Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуристи от София?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ендуристи от София?

    Жорка, събирам пари - трябва ми минимум ремарке, за да мога да транспортирам мотора до по-далече. Като се оборудвам, което си отнема време, ще кацнем и в Петрич.

    Яца, аз знам, че има много пътеки, добре че сте вие да ни ги показвате, че да има разнообразие и да се нахъсваме. А що се отнася до по-трудни пътеки - не ми е удобно да ме чакате по половин час, иначе щях да се пробвам до смърт на всички.

    Бижо, на това дето викаш, че е мазало не се пробвах, защото много се бях уморил от спускането, което идва от хълма срещу тази пътека - където после се пресича реката през едно бетонно мостче. Просто ме заболяха ръцете от толкова дълго и стръмно спускане, по едно време мислех да спирам да си почивам . Една част от групата мина от там, но аз не и не знам точно как изглежда. А, тази при железния мост по посока Кремиковци сме я пробвали, някъде докъм първите 30-40 м.

    Коментар


    • От: Ендуристи от София?

      Ша зема да пусна два видео клипа, които колегата така старателно е монтирал, но нещо не ги е пуснал тука.... та да го поправя малко. То си е преди месец, след което не сме карали много, може би 1-2 пъти.
      В клиповете няма много екшън, но понеже знам, че има хора, които биха ги глеадали и така, ето:



      и

      Коментар


      • От: Ендуристи от София?

        Такааа, понеже няколко пъти става въпрос за "бобслея", на това клипче го има бобслея, но чак от 8:00 започва спускане към бобслея, а от 9:30 вече е самото навлизане към бобслея. Преди това кадрите са от пътя към бобслея. Май прекалих с повторението . Ма си е готин бобслея.



        Уж снимах и изкачването, но се оказа че не съм. А, е по-интересно щото си раздаваш гасчица нагоре и си свиркаш, и се кефиш.

        Коментар


        • От: Ендуристи от София?

          Добре са клипчетата колега.... идеално ми дойдоха докато чакам моето видео да се ''изпече''

          Музиката към клипчетата също ми хареса

          П.п Другия път снимай бобслея и нагоре
          Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

          Коментар


          • От: Ендуристи от София?

            Вярно на места е като бобслей ,видях го наи после.Добре си покарал.
            Honda CRF 250 X
            Touareg 3.0 TDI

            Коментар


            • От: Ендуристи от София?

              Прякото на бобслея е също много яко...

              Коментар


              • От: Ендуристи от София?

                Годината почти свърши, ето как премина част от нея



                Коментар


                • От: Ендуристи от София?

                  Хаха... интересно си прекарвате....


                  Поздрави.
                  Не е важно какво караш, а как го караш !

                  Коментар


                  • От: Ендуристи от София?

                    Хехехехе много забавен клип , а песента кърти мрака направо Натиснете снимката за да я уголемите

Име:dancing.gif
Прегледи:1
Размер:18.5 КБ
ID:5539769

                    П.п Само да си ми задал още веднъж въпроса: защо си мятам така мотора ?! !!!
                    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                    Коментар


                    • От: Ендуристи от София?

                      Сашо,супер си го направил.
                      Honda CRF 250 X
                      Touareg 3.0 TDI

                      Коментар


                      • От: Ендуристи от София?

                        Добре съм се потъркалял тази година, сега като гледам... догодина пак . Плановете ми за ремарке и лека кола нещо не се сбъднаха, което ме ограничи сууупер много. Не можах да се повозя с ендуристите от София /с изключение на един път, ама още имах бус/, които не пишат вече тук. А, в Люлин планина има голям потенциал за бране на гъби... Много ме е яд, но.... сега идват месеци за спестяване и подготовка за новия сезон, пък и и макар и не колкото ми се искаше не е било да не се повозим. Както и да е, да сме живи и здрави - аз да плонжирам в гората, вие да се смеете и обратното, скука няма да има.

                        Коментар


                        • От: Ендуристи от София?

                          Първоначално публикуван от Иво Томов Преглед на мнение
                          Сашо,супер си го направил.
                          Аааа, просто си намазах процесора с термопаста, че преди блокираше от прегряване, докато рендерва и като се почна едно монтиране на материал... Иначе хич и не съм се старал, само малко с преливането на отделните клипчета, за да съвпадне продължителността на музиката с тази на видеото и тва беше. Ще взема да направя и едно клипче, което да ме представя в добра светлина, ама не знам дали ще имам достатъчно материал.

                          Коментар


                          • От: Ендуристи от София?

                            Имаш,имаш продължаваи.
                            Honda CRF 250 X
                            Touareg 3.0 TDI

                            Коментар


                            • От: Ендуристи от София?

                              Здравейте след дълга пауза. Времето почва да се оправя и трябва да се подготвям за престоящите приключения. Но гледам ,че много хора са минали на КТМ и се чудя дали да не сменя и аз марката. Малко хора знаят, но КТМ имат едно предимство, което блазни и мен, а именно, че има възможност да се монтира задна скорост. Винаги съм си мисли, че такава екстра може да се окаже много полезна в дадени ситуации. Ако не ми вярвате, ето:



                              Чудя се, но май ще си запазя ДРЗ-та.

                              Коментар


                              • От: Ендуристи от София?

                                Aз съм един от тях но съм още начинаещ с derbi senda 80cc.Поздрави

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X