Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Закриване на сезона 2011 и връчване на годишните награди на BG X-Enduro Championship.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Закриване на сезона 2011 и връчване на годишните награди на BG X-Enduro Championship.

    STAR WARS или
    Закриване на ендуро сезона 2011 и връчване на годишните награди на BG X-Enduro Championship.
    Какво ще рече това.
    Тъй като традиционното закриване на сезона отдавна вече не е местно мероприятие, и в него се изявяват участници от цялата страна, се взе решение тази есен да разчупим традицията и да му предадем състезателен характер. Естествено състезанието ще се проведе по отделно от Традиционния за закриването маршрут и в него ще вземат участие предварително записали се и обособени в отбори състезатели. Останалите "закриватели" ще могат на спокойствие да се придвижат по познатия им път към Бяло камъне, където вечерта преди веселата част/ започването на дисциплината пиЕндуро/ ще се връчат наградите на Х-Ендуро шампионатът на България.

    И така, обявявам "3 в 1" или

    Star Wars - майтапчийско ендуро състезание по Средна гора,
    Връчване на годишните награди на BG X-Enduro Championship,
    и Закриване на Ендуро сезон 2011 за дата:

    5 и 6 ноември 2011 в околностите на град Сопот.

    Подробностите ще бъдат уточнени тук, както и тук
    Последно редактирано от Жоро Йорданов; 30-09-11, 17:12.
    Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
    0894328706

  • #2
    От: Закриване на сезона 2011 и връчване на годишните награди на BG X-Enduro Champions

    Какви подробности бре,Средна Гора ще гръмни с поне 1000 мотора и подобия на такива.ааааа подробности за състезанието.

    Поканени са всички които обичат мотори и кал.
    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

    Коментар


    • #3
      От: Закриване на сезона 2011 и връчване на годишните награди на BG X-Enduro Champions

      Дайте ми един свесен GPS.....
      Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

      Коментар


      • #4
        От: Закриване на сезона 2011 и връчване на годишните награди на BG X-Enduro Champions

        Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
        Дайте ми един свесен GPS.....
        За 1 година и пътя за Бяло камъне ли забрави


        Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
        Какви подробности бре,Средна Гора ще гръмни с поне 1000 мотора и подобия на такива.ааааа подробности за състезанието.

        Поканени са всички които обичат мотори и кал.
        1000 мотора.........намекваш, че ще има и международно участие.....всъщност, пардон, забравих, че мероприятието е галактическо

        Над 300 прегледа и нито един въпрос/на Минков не го броя/. Или няма желаещи или всичко ви е ясно. То не, че на мен ми е, но докато се изясни картината да видим малко реклами на базовия лагер/планетата Кроасан/

        Бяло камъне погледнато от високо



        Блоковете за спане, в дъното са луксозните вили



        Новите вили и басейна



        Ресторанта



        Басейна и ресторанта вечер



        Някъде в околностите…



        Това е останало от предпоследното галактическо състезание / преди 4000 г./



        И за ценителите на хубавото вино перлата на местната изба

        Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
        0894328706

        Коментар


        • #5
          От: Закриване на сезона 2011 и връчване на годишните награди на BG X-Enduro Champions

          Мавара трябва да те черпи.
          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

          Коментар


          • #6
            От: Закриване на сезона 2011 и връчване на годишните награди на BG X-Enduro Champions

            Аз имам много въпроси, но ще изчакам, може да излезне информация
            Yamaha WR 200

            Коментар


            • #7
              От: Закриване на сезона 2011 и връчване на годишните награди на BG X-Enduro Champions

              И аз чакам инфото за да видя

              Коментар


              • #8
                От: Закриване на сезона 2011 и връчване на годишните награди на BG X-Enduro Champions

                Аз имам въпрос към качващия траковете: Ще може ли да ми качи "трака" на Garmin eTrex Legend???
                Ааааа и колко ще е таксата за участие?
                Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                Коментар


                • #9
                  От: Закриване на сезона 2011 и връчване на годишните награди на BG X-Enduro Champions

                  Няма и месец до тогава, а информация никаква !?
                  Yamaha WR 200

                  Коментар


                  • #10
                    От: Закриване на сезона 2011 и връчване на годишните награди на BG X-Enduro Champions

                    Първоначално публикуван от speedrifter Преглед на мнение
                    Няма и месец до тогава, а информация никаква !?
                    Каква точно информация те интересува.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Закриване на сезона 2011 и връчване на годишните награди на BG X-Enduro Champions

                      Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                      Каква точно информация те интересува.
                      Точния маршрут за състезанието, задължително ли е да имаме регистриран мото клуб, в какво ще се състоят задачите и някои други по-маловажни въпроси!

                      Поздрави!
                      Yamaha WR 200

                      Коментар


                      • #12
                        От: Закриване на сезона 2011 и връчване на годишните награди на BG X-Enduro Champions

                        Първоначално публикуван от speedrifter Преглед на мнение
                        Точния маршрут за състезанието, задължително ли е да имаме регистриран мото клуб, в какво ще се състоят задачите и някои други по-маловажни въпроси!

                        Поздрави!
                        Ще има два маршрута единият си е традиционният,другият ще е за състезанието,този за състезанието ще е само по пътеки и ще е успореден на традиционният,всеки който желае може да участва,клуб не е нужен,състезанието ще се състои от сформирани отбори които най вероятно ще се правят преди старта,задачите ще се състоят в това всеки състезател да премине успешно всяка контрола,предполагам че 20 или 30 минути след официалният старт ще може и който желае без да се състезава да премине състезателният маршрут.Крайната цел и на двата маршрута е Бяло Камене,за допълнителна информация Жоро Йорданов и Жоро Хаджиев

                        Коментар


                        • #13
                          От: Закриване на сезона 2011 и връчване на годишните награди на BG X-Enduro Champions

                          Точния маршрут на състезанието все още никой не го знае. Ще се стартира от Сопот а финиша ще е в комплекс "Бяло камъне". Непосредствено преди старта ще бъдат качени тракове на маршрута а за тези които ще карат без навигация ще се постараем да маркираме трасето. На възлови места ще има контроли, които да гарантират преминаването по точно определения маршрут. За сега мога да само да кажа, че трасето ще представлява паралелни на традиционния за "Закриването" пътечки с нормална и на места средна трудност с дължина около 80km.
                          Всичко което бъде уточнено ще бъде отразявано тук, както и в темата за STAR WARS.

                          Тъй, като местата за нощуване в Бяло камъне са ограничени ще помоля всички желаещи да направят резервация на телефона, който е в подписа ми. Тези които не успеят да се запишат навреме ще се наложи след приключване на вечерната програма в ресторанта да се придвижат до някоя от съседните хижи.



                          Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                          0894328706

                          Коментар


                          • #14
                            От: Закриване на сезона 2011 и връчване на годишните награди на BG X-Enduro Champions

                            Аз да попитам относно АТВ-тата, маршрут успореден на традиционния ли ще имаме?

                            Коментар


                            • #15
                              От: Закриване на сезона 2011 и връчване на годишните награди на BG X-Enduro Champions

                              Първоначално публикуван от Емил Трайков Преглед на мнение
                              Аз да попитам относно АТВ-тата, маршрут успореден на традиционния ли ще имаме?
                              Първоначално публикуван от Жоро Йорданов Преглед на мнение
                              Точния маршрут на състезанието все още никой не го знае......
                              Гарантирам, че маршрут ЩЕ има. Също така мога да ви уверя, че НАЙ-КЪСНО 1 час преди старта ще има и подробности за него. Така, че спокойно, и виж се разбери с адаша ти за времето, да не се прожектира епизода „Замръзналите атакуват”!
                              Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                              0894328706

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X