Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуристи от София?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ендуристи от София?

    Чинела, да питам, че за тази Неделя правим организация за яз. Калин, дали си свободен да ни поведеш нагоре?

    Коментар


    • От: Ендуристи от София?

      Е, неделята минаааа... и чакаме отзиви, снимки и видео. Щот тва тука да не е пенсионерски клуб.

      Коментар


      • От: Ендуристи от София?

        Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
        Е, неделята минаааа... и чакаме отзиви, снимки и видео. Щот тва тука да не е пенсионерски клуб.
        + 1. Да видиме какво сте направили из наща енория.

        Коментар


        • От: Ендуристи от София?

          Материала, днес ще събирам кой какво има. Моите ще кача малко по-късно, че още не мога да се съвзема от прехода.
          Чувствам се все едно стадо крави са ме прегазили, но прехода е уникален, и природата ...... нямам думи.

          Коментар


          • От: Ендуристи от София?

            Най-накрая покорихме и яз.Калин. Специални благодарности, от цялата група, на Емо, който имаше тъпението да ни преведе до горе и да ни прибере обратно в цивилизацията.
            Засякохме се на старта с една Благоевградска група, и на горе карахме заедно.
            Природата е уникална, като прехода се убедих, че не е никак лек и не е за всеки. Не можахме да се престрашим на пробваме К1-2-3 от Чинеловите, но и нашите не бяха лесни за нас.

            Слагам снимките, като кое какво и къде е, ми е пълна мъгла. Много имаше за гледане и помнене, но аз основно гледах да се държа на мотора



            Срещата с другата група




            Започваме качване, и на тази пътека в началото, една ръчка за съединител се предаде. Чакаме да се съберем.


            Все още всички са весели




            Тук пътеката свърши и спряхме за още една почивка.









































            Следва продължение.....

            Коментар


            • От: Ендуристи от София?

              Достигнахме заветната цел, яз. Калин






              Връх Калин


















              От тук някъде се спуснахме за Отовихшкия връх




              Поредното хубаво място за слизане






              Хижа Иван Вазов


              Последното от Риските езера. На това място вече бях на червено и силите започнаха да ме напускат.



















              Тази пътека направо ни довърши. На сместа слизах до мотора.




              Голяма теснотия




              Малко преди цивилизацията


              И накрая сме сътворили този трак


              Още един път специални благодарности за Емо.
              Другите снимки и клипове ще кача, като ми ги дадат.

              Коментар


              • От: Ендуристи от София?

                Браво, една от мисиите за сезона е изпълнена . Хайде и другите да дават кой каквото е заснел, че малко е това, а и повечето са пейзажи. Малко екшън кадри си трябват, за да е картинката пълна.

                /Ако може не чак по 30 снимки в 1 пост, че нещо май почва да се бави така/.

                Коментар


                • От: Ендуристи от София?

                  Хахаха, Емо не е никак ЛОШ а??? Прекарал ви е по най-трудната пътека на слизане, качвал съм я цели четири пъти досега.
                  Щом сте готови заповядайте да се качим по нея, иначе ЕВАЛА за прехода, аз специално бях песимист, че ще успеете и се радвам, че ме опровергахте.

                  А това езеро не е от седемте, това е Отовишкото езеро и Отовишкият циркус, а Отовишки връх е най-високата точка в тази част на Рила.

                  Коментар


                  • От: Ендуристи от София?

                    Евала за прехода!! Браво момчето, завиждам ви ! Уникално преживяване , а природата е неземно красива !! Да не знае човек дъха му от карането или от гледките му се взима ! Браво !!
                    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                    Коментар


                    • От: Ендуристи от София?

                      Ей Росене , най-сетне се качи до "Калин" , надявам се си запомнил пътеките. Колко километра са отиване и връщане от Дупница , и имаше ли проблеми с работата на моторите на тази височина? Трябва и Супер Тенере да се качи там.
                      В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                      Коментар


                      • От: Ендуристи от София?

                        Супер тенерето няма проблем по принцип, понеже заедно с нас имаше и 2-ма ентусиасти, които катереха с някакви тежки стругове (ендура), без да се задъхат.
                        Проблем ще му е по част от пътеките, по които минахме, понеже нашите едвам минаваха, а краката ми бяха дигнати до сливиците за да не опират.

                        Чинела радвам се и аз, че оборихме песимизма ти.

                        Коментар


                        • От: Ендуристи от София?

                          Явно кой отиде в Дупница , дига краката до сливиците , тя и Памела Андерсън е минала по тази пътека. Като се върна ще ходиме да ги катериме тези пътеки , Бижо и него ще го прекараме.
                          В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                          Коментар


                          • От: Ендуристи от София?

                            Ето още малко кадри





























                            Останаха някакви клипове, но дано ги получа скоро

                            Коментар


                            • От: Ендуристи от София?

                              Охоооо забелязах ГоПро-то . Страхотни снимки, ама дайте и малко видео от екшъна.... ... Can't wait (clap) !!
                              Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                              Коментар


                              • От: Ендуристи от София?

                                Евала момчета, благородно ви завидях. Тоя уикенд и аз съм на разположение, ако ви се занимава с новобранки. Още веднъж, браво, чудна разходка сте си спретнали.
                                XR4

                                +359.885.88.99.29

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X