Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуристи от София?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ендуристи от София?

    Другия път като идеш на онова стръмното место , на онова борче дето те бутна да вземеш да го препикаш хахахах как така ще те бута , амаа де !?!

    За дънерите..... на тая влага и под наклон така смело с предната гума като ги атакуваш , резултата винаги ще е тоя дето си ни показал , и аз като видя такива на една страна леко се изприщвам ,че знам какво ще последва хахахахахах

    П.п Добро каране сте си спретнали !!!
    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

    Коментар


    • От: Ендуристи от София?

      А бе да бе, исках да погледна зад него, че не се виждаше и така извих врат, че право него нацелих. Сериозно, обаче, действително ми взе вниманието тва борче - "аааааа, борчето, борчето, откъде да мина, ама дали ще стане, аааааа, борчетоооо" - това ми мина през главата в този момент и логично го уцелих. За дънерите ми беше ясно, че така ще стане, обаче бях паднал само един път, в един коловоз пълен с вода, до този момент, та си викам "ааааа, не може така, я какво удобно място" Имаше и още комични моменти, хеххехе:
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:GOPR0033.MP4_000009225.jpg
Прегледи:1
Размер:48.3 КБ
ID:5584557Натиснете снимката за да я уголемите

Име:GOPR0033.MP4_000009659.jpg
Прегледи:1
Размер:46.7 КБ
ID:5584558
      Последно редактирано от LightOfJah; 04-05-14, 11:02.

      Коментар


      • От: Ендуристи от София?

        Ххаха Викаш , поне 3 пъти за щастие ........ минимум , колкото повече , толкова по-голямо щастие , а ?!?!?

        П.п Не ми казвай ,че тоя скок е завършил с кълбета хахаха
        Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

        Коментар


        • От: Ендуристи от София?

          С кълбета да беше с това щях да почна, но този скок завърши ето така :
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:GOPR0033.MP4_000009926.jpg
Прегледи:1
Размер:45.5 КБ
ID:5584561

          Коментар


          • От: Ендуристи от София?

            Е,сори тогава,не видях че са под ъгъл.Дърветата де.
            Honda CRF 250 X
            Touareg 3.0 TDI

            Коментар


            • От: Ендуристи от София?

              Трябва да се тренира преминаване на паднали дървета .Само че тия бяха много малки.

              Коментар


              • От: Ендуристи от София?

                Направихме една бърза разходка в неделя. Поради успиването на един от колегите срещата се измести направо на това място, което видяхте миналата седмица. И ако може някой да каже как точно се нарича тази местност ще съм благодарен. Поиграхме си там, отидохме до с.Желява за вода, върнахме се и тръгнахме по маркировката от състезанието, която още си стои. Стои, стои, ама по едно време изчезна. Вследствие на това се завряхме в едно дере, където изгубихме много време и сили, но пък оттам след известно лутане намерихме пътека, на която имаше маркировка и следвайки я се върнахме там, от където тръгнахме. След това се прибрахме. Това е на кратко, което може да видите в клипчето, което е хронологично подредено, с едно изключение, но какво от това...
                ъъъ.. за музикален фон съм избрал Каркас, не е толкова хард карането, ама вече е конвертирано Клипчето е с продължителност 14:09 мин., но не очаквайте кой знае какви изпълнения, въпреки че съм подбрал част от най-интересните моменти. Приятно гледане

                Последно редактирано от LightOfJah; 14-05-14, 08:31.

                Коментар


                • От: Ендуристи от София?

                  Бравос колега, добре си покарвате

                  Коментар


                  • От: Ендуристи от София?

                    Благодаря, покарваме, даже тази година поставям рекорд - до сега толкова поредни уийкенди не съм карал, чак маслото трябва да сменям вече

                    Коментар


                    • От: Ендуристи от София?

                      Е,по полека не се претоварваите.
                      Honda CRF 250 X
                      Touareg 3.0 TDI

                      Коментар


                      • От: Ендуристи от София?

                        Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
                        Благодаря, покарваме, даже тази година поставям рекорд - до сега толкова поредни уийкенди не съм карал, чак маслото трябва да сменям вече
                        Е така е , едни се разбиват от каране , други още не могат да излязат от бокса хахахаха......
                        Браво момци , така се прави , каране си му е майката...... колкото повече , толкова повече...

                        П.п Ще издам една тайна в аванс само У ваЩа тема: Скоро и аз ще съм на линия
                        Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                        Коментар


                        • От: Ендуристи от София?

                          Първоначално публикуван от Иво Томов Преглед на мнение
                          Е,по полека не се претоварваите.
                          Аз вече се претоварих, паднал ли съм някъде без да разбера , или от много даване на газ ме боли жилата на дясната ръка и може и да пропусна тая седмица .

                          Коментар


                          • От: Ендуристи от София?

                            Първоначално публикуван от Георги Гущеров - / HannibaL / Преглед на мнение
                            Е така е , едни се разбиват от каране , други още не могат да излязат от бокса хахахаха......
                            Браво момци , така се прави , каране си му е майката...... колкото повече , толкова повече...

                            П.п Ще издам една тайна в аванс само У ваЩа тема: Скоро и аз ще съм на линия
                            Май ще отпочина, че много напредвам, а и съм най-редовен досега и водя на другите поне с 1 каране. Така че очаквам интересни моменти от вашия край.

                            Коментар


                            • От: Ендуристи от София?

                              Здравейте, искам да пожелая успешен и бвзавариен сезон на всички, от около месец съм горд притежател на една ямаха 125 тдр, и ще съм много радостен да покарам в тези райони с вас, ако има някой из кварталите левски, хаджи димитар и т.н., да каже да пием по бира

                              Коментар


                              • От: Ендуристи от София?

                                Честито за тдр-а , ще е интересно да го видим. Биринката е най-лесна, колега, още повече, че явно се познавате с едно от моите другарчета . По-интересно е кога да се повозим? Аз тази седмица пропускам, защото миналата направихме разходка - Локорско-Батулия-ненам си коя си мандра-7те престола-Еди-си-кое-си-село-Тихов дол-Локорско - и се преметнах 3 пъти /за щастие/, като се убодох в един клон . Ожуленото ми е на кофти место на таза и не ще да зараства поради, което ще регенерирам още малко. А видео няма щото тва си беше разходка - дълга, но без екстреми.

                                Аааа, освен това да се похваля нещо - спуках капака на съединителя, най-накрая. Пукнатината е съвсем малка, ако не се взреш изглежда като леко вдлъбнато просто. /ще го снимам по-късно/. Масълцето мааалко сълзи от там. Мисля да го залепя... какво ще кажете?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X