Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуристи от София?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ендуристи от София?

    Групата с кво да се похвали като само мре по планини и долини и няма време да снима никой, или от срам или щото всички са профи и никой не иска да снима

    Обаче вчера направихме запомнящо каране по Стара, замръкнахме и карахме на фарове, кяпяха мотори, падаха по реки и дерета, загасне ли машината мрак нищо не се вижда, до мен седи човек на 3 метра и не се вижда само се чува как диша. По едно време видяхме скелети на крави оглозгани и тогава вече дадохме яката газ
    Който оцелее ще закусва!

    Коментар


    • От: Ендуристи от София?

      Знам аз защо никой не качва снимки. Не е от срам и от професионализъм не е, най ми е от мързел. Който снима знае как е, никой те не чака, всекой бърза, аххаха, трябва да си много сръчен.

      Коментар


      • От: Ендуристи от София?

        Първоначално публикуван от БИЖО БИЖЕВ Преглед на мнение
        ................
        Случайно да сте били в района на Томпсън?
        Защото нашата група също се прибира на фарове и около Томпсън също имаше замръкнали.
        EXC TPI 2019

        Коментар


        • От: Ендуристи от София?

          Карахме по маршрута Бухово - Ябланица - Сеславци - Бухово. 19:30 бяхме в Бухово. Ние бяхме голяма група 7-8 мотора.

          П.С Томпсън не го знам
          Който оцелее ще закусва!

          Коментар


          • От: Ендуристи от София?

            Не сте били вие. Сега гледах и клиповете където сте качвали в нета.
            EXC TPI 2019

            Коментар


            • От: Ендуристи от София?

              Ето малко клипове от днешното каране

              http://www.youtube.com/watch?v=_q10D...eature=mh_lolz
              Най ми става жално, най ми става болно, като ме почерпят само с безалкохолно.

              Коментар


              • От: Ендуристи от София?

                Браво добре сте покарали.

                Ето и от нас малко от Бухово. Кадрите не са мои, но добре, че има кой да снима.










                Коментар


                • От: Ендуристи от София?

                  Ееее, съживи се темичката. Браво, браво, но да пусна малко нещо и аз от времето, когато бях здрав и кормилото не беше изкривено. Учудващо бързо се възстановявам от травмите, които си причиних, но да видим още колко време ще ми трябва да се метна отново на мотора и да се търкалям по гори и поляни.
                  Ето го и видеото, не е кой знае какво, късичко е, може да превъртите малко в началото и после от към 2 мин. до към 3 и 20 мин., просто нямам възможност в момента да редактирам видеото. По-натам ще пусна и още малко, но вече редактирани, че са дългички.

                  Последно редактирано от LightOfJah; 05-11-12, 11:25.

                  Коментар


                  • От: Ендуристи от София?

                    Нов съм във форума и в спорта, но имам голямо желание! Карам Yamaha WR250F 2002, имам я от година и нещо, но никога не съм имал с кого да карам и много ще се радвам, ако може да покарам в група с други и да науча нещо. От София съм, но нямам колесар

                    ПП Четох из темата, че има група във фейсбук, бих искал да се присъединя.

                    Коментар


                    • От: Ендуристи от София?

                      Кажи как да те намеря във фейсбук и ще те добавя...

                      Коментар


                      • От: Ендуристи от София?

                        Georgi Trendafilov това ми е фейсбук-а, на профилната снимка има една червена Ява 250

                        Коментар


                        • От: Ендуристи от София?

                          Първоначално публикуван от Georgi Balashev Преглед на мнение
                          Кажи как да те намеря във фейсбук и ще те добавя...
                          Колега ще ме добавиш ли и мен към групата, че и аз си търся компания около София? Това ми е профила - http://www.facebook.com/s.stoyanov372
                          Благодаря предварително!
                          Стоян Стоянов NESSEBARMOTO
                          0887259409

                          Коментар


                          • От: Ендуристи от София?

                            Жорка намери си братовчед. Вече ще има и друг представител на малкия клас, да сравняваш :-)

                            Коментар


                            • От: Ендуристи от София?

                              По бързо да излиза от този клас да покаже на профитата как се карат тия стругове
                              Който оцелее ще закусва!

                              Коментар


                              • От: Ендуристи от София?

                                Ще има ли организация за тази събота или неделя
                                Стоян Стоянов NESSEBARMOTO
                                0887259409

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X