Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуристи от София?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ендуристи от София?

    Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение


    Ще доливам масълце, но явно ще поръчвам нов капак на стойност към 190 лв. от Сузуки
    Дай на някой аргончик да ти го завари,тия 190 лева да не си ги намерил.След това си сложи гард на капака.

    Коментар


    • От: Ендуристи от София?

      Всъщност това ми беше първата мисъл /да се завари/, ама реших да пробвам с лепилото. За гарда се глася от мнооого отдавна и си викам "а кога ли ще продупча" и те така.

      Коментар


      • От: Ендуристи от София?

        Light ,твоя капак магнезиев ли е,аз съм се чудел винаги дали аргончиците заваряват магнезиеви капаци?
        Аз нямам проблеми с моите капаци но е добре да знам .
        Honda CRF 250 X
        Touareg 3.0 TDI

        Коментар


        • От: Ендуристи от София?



          Клипчето е дълго, падането е най-накрая през другото време се нагласявам за излизане от деренцето.

          Коментар


          • От: Ендуристи от София?

            Моят капак не е алуминиев, а е т.нар. магнезиев. Но може да се завари. Тва ми беше първата работа - да се обадя да питам "А бе тука, аз таковата, некъде съм го спукал, може ли да се завари щото е магнезиев?", а отговора беше "Верно ли ли бе, каже честно? Давай го ше го мъчиме де@№$$Я и **$§§$€* Дее@§$(." Друг е въпроса колко ще струва. Това не съм питал, но ще проверя и ако преценя, че си струва ще го заваря, но въпреки това мисля да поръчам. Обаче задължително за ендуро мотор е и протектор на капака, а и от другата страна също. Ама доста скъпи ми се виждат, трябва да го мисля и това. Даже не съм само аз. Никой от групата няма .

            Коментар


            • От: Ендуристи от София?

              Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение

              Клипчето е дълго, падането е най-накрая през другото време се нагласявам за излизане от деренцето.

              Ох ох ох , какво направи ти , може би ?!?!? Да не чукна някой камък ,че ти избяга така предницата ?!?!?!

              п.п С тая лежерна скорост , с която се опита първия път да излезеш.... няма как да стане , тва само батко ти Джарвис го умее хахах
              Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

              Коментар


              • От: Ендуристи от София?

                Няма камъни там, само е песок Защо стана така? Ами срам ме е да го напиша, а и дали някой ще ми повярва . Значи, като тръгнах да излизам в обратната посока още в началото зациклих, както се вижда, после се помотах още малко, а още от началото ми се запуши носа със секрети, ама не исках да ги издухам върху себе си, макар че.. а бе ... нямам логично обяснение. И така на инат, в началото докато се оглеждам и си мисля дали не е по-добре да сваля каската , да си издухам носа, да взема въздух, да почина, да огледам и да тръгна... аз, със запушен нос, се въртях през цялото време долу, съответно не можех да дишам нормално и като излязох на пътя, паркирания XR ме разсея, погледнах на ляво и .... имаше нещо като пясъчен коловоз, като че ли образуван от даване на газ ... Изкривих кормилцето и си изгубих маркучето на резервоара, баси шита .

                Коментар


                • Търся дружка за разходки около София

                  Търся някой с който да караме в София или около нея, леко преходи и т.н. Аз съм с ендуро. 0877 730816 или тук в темата. Сам е доста скучно
                  Ако темата не е за тук, моля да бъде преместена в съответния раздел.

                  Коментар


                  • От: Търся дружка

                    Здравей и аз карам сам,отскоро имам мотор,мога да съм компания за леки преходи.От Бистрица съм,0887252524.Обикновено карам от Бистрица посока Самоков и околностите.

                    Коментар


                    • От: Търся дружка

                      Здр.
                      Аз съм от Перник, ако искаш може да направим някой преход. Имаш ли удобен маршрут до Люлин или Бучино?

                      Коментар


                      • От: Търся дружка за разходки около София

                        И аз да се запиша тук ,карам си около село Балша (над Мрамор и Доброславци) посока Своге.Ако има желаещи за тази посока да се обаждат.
                        0887377417. Иво.
                        Поздрави на всички ендуристи.
                        Honda CRF 250 X
                        Touareg 3.0 TDI

                        Коментар


                        • От: Ендуристи от София?

                          Дами и господа, лейдис енд джентълмен, дамен унд херен, мадамс е мосю, синьорас е синьорес, представям Ви Pishman Enduro Team ! Участниците са само двама Вуйчо Ваньо и Бай Сандо

                          И така... След като се въртиме в Стара планина в последния сезон и половина решихме да разнообразим и да направим един преход от София до Петрич. Плана бе да тръгнем в четвъртък сутринта, следобяд да пристигнем в Бобошево, където да нощуваме, на другия ден да тръгнем към Петрич, движейки се откъм границата, в събота обратно до Бобошево и в неделя да се приберем в София.
                          Тръгнахме си ние най-спокойно /закупих жи-пи-ес за целта/, само в началото - от Камбаните до Бистрица, беше гадно - лепкава кал много и моторите станах малко по-тежки, с около 10-20 кг. По маршрута Бистрциа - Железница - Ярема - Ярлово - Лисец - Тополница - Яхиново - Бистрциа - Бадино - Слатино - Бобошево, без много да бързаме и с 2-3 почивки стигнахме към 4 и нещо, а бяхме тръгнали към 10. Апнахме, пинахме и си легнахме с идеята да станем рано и да тръгваме към Петрич, че от Бобошево до Петрич не бяхме измислили ни маршрут, ни нищо, само знаехме, че ще е доста повече път. Да де, ама се успахме и тръгнахме пак към 10 и нещо. И се почна... Тука ли е пътя, там ли е, ма къде е... и.....



                          След тая случка останахме с около 500 милилитра вода за пиенееее. А, бяхме в самото начало, някъде над с.Фролош. Обаче продължихме, няма да се връщаме още в началото, я! Е да ама... ама, ама..., какво си мислите, че се случи ? Ми случи се тва, че тръгнахме уж по правилния път, такъв един - дърварски, труден за каране, мека кал, коловози, паднали дървета, но беше като зелен тунел - не ни печеше слънцето и си беше добре, докато не стигнахме до няколко паднали дървета. Не беше лесно , но ги минахме с цената на последната ни вода. Минахме ги, останали без капка вода, на около 1/8 от пътя до Петрич и стигнахме до задънена улица. Опитахме се да пробием 200 метра и да се качим на пътя нарисуван на жи-пи-ес-а, ама не стана. За сметка на това се дехидратирахме допълнително. Мислихме, мислихме и решихме, че вече и без друго е два часа следобед и няма време да продължаваме, нямаме и вода, а и бензина може би щеше да свърши..., на КТМ-а де, моя не свършва, защото е вечен . Е, срам, не срам, върнахме се. Нямаше какво толкова да правим и решихме малко да разпуснем на реката Натиснете снимката за да я уголемите

Име:GOPR0008.jpg
Прегледи:1
Размер:153.9 КБ
ID:5601828 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:GOPR0007.jpg
Прегледи:1
Размер:95.0 КБ
ID:5601829

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:GOPR0013.jpg
Прегледи:1
Размер:107.7 КБ
ID:5601827

                          За другия ден - събота решихме да покараме около Бобошево до обяд, после да подремнем следобедна дрямка и вечерта да врътнем няколко кръгчета на мотокрос и да трасето да покараме по една горе-долу трудна пътечка, която се намира до трасето.



                          Уговорихме се с местните мотористи следващия път да ни разведат из околностите и да ни покажат това-онова.
                          В неделя, по вече утъпкания и познат маршрут, без да спираме, се прибрахме сравнително бързо, без проблеми, като изключим че на Вуйчо Ваньо мотора му падна в двора на къщата в Бобошево и му се счупи лостчето за скорости, та как превключваше скорости той си знае.
                          Е, те това е!

                          Коментар


                          • От: Ендуристи от София?

                            Много смешно наистина си го направил Сашко.
                            Проблема е че сте слушали грешната музика докато карате,тази музика е за маса не за каране.
                            Honda CRF 250 X
                            Touareg 3.0 TDI

                            Коментар


                            • От: Ендуристи от София?

                              Хаха, аз тая музика по принцип ни на маса, ни на каране, ни като съм пиян си я пускам, ама в случая музата дойде, докато вечеряхме в ресторанта на местния хотел "Струма", ако не се лъжа се казва, където имаше рожден ден и музика на живо, като една от песните беше именно тази.

                              Коментар


                              • От: Ендуристи от София?

                                Колегата да разкаже неговата гледна точка за затъването... /като прочете темата / аз имам чувство за хумор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X