Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуристи от София?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ендуристи от София?

    Отправям се към Суходол да си прибирам обслуженото жребче..... От кога не съм се радвал така.... хехехехехе, едвам чакам да стане събота. Ама ще трябва да си припомня как се кара, че сигурно съм забравил.
    Хайде, до нови срещи.

    Коментар


    • От: Ендуристи от София?

      Ами това не се забравя, като по точно, след първото падане ще си припомниш как се кара.
      Ако си на линия за този уикенд, остава само да се разберем кой от дните ще се кара , че нещо в Неделя май пак ще вали.

      Коментар


      • От: Ендуристи от София?

        Понеже няма как да се чака до събота, веднага след като взех мотора от сервиза се отправих с личния ми шофьор към гьола на Враждебна, точно зад летището, където проведох изпитание на дзвера или както неправилно го бях нарекъл "жребче". Какво ти "жребче", то си е направо огнедишащ дракон, ама след дългата зимна пауза съм позабравил що за животно е това. Сега ме тресе мускулна треска.
        Разбира се, както обикновено, ако има желаещи да му изпитат силата - нямам против, и така закачени на кукичката на ендурото са нови три лица , междувременно присъединили се към изпитаталната площадка. Като и тримата ми бяха много благодарни как съм им дал да карат, досега никой не щял да си дава мотора да му се направи едно кръгче... Единия от тях имаше опит с мотор, преди време имаше 50 кубиково моторче като това от "Терминатор". Голяма радост беше, после само за това се говори, ма колко вървел, ма как искал да се обръща, па как минавал през дупки и т.н., а бе голяма веселба падна. Особено с единия ездач, който имаше проблеми с техниката на запалването и не се вслуша в съвета ми да не прекалява с подаването на гас, ама на него повече няма да му давам щом не слуша. За уикенда мисля с един-двама приятели да се повозим нейде из Стара планина, да си припомним как беше работАта. Като гледам дотука вече сте доста по-напред от мен с карането, не съм много сигурен дали поне първото каране да дойда да караме заедно, щото се предполага да ме чакате много, да ме извличате и т.н., цялата гама. Но темата е под постоянно наблюдение, така че ако имате идеи може да измилсим нещо, ако ли не - сезонът е пред нас...

        Коментар


        • От: Ендуристи от София?

          Изобщо не сме напред. Това е визуална фото измама .

          Ако ти се кара, мислим събота да побръмчим из Стара Планина, като няма да се плашиш, ще помагаме с каквото можем.
          За чакането то е ясно, и мен ме чакат. И аз чакам. Иначе няма да е интересно, ако няма компромати за снимане.
          По добре карай с нас да има кой да помага .

          П.С. Аз съм с нов изпускателен вал, и искам не искам, че карам леко поне първите 20 км. (не че мога много естествено).

          Коментар


          • От: Ендуристи от София?

            Среща утре за каране е най-късно в 10.00 на Лукойл, на входа на Нови Искър.
            Който иска да заповяда, но да не закъснява.
            За закъснелите с до 10-15 мин. да идват направо на плаца пред Пепи ВР (който знае къде е).

            Времето ще е супер за каране, а маршрути колкото искаме. Посоката ще решим на място в зависимост от групата и уменията, след инструктажа.

            Коментар


            • От: Ендуристи от София?

              Първоначално публикуван от hafte Преглед на мнение
              Посоката ще решим на място в зависимост от групата и уменията, след инструктажа.
              Само тука някой точки не бяха спазени, НО добре че стана така, иначе кога ще се научим(горе-долу).
              п.с. Благодарности на водача.

              Коментар


              • От: Ендуристи от София?

                Ей днес беше интересно каране.
                Имаше от всичко: аварии, липса на бензин, рязане на дървета, бутане и т.н. като добре, че и похапнахме.
                Посмяхме се, аз малко позакъсвах тук там, и надявам се не съм бавил много групата, но силите ме напуснаха по едното време.
                Специално благодаря на Милко, че ми изкара мотора, на един ЛиЗгав и не кой знае колко труден наклон.

                Групата тръгна голяма, и постепенно оредя. Тихомир сряза задна гума. Светьо отиде да посреща диван (да има къде да се въргаля с жената) .

                Снимки много няма, понеже нямах време да пия и вода, ама днес бяха повече майсторите.
                Все пак направих няколко снимки , докато измислят пътя водачите.

                В крайна сметка стигнахме и се върнахме до 7-те Престола благополучно.

                Който се разпознае на снимките да си казва :-)

                Тук май беше първата почивка, докато дойдат Пепи и Тихомир






                Милко чака групата.

                Тук в ляво има нещо като леко качване, ама за някои. Аз минах но Бижо си побута.


                Тук вече беше тапа, ама и майсторите минаваха за първи път от тук. Експериментираха върху по неопитните



                Дали да не минем оттук


















                Това е от днес. Другия път повече.

                Коментар


                • От: Ендуристи от София?

                  Добре сте покарали пак,а тези дървета на пътя ли са били паднали защо сте ги рязали.
                  Honda CRF 250 X
                  Touareg 3.0 TDI

                  Коментар


                  • От: Ендуристи от София?

                    Много ви поздрави от водача дано сте доволни другия път повече.А относно дърветата понеже се съобразяваме че не всички имат опит при преминаване на такива препядствия се наложи рязане.Иначе ако трябва да съм честен няма такива екстри дране кой от кадето може.
                    0878424143
                    0887424150

                    Коментар


                    • От: Ендуристи от София?

                      И аз покарах малко, че имах работа и нямаше как да дойда в 10:00 часа в Нови Искър. Уж сам щях да се повозя, обаче се появиха още няколко колеги.
                      Ето кратко видео, като това изкачване го пробвам за пръв път днес.

                      Миналата година само го гледах, но днес момчето с ВР-а ми вдъхна кураж /и ми даде някои ценни съвети, разбира се/ и се престраших. Оказа се, че въобще не е нещо кой знае какво. Ама първо се спуснах, няколко пъти. После няколко пъти нагоре. След това един колега от местните /от Кремиковци/ ме поразведе по няколко пътечки, които не знаех, а често съм ходил в този район.

                      Коментар


                      • От: Ендуристи от София?

                        Light Of Jah,да те питам нещо ,ти си прави машината при тези момчета от Суходол кадето в съседство има магазин за части на Сашо Карчев ?.
                        Та ако е там ,доволен ли си от тях,тяхната работа?
                        Honda CRF 250 X
                        Touareg 3.0 TDI

                        Коментар


                        • От: Ендуристи от София?

                          Добро каране беше, аз съм доволен. Аз малко падах, ставах после пак падах и пак ставах, обаче през цялото време се заливах от смях защото беше голяма забава за което благодаря на групата.
                          Опитвах да гоня профитата ама още не се получава. Благодарско на Батко Пепи, че ми вади мотора няколко пъти. Имам много да уча още, но с практика ще стане.
                          По едно време нямах сила да мърдам може би защото бях спал 4 часа и бях като разбит още в началото. Имаше доста смешни и готини ситуации но мисля че това ни оставя спомена от карането.
                          Точно преборя един хълм и гледам групата изчезва зад другия и си викам - газззз че гледай къде са, и така в гонки мина цялото каране.
                          Машината започвам лека по лека да я опознавам и лека по лека да навивам газта по смело. Явно почвам да се уча.

                          Роската се опита да очисти Бетата на Владо ама нещо не му се получи Направо му призля на Владо като видя каква салата беше от Бета и ВР
                          Жорката регистрира най якото хвърляне на мотор и доказа че вр250 лети идеално ))
                          Пепи щото много кара на задна и му се отича бензина и мотора му гасне ама ние даваме че нали сме аматьори и сме нахакали до горе и раздаваме като приключи на някое профи ))
                          няма такава забава ...евала момци
                          Който оцелее ще закусва!

                          Коментар


                          • От: Ендуристи от София?

                            Първоначално публикуван от Иво Томов Преглед на мнение
                            Light Of Jah,да те питам нещо ,ти си прави машината при тези момчета от Суходол кадето в съседство има магазин за части на Сашо Карчев ?.
                            Та ако е там ,доволен ли си от тях,тяхната работа?
                            Да, точно там. Доволен съм, даже много. Нямам претенции.

                            Коментар


                            • От: Ендуристи от София?

                              Първоначално публикуван от Иво Томов Преглед на мнение
                              Light Of Jah,да те питам нещо ,ти си прави машината при тези момчета от Суходол кадето в съседство има магазин за части на Сашо Карчев ?.
                              Та ако е там ,доволен ли си от тях,тяхната работа?
                              Колега, за момчетата от Суходол (Сашо&ko) мога да кажа само добри думи. Смея да твърдя, че ако всички майстори бяха на нивото на Сашко, просто ние, мотористите, щяхме да сме щастливци.
                              Аз повечето неща си правя сам по моторите, но за най-важните и отговорни се доверявам 100% на Сашо!

                              Коментар


                              • От: Ендуристи от София?

                                Благодарности колеги,от Сашо Карчев съм купувал доста неща знам го отдавна но до сервиза не бях опирал преди ми беше далече.Но го питах дали могат да ми стегнат спиците и тои ме прати на Д.Петков и Пиротска сервиз за велосипеди ,та ако някои е стягал спици там и аз ще отида.
                                Знам че тук има тема за спиците,но някакъв човек искаше да ми носи каплите в провинцията да ги прави и ми се видя много дълга история.
                                Хубав сезон на всички вас.
                                Honda CRF 250 X
                                Touareg 3.0 TDI

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X