Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуристи от София?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ендуристи от София?

    И при мене е частен случая-може би и за всички,които искат да го гледат без да се черпят с вино.Отивам да наливам и се връщам пак за проба.

    Коментар


    • От: Ендуристи от София?

      Наааа третата бббутилка съмммммммммммммммм и пак не се ввввввввввиждааа.
      Honda CRF 250 X
      Touareg 3.0 TDI

      Коментар


      • От: Ендуристи от София?

        И при мене не сработва нито една от комбинациите
        Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

        Коментар


        • От: Ендуристи от София?

          Еххх, бай Стаматеее, бай Стаматееее, тва да качваш клипове не е като да сменяш гуми...

          Коментар


          • От: Ендуристи от София?

            Опс май някой се начерпил предпремиерно и е забравил да публикува клипа след като се е качил. Сега вече трябва да става, дано да няма главоболие и махмурлук от опити да се пусне видеото. Айде сипвайте по бира и клин, клин избива.

            Коментар


            • От: Ендуристи от София?

              Около месец преди традиционното официално откриване на мотосезона в София столицата ще е домакин на първия салон, на който ще бъдат показани само мотоциклети, мотопеди и всякакви стоки, свързани с тях. Организатор е браншовата организация на дилърите на нови моторни превозни средства в България ААП (Асоциация на автомобилните производители и техните оторизирани представители в България).

              "Мотосалон София 2015" ще отвори врати на 18 февруари в "Интер Експо Център", на булевард "Цариградско шосе" 147 в столицата и ще продължи до 22 февруари. Обещанията са изложението да постави началото на подобен род мотоциклетни прояви у нас.

              На него ще бъдат представени много нови модели мотоциклети за 2015 г., голяма част от най-новите продукти, аксесоари и всичко, свързано с моторите, което излиза на пазара. Участие в първия Мотосалон в София са потвърдили фирми като "Хонда", "Харли Дейвидсън", "Пежо", БМВ, МV Аугуста, "Кимко", "Сузуки" и други.

              Те ще представят много премиери, както и цялата си гама от машини, които са на пазара в България. За посетителите на изложението ще бъдат организирани забавления и томболи с награди.
              Honda CRF 250 X
              Touareg 3.0 TDI

              Коментар


              • От: Ендуристи от София?

                Ние пък в събота лекинко се повозихме над Бухово, в следствие на което имам мускулна треска и паднах три пъти - два пъти през кормилото и един път нормално

                Коментар


                • От: Ендуристи от София?

                  И аз се повозих,но ми стана студено и се прибрах. Нали съм възрастен.
                  И кво снимки няма ли от ващо возене.
                  Honda CRF 250 X
                  Touareg 3.0 TDI

                  Коментар


                  • От: Ендуристи от София?

                    Хайде сега и ти - възрастен. Това оправдание ни е добре познато, макар че при тбе повече върви, но има и колеги на по 30 и нещо години, които с това се оправдават... застаряваща нация сме .
                    Снимки и видео няма, не очаквах че ще има йекшон и не носих техниката

                    Коментар


                    • От: Ендуристи от София?

                      Колега, за съжаление времето си казва думата и ние, по възрастните, ставаме по крехки, но няма да се предаваме. Екшън и газта на мах, Само по този начин човек се чувства жив.
                      WR 250 F, KLX 450 R

                      Нито съм вреден,
                      нито излишен.

                      Коментар


                      • От: Ендуристи от София?

                        Първоначално публикуван от учител Преглед на мнение
                        Колега, за съжаление времето си казва думата и ние, по възрастните, ставаме по крехки, но няма да се предаваме. Екшън и газта на мах, Само по този начин човек се чувства жив.
                        А не,никакво предаване .Само да се стопли малко повече,на 8 градуса ми е доста хладно .По принцип на под 12 градуса не излизам ,но в събота реших да пробвам новата каска и за това се разходих малко.
                        Honda CRF 250 X
                        Touareg 3.0 TDI

                        Коментар


                        • От: Ендуристи от София?

                          Аз пък, само времето да е добро, без значение от температурата и само да съм в кондиция, паля мотора и съм в Балкана. Още с първите метри съм вир вода и така до края на карането.
                          WR 250 F, KLX 450 R

                          Нито съм вреден,
                          нито излишен.

                          Коментар


                          • От: Ендуристи от София?

                            Има ли хора каращи в посока Войнеговци и нагоре в планината?

                            Коментар


                            • От: Ендуристи от София?

                              Първоначално публикуван от Veselin Kirov Преглед на мнение
                              Има ли хора каращи в посока Войнеговци и нагоре в планината?
                              Здравеи колега,близко си до Балша аз повече се возя отколкото да карам но ако няма с кои обаждаи се .Почти всяка събота и неделя съм там.
                              0887 377417 Иво.
                              Honda CRF 250 X
                              Touareg 3.0 TDI

                              Коментар


                              • От: Ендуристи от София?

                                Супер,само да се пооправи малко времето(и да сменя една гарнитура) и ще дойда някоя събота.А и всяка компания е добра компания... особено като караш постоянно сам

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X