Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуристи от София?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ендуристи от София?

    Първоначално публикуван от Божидар Алексов Преглед на мнение
    Колега и аз съм там в неделя, ти към колко часът ще отидеш?
    12 ще съм там.
    Ето и гсм 0887 377417
    Honda CRF 250 X
    Touareg 3.0 TDI

    Коментар


    • От: Ендуристи от София?

      Хайде бре, къде са мраморните плочи Давайте тука нещо от време на време, че ми омръзна само аз да пускам по някое клипче. Все пак темата се казва "Ендуристи от София", а не "Ендурист от София" .
      Отсъствах известно време от прашните терени поради много странна повреда. Левия кол, точно от където минава гумата /един вид точно под маншона/ се изронил по неведоми пътища. Много ми е чудно от какво е станало . Все още седи в сервиза, като си го взема ще го снимам да ви го покажа, че е много странно как може да се е получило без да разбера. Сигурно съм карал така много време, ама сега като го видях почнах да си представям как се чупи окачването в движение и.... си купих втора употреба от САЩ, което струваше 233 долара. Евтино според мен, пристигна и е като чисто ново, монтирано е и изпробвано. Работи си както трябва. И викам си аз "А бе, ново ми е, свидно ми е и не ми се пробва по некви дупки, да не вземе да се счупи още докато го пробвам". Сетих се за темата тука и Иво, че е писал за мраморни плочки, че ще слагат на онова трасе за рали, и потърсихме нещо подобно. Така е то - който търси намира, ама нещо плочкаджията ги беше наредил на криво и не бяха съвсем равни, а на места даже ги беше нахвърлял на земята как му падне :



      Има и още, ама по-късно. Да добавя само, че цял ден карах със спукана предна гума.
      Последно редактирано от LightOfJah; 01-09-14, 08:11.

      Коментар


      • От: Ендуристи от София?

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:peevski-cvetanov-e-lyjec-sreshtali-sme-40-pyti-194250.jpg
Прегледи:1
Размер:67.1 КБ
ID:5608201

        Коментар


        • От: Ендуристи от София?

          Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
          [ATTACH=CONFIG]736552[/ATTACH]
          Еиии,много си на добрял с нета.
          Е,аз не съм много за снимки,а и трасето е за авто крос ,но ще пусна скоро нещо да се види самото трасе.
          Honda CRF 250 X
          Touareg 3.0 TDI

          Коментар


          • От: Ендуристи от София?

            Хаха, да де, ясно че е за автокрос, ама дай да го видим.

            Ето още малко от съботната разходка Локорско - Кремиковци - Тихов дол - под вр.Мургаш, хижата където е - Бухово - Сеславци - Кремиковци - Локорско, като между другото ще вметна, че този път почти не съм падал , като само едно пресичане на жп линии може да го броим за истинско падане, но тогава не снимах. Но пък и си намерих заместници за деня накрая :



            P.S. Нещо много карам седнал, което е неправилно, ще гледам да се поправя. Особено на ония камъни, с кой акъл съм седнал на седалката на такъв терен
            Последно редактирано от LightOfJah; 01-09-14, 20:44.

            Коментар


            • От: Ендуристи от София?

              Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
              Хаха, да де, ясно че е за автокрос, ама дай да го видим.

              Ето още малко от съботната разходка Локорско - Кремиковци - Тихов дол - под вр.Мургаш, хижата където е - Бухово - Сеславци - Кремиковци - Локорско, като между другото ще вметна, че този път почти не съм падал , като само едно пресичане на жп линии може да го броим за истинско падане, но тогава не снимах. Но пък и си намерих заместници за деня накрая :



              P.S. Нещо много карам седнал, което е неправилно, ще гледам да се поправя. Особено на ония камъни, с кой акъл съм седнал на седалката на такъв терен
              Не си мързелив ,ела в събота и заедно ще направим клипове ,и на живо ще видиш всичко .
              Honda CRF 250 X
              Touareg 3.0 TDI

              Коментар


              • От: Ендуристи от София?

                Бравос момци,кефите мъ.

                Коментар


                • От: Ендуристи от София?

                  Какво ще кажете за това:



                  Аз имам някакво предположение, а именно, че защото това бялото пластмасово /на което се хваща маншона/ е счупено и се е движило леко нагоре-надолу и така постепенно е изтъркало самия кол ???

                  Коментар


                  • От: Ендуристи от София?

                    Първоначално публикуван от NGK Преглед на мнение
                    Бравос момци,кефите мъ.
                    Е, благодаря, все пак няма да ги държим в гаражите тия мотоциклети. Ендурото си е чудно приключение и ми е едно от любимите занимания. Ама нека и други да пишат за ендуро разходките си

                    Коментар


                    • От: Ендуристи от София?

                      Ето едно кратко клипче на Иво докато тренира на Балшенската писта за автокрос. http://vbox7.com/play:55ea863dfb

                      Коментар


                      • От: Ендуристи от София?

                        И още малко тестове.http://vbox7.com/play:3097bc6a52

                        Коментар


                        • От: Ендуристи от София?

                          Сори, Иво, ама излезе от нелегалност .

                          Коментар


                          • От: Ендуристи от София?

                            Супер сте ме изтипосали,но това не трябваше да съм аз ,а някои добър карач.Примерно Иван от Доброславци.
                            Но както и да е ,надобряваме с всеки изминал уикенд.
                            Honda CRF 250 X
                            Touareg 3.0 TDI

                            Коментар


                            • От: Ендуристи от София?

                              Първоначално публикуван от Божидар Алексов Преглед на мнение
                              Ето едно кратко клипче на Иво докато тренира на Балшенската писта за автокрос. http://vbox7.com/play:55ea863dfb
                              Колега, добре си го наредил Иво и сега ще има доста храна за размисъл в темата
                              SUZUKI DRZ SuperMoto

                              Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                              Коментар


                              • От: Ендуристи от София?

                                С всяка измината обиколка ставаш по бърз,и по бърз трябва много каране.
                                Не забравяите,на 20 и 21 ще има автокрос на трасето в Балша.До колкото разбрах от организатора Димитър Димитров ще има и мотори между стартовете на автокроса.
                                Honda CRF 250 X
                                Touareg 3.0 TDI

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X