Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуристи от София?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ендуристи от София?

    Капитан Планета си е качил клипчето в Ютюб и аз го лансирам тука, ама гледайте направо от 11:45 мин.



    Накрая успя да се изкачи, ама не го е снимал, хохохо.

    P.S.
    В събота и неделя ще пропуснем тази седмица.

    Коментар


    • От: Ендуристи от София?

      Доста стръмничко е било ,накрая.
      Honda CRF 250 X
      Touareg 3.0 TDI

      Коментар


      • От: Ендуристи от София?

        Тази чантичка на предния калник не знам какво има в нея, но не ти ли пречи.
        EXC TPI 2019

        Коментар


        • От: Ендуристи от София?

          В тази чантичка момчето, от което купихме моторчето си държеше резервна вътрешна предна гума. В момента май има вмирисани забравени чорапи , но така или иначе мотора не е мой. Иначе и аз съм "за" да се махне, даже съм "за" да си сложи жълтите пластмаси, ама не ще.

          Коментар


          • От: Ендуристи от София?

            Даа, тази неделя е доста мокро и аз не можах да излеза, но какво пък, за другата да се стягаме. А, да ми кажеш, това място каде е?
            WR 250 F, KLX 450 R

            Нито съм вреден,
            нито излишен.

            Коментар


            • От: Ендуристи от София?

              Това място ще намериш лесно, ако тръгнеш от с.Желява по черния път, който отива извън селото, покрай рекичката, в посока север.

              Коментар


              • От: Ендуристи от София?

                Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
                Капитан Планета си е качил клипчето в Ютюб и аз го лансирам тука, ама гледайте направо от 11:45 мин.



                Накрая успя да се изкачи, ама не го е снимал, хохохо.

                P.S.
                В събота и неделя ще пропуснем тази седмица.
                Голяма борба с тоя хълм , голямо нещо..... [emoji4] [emoji5] [emoji3] [emoji3] [emoji3] [emoji14]
                Да не се е качил и той с фотошопа..?!?!!! хахахаа хихих
                Докато не покаже, не го броим.....хихихи ,че иначе и аз имам Вейрон в гаража ,ма няма да ви го снимам ахааа
                Поздрави на групата![emoji481] [emoji481] [emoji481] [emoji481]
                Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                Коментар


                • От: Ендуристи от София?

                  Ахахахахахахаха, Жорка, Жоркаааа, без да искаш засегна болната тема. Да видиш ти, цял ден снимане и накрая изкачването го няма, а има некви черни пътчета . То така беше и миналия път. Е, ще се научи с времето... сега се върти като акула под пътеката вместо да ни снима как се въргаляме
                  Между другото за тоя хълм, ако го качи, съм обещал да му опростя пет супи от при Соня, които ми ги дължи от един бас, че познах на лига европа на финала, че ще влезне прекия свободен удар за 2:2. Ама понеже го качи след мене не се брои, щото един вид видя как става. А бе тия супи така и така няма да ги видя, то колко време мина от финала, така че мога и да му ги опростя. Но все пак като го видите тва сузуки подсещайте собственика му за петте ми супички.

                  Иначе тоя хълм има особеността, че има големи прагове, на които се губи сцепление, понеже задната гума подскача във въздуха от тях, а и предната се вири нагоре и иска да се обръща... Цаката (която я научих преди време от Тони от Суходол - Поздрави ) е да си прав, наведен над предния калник на праговете, за да не се вдига предницата. Е, и малко полусъединител, като се наложи. А, този вълшебен полусъединител няКОЙ не иска грам да пипааааа

                  Коментар


                  • От: Ендуристи от София?

                    Хихих да не върти ,ами д снима.... йекшон трябва да има.....

                    Иначе за праговете-да , аз по принцип атакувам винаги прав,само на засуканите пътеки се возя седнал , че ми е по-удобно някак....хихиих
                    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                    Коментар


                    • От: Ендуристи от София?

                      Да се похваля, че горе-долу камерата ми е ремонтирана. Е, Wi-fi се пуска когато си иска и ми точи батерията, но пък снима, а и аз съм заредил с батерии
                      Ето едно от няколкото клипчета, които са се заснели:



                      Другите мисля да ги монтирам, че да бъде по-забавно

                      Коментар


                      • От: Ендуристи от София?

                        Надобрял си още.
                        Последно редактирано от Иво Томов; 14-07-15, 19:19.
                        Honda CRF 250 X
                        Touareg 3.0 TDI

                        Коментар


                        • От: Ендуристи от София?

                          Благодаря. Наистина малко съм надобрял, вече мотора не лети на където му падне, а го насочвам към най-подходящия храст за приземяване

                          Коментар


                          • От: Ендуристи от София?

                            Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
                            Благодаря. Наистина малко съм надобрял, вече мотора не лети на където му падне, а го насочвам към най-подходящия храст за приземяване
                            Е,хаиде сега недеи да скромничиш .
                            И аз имам две по десет минути видео от неделя,но не можах да го кача вчера ,тръгна да се качва и после нищо.
                            И без това е само возене,когато почна да става по интересно ми свърши мемори картата.
                            Honda CRF 250 X
                            Touareg 3.0 TDI

                            Коментар


                            • От: Ендуристи от София?

                              Е, колко да скромнича, Енчовата пътека не я качвам. За тези, които не знаят коя е Енчовата по-късно, като обработя матряла, ще има видео с много , десетки едва ли не, неуспешни опити на нея.

                              Коментар


                              • От: Ендуристи от София?

                                ААа, сетих се нещо да споделя тука...
                                Значи, като се подминат кошарите, като се продължи право на долу, в дерето, нали име една пътека - изкачване едно стръмно. Та там и малко след това нали има нахвърляни еднихрасти да препречват пътя. а тия храсти ги е намятл там някакъв човек като е помолил да не минаваме от там, че имало някъв европроект там - явно за конете става въпрос. Има едно момче и едно момиче, които са чужденци и там живеят май и те на развален български ми казаха да не минаваме от там заради животните. Та да го имате предвид.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X