Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуристи от София?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ендуристи от София?

    Видях че просто няма да се получи моето каране днес,не само заради гумите ,по напреднали сте от мен доста в карането.
    Но още тази седмица ще купя хубави гуми и пак ще се пробвам.
    Снимките са супер ,въпреки премеждията и дъжда мисля че научих нещо повече днес.
    Honda CRF 250 X
    Touareg 3.0 TDI

    Коментар


    • От: Ендуристи от София?

      За мен се оказа тежка, но и забавна неделя, много бутане и ритане отнесе вр-а, но пък минахме през доста добри места добре, че безпрепятствено се прибрах , сега е разглобен за ремонт, надявам се за уйкенда да е готов и да пали безпроблемно
      Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: http://bit.ly/1Y4WCAk

      Коментар


      • От: Ендуристи от София?

        Първоначално публикуван от ЕМО Преглед на мнение
        Достатъчно много е(преди малко слязох от Бонсови поляне)! Не си губи времето.Около хотела е сухо , но нагоре са преспи,реки и мазна тежка кал.
        Емо, къде се губиш?!
        Този уикенд едно каране да спретнем?
        Че само си говорим с теб, а нищо не правим.

        Коментар


        • От: Ендуристи от София?

          Там при вас сигурно освен синьото всичко останало е забранено а ???
          Аз съм май само за вас !

          Коментар


          • От: Ендуристи от София?

            Да се похваля, че вече съм в бокса и се надявам в най-скоро време да разбия тази синя хегемония с нещо жълтоооооо.
            Ако при обслужването не изскочи нещо непредвидено (http://www.youtube.com/watch?v=AYf8X...eature=related), мисля още тази седмица да ви преподам няколко урока по зрелищно падане , упорито бутане и не на последно място - как се пали мотор с манивела от 34тия път или с други думи "Как да станем Джон Рамбо за четвърт ден", макар че не съм го видял да бута, а пък да пали въобще не му се налага , но все пак има нещо общо , в смисъл, че не се предава и понякога пада наистина зрелищно.
            Така де, свалил съм си и четирите серии на Рамбо да се надъхвам.

            Най-вече ето този момент - превъртете си на 7:35
            http://www.youtube.com/watch?v=kE43V...ture=endscreen

            и ето това - продължението, като сцената от 1:38 мисля, че ще я направя по-добре от самия ветеран от войната във Виетнам.
            http://www.youtube.com/watch?v=hSvdC11h4HY


            До скоро!
            Последно редактирано от LightOfJah; 27-03-12, 19:29. Причина: С Ютюб нещо стана

            Коментар


            • От: Ендуристи от София?

              Хайде оправяй го тоя жълтур, че сезона започва с пълна сила .

              Коментар


              • От: Ендуристи от София?

                Първоначално публикуван от Жоро Донечки Преглед на мнение
                Емо, къде се губиш?!
                Този уикенд едно каране да спретнем?
                Че само си говорим с теб, а нищо не правим.
                В събота съм на работа,а в неделя го дават да се сцепи (естествено нали в събота съм на работа).Чакам в началото на месеца (евентуално) да взема заплата за да инвестирам в две гуми(защото сегашните и за асфалт не стават) и вече може да се мисли...Абе изобщо натоварена програма,но ми се струва че за средата на Април ще съм на линия. А! Забравих и друго-практиката показва,че абсолютно винаги първото ми каране за сезона е пълен провал и затова задължително трябва да направя едно каране сам-да изтече къръка де! Та в средата-края на Април ще сглобим нещо.
                ПП.Я чакай да те питам нещо-кога беше битака в Богров,че ми трябва един камуфлаж?
                Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                Джон Кенеди

                Коментар


                • От: Ендуристи от София?

                  Емо какъв камофлаж ти трябва, че имам един почти нов, остана от предишното ми хоби еърсофт :-) (ръза, панталон и елек)

                  Коментар


                  • От: Ендуристи от София?

                    Първоначално публикуван от hafte Преглед на мнение
                    Емо какъв камофлаж ти трябва, че имам един почти нов, остана от предишното ми хоби еърсофт :-) (ръза, панталон и елек)
                    За разлика от повечето ендуристи , аз не уважавам бичовете-карам с армейски камуфлаж и по тоя начин съчетавам три в едно.Знаеш на какво е подложен един "панталон" при каране,но все пак с няколко думи-трябва ми долнище с задължително с подплата , задължително да е здраво(да е от дебел бризент-тънките платове не стават),с много джобове,с гайки за колан,с копчета(да не е с цип) , задължително нов(или поне да му е останал много живот) и с възможност да се регулира талията.За момента най-удачното което съм нацелил е най-обикновен армейски камуфлажен панталон (модел ВВС).Единственото което не ми харесва е , че бързо се мокри и бавно съхне(което през лятото не е особен проблем,но при по студено време си е гадно).Ако имаше мембрана щеше да е перфектен.
                    Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                    "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                    Джон Кенеди

                    Коментар


                    • От: Ендуристи от София?

                      Първоначално публикуван от ЕМО Преглед на мнение
                      В събота съм на работа,а в неделя го дават да се сцепи (естествено нали в събота съм на работа).Чакам в началото на месеца (евентуално) да взема заплата за да инвестирам в две гуми(защото сегашните и за асфалт не стават) и вече може да се мисли...Абе изобщо натоварена програма,но ми се струва че за средата на Април ще съм на линия. А! Забравих и друго-практиката показва,че абсолютно винаги първото ми каране за сезона е пълен провал и затова задължително трябва да направя едно каране сам-да изтече къръка де! Та в средата-края на Април ще сглобим нещо.
                      ПП.Я чакай да те питам нещо-кога беше битака в Богров,че ми трябва един камуфлаж?
                      ОК! Топката остава в теб, имай го предвид

                      П.П. Пазара на Богров е в неделя.

                      Коментар


                      • От: Ендуристи от София?

                        Понеже неделя дават да си вали прилично, за утре някой ако има желание и възможност, с Влади мислим да покараме от Нови Искър до Ябланица. Бетата му е след ремонт и трябвало да се тества докато е в гаранция.
                        Дали ще успеем да стигнем чак до там зависи от времето.
                        Срещата ни е в 11.00 ч. на Лукойла на Нови Искър.

                        Който иска да идва че да сме повече и да е по-весело.

                        Коментар


                        • От: Ендуристи от София?

                          Днес покараме цял ден за първи път тази година, и на приличен маршрут като разстояние.
                          За съжаление бяхме само двама, Аз и Влади, и не сме спирали за кой знае колко снимки, а и не сме закъсвали много за да има куриозни моменти.

                          Тук помогнахме на този баща със сина си, че малко бяха объркали пътя за Ябланица, и ги водихме известно време за да не се изгубят.
                          Влади тества АТВ, и взе че му хареса машината.


                          Машините почиват пред ловната хижа на Тихов Дол, докато ние похапнем.
                          Интересно е че днес така и не видяхме никой ток, а обикновено е като на откриване.


                          Пак се гледа ГПС-а, че днес караме и дремем. Няколко пъти пропускаме отклоненията а сме с 2 бр. ГПС-и


                          Някаква панорама съм снимал, но така и не помня защо


                          В крайна сметка сътворихме този странен трак, ама много бъркахме пътя. На едно място даже сме се завъртяли в кръг



                          Накрая след 98 км, ми свърши бензина, а сутринта си мислех да напълня шишето за раницата.
                          Преляхме от Бетата и се прибрахме, тоя мотор със 7 л. резервоар, преливане в моят, даже и резервата не се наложи да се включва. Уж ДВГ му е по голямо от на ВР450, но ме изненада с разхода си.

                          Коментар


                          • От: Ендуристи от София?

                            Макар и сами войните са си войни. Уви, молитвите ми не бяха чути и все още не е дошъл ред на мойто кУлИло, седи си чинно в сервиза и чака да му дойде ред.
                            Теб те е изненадалa Бетата с разхода си, ама мен ме изненадва ВР-а. Ти с пълен резервоар ли тръгна? Доклкото знам резервоарът побира 9-10 литра...

                            ПС
                            Интересни регистрационни табели сте си залепили
                            Последно редактирано от LightOfJah; 01-04-12, 09:52.

                            Коментар


                            • От: Ендуристи от София?

                              Ами моя се оказа, че е от най-малките които се слагат, т.е. 8 л.
                              Миналата година изкарваше около 130км с един резервоар, ама го карах по леко.
                              Като сменя вала, ще отворя карбуратора, да видя с какви жиглори е и къде му е иглата. Така и не съм го отварял от както е купен.

                              За табелите си прав, но номерата са вътре в калниците поради чупливост от изправяне, и с лепенките избягваме разправията с КАТ.

                              Коментар


                              • От: Ендуристи от София?

                                От КАТ направо трябва да патентоват тези табели, защото ми се струват много удачни за регистрираните ендура
                                SUZUKI DRZ SuperMoto

                                Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X