карат без екипировка докато не си е набавят Но поне според мен ако не друго, то поне каската трябва да е задължителна за всички

              А между другото направили сте си едно доста добро преходче Поздравления
              Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

              Коментар


              • #8
                До: Разходка до Медени поляни и местността "Стената" около яз.Доспат

                Първоначално публикуван от Different_Soul Преглед на мнение
                Обратна предница, къдрави дискове предпазители за ръцете, дуракоустойчив двигател, стартер, нисък разход на гориво....... това е направо мотор мечта !
                Даниеле,кой те е изльгал,че двигателя е дуракоустойяив?Стария модел/черния/вьрви 2 пьти повече от този /сивия/,а пьк скоростите са им консуматив,това за и двата модела

                Коментар


                • #9
                  До: Разходка до Медени поляни и местността "Стената" около яз.Доспат

                  Първоначално публикуван от asen_dp Преглед на мнение
                  Даниеле,кой те е изльгал,че двигателя е дуракоустойяив?Стария модел/черния/вьрви 2 пьти повече от този /сивия/,а пьк скоростите са им консуматив,това за и двата модела
                  Добре де... ще продадем новия на някой циганин да си направи помпа да си полива нивата а ние ще сложим един от старите двигатели със парите от новия двг...
                  [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                  [/FONT]________________________________________
                  [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                  [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                  [/CENTER]
                  [/CENTER]

                  Коментар


                  • #10
                    До: Разходка до Медени поляни и местността "Стената" около яз.Доспат

                    Първоначално публикуван от Different_Soul Преглед на мнение
                    Добре де... ще продадем новия на някой циганин да си направи помпа да си полива нивата а ние ще сложим един от старите двигатели със парите от новия двг...

                    Добре измислено
                    Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X