Обява

Свий
Няма добавени обяви.

OffRoad около с. Лесидрен

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: OffRoad около с. Лесидрен

    В неделя 17.05.2009, решихме да направим "лека разходка" през Стара планина и да се спуснем във Южна България, при Пирдоп или с. Антон. Тръгнахме на време, но няколко непредвидени аварии и "опънати" коленни връзки на едно от момчетата, ни забавиха, след като стигнахме до билото на Стара Планина и Пирдоп беше долу, на един х..й /чети "хвърлей"/ място и понеже времето напредна, решихме да се върнем обратно, по същият маршрут, и оставим Южна България за следващият похот.
    Ето и снимки:

    Чакаме Тетевенската група





    Почивка



    Отново скъсана верига


    За малко да пръсне капака


    И отново Цайса в действие


    и Лако реши да се включи


    Почивка преди върха




    GreenTeam


    Малко под билото растителносста свърши и остана само мъх и трева.


    Изморен съм!


    Маршрутът ни минаваше по стар римски път




    Вода



    Ето от там дойдохме


    Вр. Баба




    как де се качим? Последен екстрем преди билото




    най-после на билото на Стара планина!Снимка м/у Северна и Южна България !


    гр. Пирдоп!


    На връщане беше, не по малко екстремно.





    В Дивчовото изкупихме храната и бирата на централният магазин



    Трябва да се гордеем, че имаме такава красива природа!!!
    Река Вит


    Ето там зад скалите е Лесидрен





    Истински, а не "мото коне"
    Последно редактирано от rfi; 21-05-09, 15:41.
    Lesidren.com

    Коментар


    • #32
      До: OffRoad около с. Лесидрен

      Ето малко снимков материал от днешното каране(23.05.09г.)
      От Лесидрен през "Бивола" до Рибарица и от там се пернахме чак до село Малък Искър (почти до гр. Етрополе), на връщане се отбихме на Гложенския манастири от там надолу трасето беше ала "Ерцберг".
      като изключим няколкото спукани гуми и ужасното спускане от манастира всичко беше ок.
      Но господа модератори до кога с тия лимити на прикачените файлове, хайде малко съдействие за да кача снимчиците от днес
      Не е важно колко години си живял, важно е колко живот си имал през годините !!!

      Коментар


      • #33
        До: OffRoad около с. Лесидрен

        Първоначално публикуван от apokaleksis Преглед на мнение
        Ето малко снимков материал от днешното каране(23.05.09г.)
        От Лесидрен през "Бивола" до Рибарица и от там се пернахме чак до село Малък Искър (почти до гр. Етрополе), на връщане се отбихме на Гложенския манастири от там надолу трасето беше ала "Ерцберг".
        като изключим няколкото спукани гуми и ужасното спускане от манастира всичко беше ок.
        Но господа модератори до кога с тия лимити на прикачените файлове, хайде малко съдействие за да кача снимчиците от днес
        Ето снимките, но не бях там, затова оставям коментарите на Apokaleksis!
        Прикачени файлове
        Lesidren.com

        Коментар


        • #34
          До: OffRoad около с. Лесидрен

          Ето че след дълго прекъсване реших да поопресня темата с малко снимков материал от днешното каране. Повод за излета беше организираното състезание в с.Голяма Желязна "Балканче крос". Събрахме се доста голяма група, като имаше присъствие на мотори и четириколки от Български извор, Кирчево /само аз /, Галата Лесидрен и Тетевен. Организатора ни почерпи стабилно с безплатна студена бира и топли кебапчета (за съжаление забравих името на Г-на). Даже спечелихме 1-во място при 4-колките, благодарение на Въло (браво бате ). Между другото ще забележите, че някои от нас най-после имаха възможността да се качат на истински мотор, но след кратка демонстрация машината прегря и от нея избягаха още няколко конски сили.
          Прикачени файлове
          Последно редактирано от apokaleksis; 20-06-09, 19:19.
          Не е важно колко години си живял, важно е колко живот си имал през годините !!!

          Коментар


          • #35
            До: OffRoad около с. Лесидрен

            Малко снимки от и мен, на "Балканче крос"
            Прикачени файлове
            .................

            Коментар


            • #36
              До: OffRoad около с. Лесидрен

              Миналата седмица се събрахме четирима ентусиасти и решихме да покараме!
              Решихме разходката да е по маршрут с.Лесидрен - местноста Яворово - връх Васильов - м. Богоя - от там без да искаме се озовахме почти на билото на Стара планина в м. Кашка ???, от където има САМО ПЕШЕХОДНА пътека и се отива до х. ЕХО. Имахме голямо желание да я тестваме, но като истиски природо защитници се върнахме обратно към Рибарица и от там през Бивола се прибрахме в Лесидрен.
              Ето и малко снимки.
              Първа почивка




              Разчистване на пътеката


              Яворово




              в. Васильов


              под хижата все още стои бариерата и тръгнахме да я заобикаляме


              на хоризонта се вижда паметника на Беклемето


              местноста Кашка





              Там е х. Ехо


              На билото срещнахме туристическият водач бай Пенчо, от Чифлика,


              който разхождаше група туристи. И една от тях веднага фиксира Петко и реши да се снима за спомен с него! / забравих да го питам да ли и взе телефона?/


              Малко преди Лесидрен: бате Влади, се смее, защото ми блокира задното колело и се хвърлих под ябълката!


              но на мен, не ми е до смях!


              Най-важното е, че се прибрахме отново изпълнени с положителни емоции, живи и здрави!
              Lesidren.com

              Коментар


              • #37
                До: OffRoad около с. Лесидрен

                Ако сте продължили още 1 км надолу по южния склон, щяхте да намерите в ляво, вкрая на поляната, път който ще ви заведе в с.Чифлик.

                Коментар


                • #38
                  До: OffRoad около с. Лесидрен

                  Колеги вие май всичките сте ловджии. кога ще се видим с моторите по горите, а не с пушките? С тази снимка искам да ви припомня наща скромна групичка от Бг Извор и малко гости от околието.
                  Прикачени файлове
                  .................

                  Коментар


                  • #39
                    До: OffRoad около с. Лесидрен

                    Имаме нов член в нашата група!!!
                    .................

                    Коментар


                    • #40
                      До: OffRoad около с. Лесидрен

                      Тази седмица направихме една разходка до хижа Бенковски, разбира се със знанието на парковата охрана, снимките са малко поради голямата мъгла почти през целият ни път.

                      Преди тръгване от Тетевен почнахме с ремонт на гума.

                      Смешно им е на момчетат, ама като я вкарваха тази вътрешна гума 6 пъти и тя все спада...............


                      Качихме се от Брязово някаде над Рибарица и слязохме при ски пистата.

                      Малко по асфалта


                      Качихме се до горе без спиране. Някои беше пред припадане от глад Добре че беше хижарката да ни нахрани с топла агнешка супичка и един хляб, който се изяде още докато се стопли супата.
                      2 снимки и обратно надолу защото беше вече 16ч.

                      .................

                      Коментар


                      • #41
                        До: OffRoad около с. Лесидрен

                        Всички уговорки и коментари за каранията са преместени ТУК

                        Тази тема е само за снимки и репортажи.
                        Per aspera ad astra.

                        Коментар


                        • #42
                          До: OffRoad около с. Лесидрен

                          Малко снимчици от разходката ни в първият сняг. Разходката ни беше от Бг.извор до малко под с.Бабинци и обратно





                          Спряхме в Глогово
                          Разбира се, без Кебапчета не става работата. Там срещнахме още двама




                          Разорахме една ливада, добре, че беше мъгла и не ни виждаха стопаните и долу от селото




                          Аз и Хиената решихме да изкараме в снега атв-тата за по-сигурно.



                          Не че с мотрите не можем
                          Последно редактирано от viki terzieva; 27-12-09, 09:09.
                          .................

                          Коментар


                          • #43
                            До: OffRoad около с. Лесидрен

                            Браво пичове сега е много яко в снега ,особенно с атв-та

                            Коментар


                            • #44
                              До: OffRoad около с. Лесидрен

                              Докато аз пия бира и ям вурстчета в немско, част от лесидренската група се събрала на 01.01.2010 г. и още махмурлии направили леко преходче до в. Васильов.Пратиха ми и "ммs", за да ме подразнят!
                              Прикачени файлове
                              Lesidren.com

                              Коментар


                              • #45
                                До: OffRoad около с. Лесидрен

                                Първоначално публикуван от rfi Преглед на мнение
                                Докато аз пия бира и ям вурстчета в немско, част от лесидренската група се събрала на 01.01.2010 г. и още махмурлии направили леко преходче до в. Васильов.Пратиха ми и "ммs", за да ме подразнят!
                                след като се прибрах от немско и аз изкарах моя мотор
                                Прикачени файлове

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X