Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуристи от София?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ендуристи от София?

    Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
    Аааа, освен това да се похваля нещо - спуках капака на съединителя, най-накрая. Пукнатината е съвсем малка, ако не се взреш изглежда като леко вдлъбнато просто. /ще го снимам по-късно/. Масълцето мааалко сълзи от там. Мисля да го залепя... какво ще кажете?
    Почистваш мястото добре, мажеш обилно с някакво двукомпонентно лепило и така до следващият удар.
    Диян Димитров

    Коментар


    • От: Ендуристи от София?

      преди няколко дни го намерих тук мотора, но се оказа за съжаление, че малко са го расипали, все пак като го наглася, ще има снимки а с кой се пазнавам ?

      Коментар


      • От: Ендуристи от София?

        Едно момче с ДР 350 познаваш.

        Коментар


        • От: Ендуристи от София?

          Здравейте! Приемате ли нови членове? Бих желал да се включа в групата за каране. Аз съм с ДР 350. Предварително благодаря!

          Коментар


          • От: Ендуристи от София?

            Подготвяай се за другия уийкенд, че тая седмица нещо не стана работата. С лепенето на капака съм стигнал до половината - почистих го! Иначе, обикновено срещата ни е в Локорско.

            Коментар


            • От: Ендуристи от София?

              Днеска му беше сефтето в гората на Локорско.... Ако момчетата, не бяха толко добри и търпеливи, още щях да съм у байрчето, но ме плашат някои места (големи камъни), ама ще се наложат още няколко падания, бутания, кантарене :Д

              Коментар


              • От: Ендуристи от София?

                Сефте, сефте, ама...

                Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                Ние па не вЕрваме, или давате снимки, или ви обявявам за лъжци....
                Сформирате нова група, а ни една снимка няма, тук не е пенсионерски клуб.
                Тук всеки излет, каране или разходка се фото-документира...
                Щото както обичам аз да казвам, преди години съм е...л Памела Андерсън, но снимки нямам.

                Коментар


                • От: Ендуристи от София?

                  Следващия път

                  Коментар


                  • От: Ендуристи от София?

                    Утре някой иска ли да се повозим ?

                    Коментар


                    • От: Ендуристи от София?

                      Тука никой не прояви желание, но се повозихме малко в събота.
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:GOPR0004.MP4_000129896.jpg
Прегледи:1
Размер:102.4 КБ
ID:5596351
                      Началото както почти винаги е в Локорско. Стигнахме до Батулия и се върнахме обратно. Дали защото не бях карал доста време, или защото предната гума не държи, но си падах като круша. Знаете ли как пада круша? Ами виси си на дървото и в един момент пада. Купил съм си 4-5 батерии и съм записал почти целия ден и направих две клипчета. Ето първото:



                      После имаше игра в едно дере.


                      И накрая колегата спука гума, а на мен ми се скъса маркучето на задната спирачка и се наложи бавно-бавно да се приберем.
                      Ааа, забравих да споделя - намазах спуканото на капака на съединителя с течна стомана - bison, обаче пак сълзи, но още по-малко от преди. Ще доливам масълце, но явно ще поръчвам нов капак на стойност към 190 лв. от Сузуки
                      Последно редактирано от LightOfJah; 30-06-14, 10:53.

                      Коментар


                      • От: Ендуристи от София?

                        Сигурно , защото не си карал много хахаха затова така се трескаш.....

                        П.п Втория клип ми пише , че е забранен за гледане в някои страни , явно и в нашата, та не ми го отваря !!

                        Иначе за капака.... за да се залепи хубаво:

                        1. Лягаш мотора настрани за да не точиш маслото

                        2. сваляш капака

                        3. Почистваш хубаво с обезмаслител местото , което ще се лепи

                        4. Ако се наложи с пистолет за топъл въздух или сешоар /или както аз му викам ,шушуарка / нагряваш малко за да се изпари всичко що е течност..

                        5. Зашкурваш леко местото / да го направиш леко грапаво / за да държи ''заварката''

                        6. Мацаш и след това оставаш капака на страни , за едни 24 часа /за да ти е по-сигурна работата/

                        7. Монтираш и си пееш !!

                        П.п Можеш да го направиш и от двете страни на капака и няма да мръдне ! Ако обаче местото е мазно , течната заварка няма да държи и не само , ще изпуска , ами след време може и цялата да се отчупи /изпитвал съм го, но върху друг детайл/ !

                        Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                        Коментар


                        • От: Ендуристи от София?



                          Грешно съм пейстнал адреса от ютюб. Има зрели круши в това клипче. Обаче забравих да кача и другите клипчета дето има йекшон и ще ги кача довечера.
                          Капака по принцип го направих, както казваш, само че източих маслото /беше за смяна/. Според мен проблема е в това, че в самата цепка е останало масло. Тая цепка е толкова малка, че ако не се взреш не се вижда, и най-вероятно е останало масло в самата цепка. Тя е с дължина към 1 см, а на ширина изглежда като драскотина. Изглеждаше де, сега не се вижда. Ма не знам дали да се занимавам, май по-скоро ще я карам, както досега - като чупи мотор после ходи купува нови части хохохохоххоох.

                          А най-смешното падане довечера ще ви презентирам. Карам си и изведнъж съм на земята хаххаха. На мен съмненията ми клонят към износена предна гума. И преди съм правил дълги паузи, ама такова чудо не е било . Предната гума почва 4та година и е Мишлен АЦ-10. Задната АЦ-10 става, ама предната още в началото не ми хареса. С много големи бутони е и ... а бе не ми хареса как държи още в началото, а сега вече - след 3 сезона... Ама айде, от мен да мине, ще я пробвам още един път и ако падна повече от 3-4 пъти значи причината е в гумата, еххехехех.
                          Последно редактирано от LightOfJah; 30-06-14, 10:59.

                          Коментар


                          • От: Ендуристи от София?

                            Добре , добре , това вече е друго нещо !

                            Хахха иначе много забавно ми стана като се буфна в оня храст /на спускането по оня път/ , ха на ляво , ха на дясно и бум в храст ахаха

                            П.п за капака , да , останало е масълце и затова не е хванало добре... То по-добро от новото няма , ама и да го залепиш хубаво няма да е проблем и ще си караш... е поне докато не изтеглиш късата клечка и не тупнеш на същото место, ама пък тогава и нов е , пак не те оправя хах
                            Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                            Коментар


                            • От: Ендуристи от София?

                              Хахаха, при храста ако ти е станало смешно изчакай до довечера, гарантирам че ще се смееш с глас. Поне досега са го гледали 4-5 човека и всички се смяха от сърце. Хохохохохохоххо.

                              Не знам дали забелязахте на второто клипче, но ако карате мотор в гората с къси гащи има шанс в ботуша ви да се намъкне неканен гост.
                              Последно редактирано от LightOfJah; 30-06-14, 13:28.

                              Коментар


                              • От: Ендуристи от София?

                                Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
                                Хахаха, при храста ако ти е станало смешно изчакай до довечера, гарантирам че ще се смееш с глас. Поне досега са го гледали 4-5 човека и всички се смяха от сърце. Хохохохохохоххо.
                                xoxoxox Еми хайде , ще чакаме клиповете довечера
                                Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X