Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуристи от София?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ендуристи от София?

    Защо ли стана така?
    Honda CRF 250 X
    Touareg 3.0 TDI

    Коментар


    • От: Ендуристи от София?

      Може би във фейсбук е по-лесно, а може и друго да е. Както и да е, аз мотора го оправих, с помощ от приятел, разбира се. А бе, честно казано си беше обратното, ама карай . Сега следва да се возим .

      Коментар


      • От: Ендуристи от София?

        Първоначално публикуван от Иво Томов Преглед на мнение
        Защо ли стана така?
        Защото ''старите кучета'' спряха да пишат във форума , и защото се коментират темите на по-големите групи и то от самите участници в групата , а другите остават на заден план и никой не ги подкрепя.

        Преди време /когато почнах да пиша във форума/ , много хора пишеха във всички теми, я критика , я поущрение, я съвет... а сега нищо..
        Пишеш си , задаваш си някакви въпроси и сам си отговаряш , няма кой да ти оцени труда, че си карал, че си разказал и т.н , независимо дали пътеката е била хард или ''софт'' /софт е в кавички , защото това, което за някой е ''софт'' за други си е много хард и обратното/ и така според мен

        Докато гейбука , я някой ''Like'' ще получиш , я някоя какичка ще те види да ти се накефи , не се пишат разкази, пускаш всички снимки на куп и за 1-2 мин. са се качили.... и те така ..... Кофти е ама....

        П.п То и аз качвам в гейбука всичко , но първо си пускам репортажа тук... после качвам снимките в гейбука...
        Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

        Коментар


        • От: Ендуристи от София?

          Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
          Може би във фейсбук е по-лесно, а може и друго да е. Както и да е, аз мотора го оправих, с помощ от приятел, разбира се. А бе, честно казано си беше обратното, ама карай . Сега следва да се возим .
          А така , това да се чува ! Айде давай репортаж нещо да има за четене, а току виж си се отправил и на юг за едно - две карания
          Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

          Коментар


          • От: Ендуристи от София?

            Първоначално публикуван от Георги Гущеров - / HannibaL / Преглед на мнение
            А така , това да се чува ! Айде давай репортаж нещо да има за четене, а току виж си се отправил и на юг за едно - две карания
            От съботното кратко возене нямам мат'рял, защото не бях заредил батерията на камерата. Не че нямаше какво да се заснеме - 1-2 брилянтни падания и готина пътечка, намерена докато бях в "отпуск". В почивните дни, ако се кара, ще взема камерата задължително.

            Коментар


            • От: Ендуристи от София?

              Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
              От съботното кратко возене нямам мат'рял, защото не бях заредил батерията на камерата. Не че нямаше какво да се заснеме - 1-2 брилянтни падания и готина пътечка, намерена докато бях в "отпуск". В почивните дни, ако се кара, ще взема камерата задължително.
              Дано от паданията да няма последици !! Взимай камерата задължително , друго си е да видиш екшън в действие

              И аз се глася утре да изкарам мотора по една нова пътека , хем да я видя , хем да пробвам ''бързата'' газ ... ама ще видим... Още не ми е минала мускулната треска от предния път хахахах
              Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

              Коментар


              • От: Ендуристи от София?

                Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
                Може би във фейсбук е по-лесно, а може и друго да е. Както и да е, аз мотора го оправих, с помощ от приятел, разбира се. А бе, честно казано си беше обратното, ама карай . Сега следва да се возим .
                Еми тук специално за снимките си е голяма мъка, качваш една по една.....
                EXC TPI 2019

                Коментар


                • От: Ендуристи от София?

                  Начиии ... няма да пускам много видео, че моторът ми с всеки изминал видео клип става все по-непродаваем...
                  Обаче карането си беше каране, обиколихме доста пътечки благодарение на водачите ни от Локорско. Даже най-накрая минах и по този прословут "бобслей"! Карането по него е голям кеф, много яко! За съжаление батерията на камерата не издържа много и докато стигнем до там тя вече беше сдала багажа. Ето една подобна пътечка, макар че няма нищо общо

                  Действието се развива докъм първата минута, после маневрираме по пътечката.



                  Коментар


                  • От: Ендуристи от София?

                    Е,добре сте покарали,този бобслеи много ме заинтригува що ли е това?
                    Honda CRF 250 X
                    Touareg 3.0 TDI

                    Коментар


                    • От: Ендуристи от София?

                      Разбирай го буквално. Все едно улей за бобслей. Само че на някои места е изровен и мотора попада в дълбок коловоз, но това е на 1-2 места, останалото си е като улей с широчина около 2 - 2.5 м. и дълбочина около 1,5 м. Завоите ги взимаш все едно си с бобслей, т.е. по стените на улея - точно в това е кефа.

                      Коментар


                      • От: Ендуристи от София?

                        Аха, центробежната сила маи беше, трябва наистина да е голям кеф.
                        Honda CRF 250 X
                        Touareg 3.0 TDI

                        Коментар


                        • От: Ендуристи от София?

                          Мдаа, бобслея си е бобслей - задължително ще настоявам пак да караме по него. То си е малко като по водна пързалка да се пързаляш.
                          Нещо ми се видя постно клипчето дето пуснах, а и за да поддържам имидж качвам още две . Действието се развива на доста популярна пътека, близо до "железния мост", на който все още не знам как му викат точно, може и грешката да е вярна.

                          На първото клипче стигам едва до началото. Мястото, където закъсвам е със страничен наклон и много се буксува. Не че е трудно /по-трудно е отколкото изглежда обаче и то доста/, но вчера не ми беше ден и се хвърлях на земята като зомбитата от World war Z .



                          Ето и един пирует от фигурното пързаляне с кънки за лед, обаче изпускам партньора и не можахме да завършим успешно изпълнението - троен тулуп. Стана само единичен .



                          Всъщност обърках пътя. Доколкото разбрах от дясно на пътеката било лесното и аз съответно в един момент се ориентирах натам. Само че тръгнах по следите на колегата, който също се беше объркал. И оп оп оп и айдееее.
                          После докато се опитвам да запаля на скорост надолу и паднах пак - напред през кормилото, обаче десния ми крак се заклещи от дясната страна на резервоара между кормилото и мотора точно в позицията, в която се намира мотора на края на клипа. Имах чувството, че всеки момент ще ми се счупи бедрената кост. Размина ми се само с ожулване и охлузване, но се уплаших доста, а беше елементарна ситуация.
                          И те така... А, оная пътека, от лятото, към Тихов дол, нещо я зарязахме.
                          Последно редактирано от LightOfJah; 23-09-13, 18:07.

                          Коментар


                          • От: Ендуристи от София?

                            Аз тъкмо щях да пиша , че само с едно клипче нещата са много постни, ама ти си взел ,че си се поправил

                            Пътеката с бобслея е много яка и аз бях напипал една такава из нашите гори, но много кратка. Лелеее кара се на пуна газ и чувството е невероятно !!!

                            За обръщането с мотора , еми нормално , няма само аз да ги права тея пируети хахаха трябва да има малко солидарност хахха...

                            П.п айде , няма ли да наминеш към Петрич, че вече от скука почнах извръщения да правя!? Нещо взе да ми се услажда супермотото , а и както съм си сам , току-виж съм се зарибил хахахха

                            Поздрави
                            Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                            Коментар


                            • От: Ендуристи от София?

                              има още много пьтеки и то много по трудни ще ви ги покажа и тях

                              Коментар


                              • От: Ендуристи от София?

                                В края на Бобслея има едно леко спускане и се излиза на една полянка, на която ясно се вижда едно "объщало" е от там нагоре кво мазало има не е истина
                                Железният мост си е така и така го знаят повечето хора от него право напред през реката посока Кремиковци има една брутална и яка пътека, другия път я пробвай.
                                Ние ги драхме в неделя и бая летяха моторите
                                Който оцелее ще закусва!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X