Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуристи от София?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ендуристи от София?

    Хахахахаха гледам , забавно ти е било , момкоооооо ..... Ххахахах Посмях се ,честно да ти кажа хахаа , Благодаря !!!

    П.п Да и$а и дървото да и$а хахах много жилаво ....
    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

    Коментар


    • От: Ендуристи от София?

      Хехех, забавно ми беше я, няма да плача

      Коментар


      • От: Ендуристи от София?

        В събота май ще ходим до Пасарел на трасето , който иска да заповяда. Със сигурност ще е забавно. Някъде към обяд ще сме там

        Коментар


        • От: Ендуристи от София?

          Ремарке ли купи с какво го караш сега Сашо?
          Honda CRF 250 X
          Touareg 3.0 TDI

          Коментар


          • От: Ендуристи от София?

            Еееее, са подробности. Желание да има, не ремарке, ами...

            Коментар


            • От: Ендуристи от София?

              По принцип действително си купихме ремарке за 3 мотора , но няма преглед и за това се предвижихме на ход по един таен път, който няма да кажа от къде минава, защото все пак е таен

              Както очаквах беше много забавно.

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:vlcsnap-2014-10-12-10h26m23s134.jpg
Прегледи:1
Размер:176.3 КБ
ID:5616056
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:vlcsnap-2014-10-12-10h26m48s170.jpg
Прегледи:1
Размер:213.9 КБ
ID:5616057

              Но също така и беше много полезно, бяхме на трасето почти цял ден и потренирахме, така да се каже

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:vlcsnap-2014-10-12-10h25m23s14.jpg
Прегледи:1
Размер:141.8 КБ
ID:5616058

              Коментар


              • От: Ендуристи от София?

                Все пак минахме през добрата стара Ланина могила в Лозенската планина или както я нарече колегата "ква бабуна беше...". Бабуна - могила, все тая



                ДР 350 в действие, след 2 неуспешни опита:

                Коментар


                • От: Ендуристи от София?

                  Виш пилотаж в ендурото,весело.
                  Каде ги намерихте тези гуми ,насред гората ?
                  Honda CRF 250 X
                  Touareg 3.0 TDI

                  Коментар


                  • От: Ендуристи от София?

                    Не е насред гората, а е до Пасарел трасето това. И без друго ловците са плъзнали като хлебарки, тренировка на трасе хич не е лош вариант Направихме и 2 обиколки в бързо темпо, "състезателно" все едно, но уж снимах, а се оказа, че не съм => няма да видите какво представлява обиколката. Има един голям дроп, който на втората обиколка реших да не скачам, че от много високо се скача, а мен ме беше страх да се засиля и да кацна, където трябва, и за това намалих в последния момент, съответно не достатъчно, и ....

                    Потренирахме - осморки, обиколки на пистата, гумите, скок - има един трапец, и днес имам мускулна треска - не лоша. Между другото пробвах на колегата КТМ-а - ЕХЦ 4 и 50, и е много готино, много ми хареса, направо е сууупер!!! Чак се насрах от кеф, докато го карам:
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:GOPR0008.jpg
Прегледи:1
Размер:167.7 КБ
ID:5616206

                    Той май си помисли, че е кал и си спестих срама.

                    На гумите първи беше адаша с неговия 140 килограмов гюм. Справи се много добре и привлече вниманието на всички, докато аз снимах.



                    Поснимах, погледах и си викам "А бе тия много пенсионерски го минават... по клипчетата съм гледал, че трябва със скок..." и ето какво се получи :



                    Изморихме се на тия гуми, обаче лека-полека почна да мяза на нещо, макар че има какво да се желае още . Накрая на деня вече се справяхме значително по-добре, като се има предвид, че за пръв път пробваме гуми да преминаваме. Но пак не съм снимал най-яките преминавания , а също така през трасето за малко мина и Памела Андерсън на млади години, и ъъъ... таковата, обаче и това не снимах.



                    След това дойде ред на трапеца, не е много голям, но за мен е рекорд това. Мисля че при един от многото опити го скочих целия :



                    Беше много яко, покарахме, посмяхме се, поизморихме се и те така, пак ще ходим
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • От: Ендуристи от София?

                      Добре сте потренирали , Ланина могила си е забавление , но лявата и пътека е по-интересна , а на Трошака е още по-интересно , той е от другата страна на Пасарел.
                      В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                      Коментар


                      • От: Ендуристи от София?

                        Не го знаем тоя Трошак. Май ще сме редовни на трасето, поради открития сезон за избиване на животни, така че може да се видим там и да ни заведеш някой път на Трошака.

                        Коментар


                        • От: Ендуристи от София?

                          Големи , плаващи , натрошени камъни и плочи , на клипа /от Бета 525/ не изглежда много трудно , но като видиш броя на закъсалите мотори , ти става ясно. Аз го качвах за първи път , и тоя със зеления КЛХ300 що тапи ми направи , накрая се заглавих в една дупка , ама стигнах до горе без да слизам от мотора. Надолу е също весело , нема спиране , вървиш с един кубик камъни и пясък.

                          В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                          Коментар


                          • От: Ендуристи от София?

                            Ахааа, това го знаем . Даже Ванчо искаше да го показва на другите двама колеги, които не го знаят това. Вика им "А бе един черен път е нагоре, с камъни" ... или това май аз им го казах Така и обаче не отидохме.

                            Коментар


                            • От: Ендуристи от София?

                              Освен да почна и аз да си пускам тука личните компромати..

                              Коментар


                              • От: Ендуристи от София?

                                Еййй, кросаджии ше станеме бре ееейййййй

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X