Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Има ли Ендуристи в Русе и региона

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Има ли Ендуристи в Русе и региона

    Здравейте колеги отдавна чета в форума и все не мога да попадна на други зарибени от Русе и затова си обикалям предимно сам и поради тая причина реших да си направя едно малко трасе с помоща на някой приятели в селото в което живея от няколко години (с. Николово).

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:offroad moto trase.jpg
Прегледи:1
Размер:147.2 КБ
ID:5968297

    Всичко започна от там че когато искам да изляза да покарам за малко няма каде . Тук всичко е равно и реших да разчистя една стра патека

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:photo0285.jpg
Прегледи:1
Размер:197.2 КБ
ID:5968298Натиснете снимката за да я уголемите

Име:photo0288.jpg
Прегледи:1
Размер:182.6 КБ
ID:5968299Натиснете снимката за да я уголемите

Име:photo0305.jpg
Прегледи:1
Размер:233.8 КБ
ID:5968300

    е да ама като я мина само нея няколко пъти и ти омръзва и с помоща на Googleearth си измилслих цяло трасе с дължина 1км. за сега ще спра до тук довечера ще довърша .

  • #2
    От: Има ли Ендуристи в Русе и региона

    И така след като вече беше запланувано трасето оставаше само да се осъществи тук вече се намесиха и други запалени по ендуроото кои с атв кои с мотор Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo0340.jpg
Прегледи:1
Размер:214.9 КБ
ID:5363380Натиснете снимката за да я уголемите

Име:photo0367.jpg
Прегледи:1
Размер:231.3 КБ
ID:5363381Натиснете снимката за да я уголемите

Име:photo0369.jpg
Прегледи:1
Размер:227.8 КБ
ID:5363382Натиснете снимката за да я уголемите

Име:photo0371.jpg
Прегледи:1
Размер:240.6 КБ
ID:5363383Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo0386.jpg
Прегледи:1
Размер:153.7 КБ
ID:5363387 снимките са от самото замисляне на трасето тея дни ще направя по нови.

    Коментар


    • #3
      От: Има ли Ендуристи в Русе и региона

      Колеги вече мога да ви поканя на удълженото трасе. Синята линия е прясно очертана, а сега остава само да ми повярвате, че е много приятно и тук таме леко палаво горско трасе и да доидете да покараме заедно защото до сега само чета из форума не съм вземал учасатие и нямам възможност да качвам повече снимки ако има някои от атвистите от мартен сандрово, че са наи близко могат да ми направят услуга да го разорат малко че тея борови иглички много се парзалят .
      Прикачени файлове

      Коментар


      • #4
        От: Има ли Ендуристи в Русе и региона

        Направи една виртуална обиколка с повечко снимки да видим за какво иде реч.

        Коментар


        • #5
          От: Има ли Ендуристи в Русе и региона

          Ето за какво точно говоря дано ви хареса

          Коментар


          • #6
            От: Има ли Ендуристи в Русе и региона

            Ееее, добре, добре, и маркировка има . Мислиш ли да сложиш някое препятствие?

            Коментар


            • #7
              От: Има ли Ендуристи в Русе и региона

              Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
              Ееее, добре, добре, и маркировка има . Мислиш ли да сложиш някое препятствие?
              В началото още докато си мислех за самото осъществяване на трасето бях запланувал и закопани гуми и легнали дървета, но това може да се направи само на правите, а тях ги използвам за охлаждане на мотора а и сега лятото нямам време много за правене на каквото и да било имам само за каране по важно е да се окастрят стърчащите клони от боровете че те създават достъчно екстриим

              Коментар


              • #8
                От: Има ли Ендуристи в Русе и региона

                Първоначално публикуван от vauxhall Преглед на мнение
                В началото още докато си мислех за самото осъществяване на трасето бях запланувал и закопани гуми и легнали дървета, но това може да се направи само на правите, а тях ги използвам за охлаждане на мотора а и сега лятото нямам време много за правене на каквото и да било имам само за каране по важно е да се окастрят стърчащите клони от боровете че те създават достъчно екстриим
                Ееееее, виж ти каква тема имало, а аз не съм я видял досега ... колега, ще се радвам да се видим в най - скоро време. Аз утре отивам да си прибера мотора от Шумен и в неделя, ако не е много лошо времето, може да разтъпчем из района. Телефона ми е О888 694 6ОО - звънни, ако искаш.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X