Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Крушовица VALLEY – шопски отряд"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • "Крушовица VALLEY – шопски отряд"

    Ами ето че се случи именно тази ситуация, в чийто контекст зададох въпроса си – тръгнахме с Чочката (въпросния авер) да засенчим Чинела с неговите "Дупница ЕКСТРИЙМ"–ове с едно "Крушовица – Лозен МЕГАДРАЙВ СУПЕРКРОС" например, но за съжаление не се получи точно така, както го планирахме. Тръгнахме към 12, хапнахме в мнооого колоритно кафе/закусвалня в Чокурово и хванахме гората. Още след първите 100м влязох до половина с мотора в едно на пръв поглед безобидно гьолче. Яд ме е само че не се сетих от тогава да започна да снимам. Както и да е преодоляхме няколко трудни момента и като че ли напипахме пътя, докато не стигнахме до една ловджийска хижа (много добре направена между другото) от която пътя се превърна в тясна пътечка и на практика по едно време си се озовахме в чиста гора. Беше напрегнато и на моменти тежко но нищо кой знае какво. И ето че точно на това палаво местенце се случи точно това от което се опасявах – на Чочо му се строши съединителя (точно както на мен преди около месец) и за капак му падна и акумулатора. Така се озовахме в ситуация без съединител и без акумулатор. А времето беше убийствено яко, сигурно последната събота с такова слънце и такива температури. Всичките ни мечти за славни снимки по лозенските върове, за яки преживявания и много адреналин мигом се изпраиха. От снимките накрая се вижда отчаянието обзело ни в момента който действителността ни настигна.

    Но за съжаление притесненията ни не спряха до тук. Като за капак нали сме лукови глави и объркахме пътя, около нас започна едно подвикване на викачите на ловците и едни палави изтрелчета от време на време. Не бяхме съвсем сигурни дали не сме се набутали по средата между двете чети. Имаше доста ехо и можеше да са навсякъде. Но едно беше сигурно по едно време бяха супер близко.

    Както и да е де, размина ни се, така и не се засякохме с тях, въпреки че дори поседяхме 15ина мин в бивака им. Имаше доста бутане, но накрая естествено на едно нанадолнище мотора запали. Прибрахме се безславно и си измихме моторите ((

    Ето малко материал за да отчетем все пак някаква активност, пък било то и без подвизи – поне не ни застреляха

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:5.jpg
Прегледи:1
Размер:340.8 КБ
ID:5904462
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3.jpg
Прегледи:1
Размер:297.0 КБ
ID:5904459

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.jpg
Прегледи:1
Размер:324.1 КБ
ID:5904460
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4.jpg
Прегледи:1
Размер:310.8 КБ
ID:5904464
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:345.1 КБ
ID:5904461


    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:6.jpg
Прегледи:1
Размер:156.2 КБ
ID:5904463
    Последно редактирано от Peppy; 01-11-10, 18:23.

  • #2
    От: "Крушовица – Лозен МЕГАДРАЙВ СУПЕРКРОС"

    Ха, ето че отговора ми прерасна в отделна тема. Яко!!!
    Добре, при това положение това ме амбицира да вземем да направим нещо наистина поне подобно на постижение и да докажем че не е задължително да си супер добър за да преодолееш някакви препятствия.

    Двигнали сме мерника на неделята, която идва, дано времето да не ни подведе нещо ама не би трябвало. Този път даже ще си взема и фотоапарата, че с телефона нещо не са много добри снимките.

    Между другото призовавам всички колеги от региона (ако има такива) да се обявят за да направим нещо заедно, че така двамата е ок ама съм сигурен че би било много по–яко ако сме повече. Пък и повече неща се научават така предполагам.

    Коментар


    • #3
      Ето ме и мен братле-другият участник в Лозен МЕГАДРАЙВ....(междудругото кофти име),взех частите и новият акумулатор и съм се надървил за неделя яко.
      Искам също да призова ,ако има колеги от Елин Пелин и околноста му да ни светнат на яките места като(пистата в Лесново) и др.,да покараме заедно и да си правиме ХЕПИ щото нали тва е целта.Моля пишете ни .

      Между другото "Лозен Мегадрайв........." - кофти име брат.Звучи много гръмко ,а всъщност не беше толкова грандиозно.



      CRAZY COCKS
      Последно редактирано от Chinela; 03-11-10, 20:35.
      CRAZY COCKS

      Коментар


      • #4
        От: "Крушовица – Лозен МЕГАДРАЙВ СУПЕРКРОС"

        Първоначално публикуван от Mavdo Преглед на мнение
        ..
        Искам също да призова ,ако има колеги от Елин Пелин и околноста му да ни светнат на яките места като(пистата в Лесново) и др.,да покараме заедно и да си правиме ХЕПИ щото нали тва е целта.Моля пишете ни .

        ...
        Никак, ама никак не ви съветвам да карате с колегите от Елин Пелин. Вземете това като първи и безплатен съвет.
        Иначе поздравления за темата и първите снимки, ще следим с интерес развитието ви, успех.


        П.П. Ако не си харесвате името на темата предложете друго, веднага ще бъде сменено.

        Коментар


        • #5
          От: "Крушовица – Лозен МЕГАДРАЙВ СУПЕРКРОС"

          Който желае да покараме - в събота съм на пистата в Лесново

          Коментар


          • #6
            От: "Крушовица – Лозен МЕГАДРАЙВ СУПЕРКРОС"

            Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
            П.П. Ако не си харесвате името на темата предложете друго, веднага ще бъде сменено.
            Ами кво да ти кажа, аз не бях и планирал че ще бъде изнесено като отделна тема и затова и не съм го мислил толкова. Но след като ще си имаме наша нека да помислим как да я си я кръстим. До утре мисля че ще го измислим

            Коментар


            • #7
              От: "Крушовица – Лозен МЕГАДРАЙВ СУПЕРКРОС"

              Ето че нещата при нас започнаха да добиват хроничен характер. Днес след поредица от неслуки и проблеми най после се добрахме до този прословут Лозенски манастир. Неслуките между другите са вече толкова досадни че просто не ми се говори за тях. Само ще кажа, че на два пъти бяхме на косъм отново да се приберем с провиснали носове и опропастен ден. Добре че късметът бе на наша страна. Всъщност очевидно нещо трябваше да се направи с този наш късмет и затова и днес се отбихме да заполим по свещичка в манастира. Дано да е сработило.

              И така пускам малко снимки от днешното ни приключение и една карта с маршрута. Трябва да призная, че маршрута ми се стори малко скучен, само на места стана интересно и имаше нещо като екшън, иначе на повечето места се движихме по разни черни пътища на дървосекачи, малко гора а тук там и по асфалтови пътища. Може би трябва да се насочим към някои вече изпитани маршрути на региона, стига някой да ги знае и да ги сподели с нас. Иска ми се да се изкатерим малко по–нависоко, така че сме отворени за предложения.

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:KrushovitzaMAP.jpg
Прегледи:1
Размер:185.2 КБ
ID:5225637

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PB072746.JPG
Прегледи:1
Размер:254.8 КБ
ID:5225641
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PB072755.JPG
Прегледи:1
Размер:306.4 КБ
ID:5225643
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PB072747.JPG
Прегледи:1
Размер:217.8 КБ
ID:5225644
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PB072743.JPG
Прегледи:1
Размер:282.7 КБ
ID:5225645
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PB072735.JPG
Прегледи:1
Размер:431.2 КБ
ID:5225646
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PB072744.JPG
Прегледи:1
Размер:259.9 КБ
ID:5225647
              Тук малък пример за импровизация при счупен държач на съединителя
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PB072736.JPG
Прегледи:1
Размер:427.7 КБ
ID:5225648
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PB072748.JPG
Прегледи:1
Размер:112.1 КБ
ID:5225649
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PB072756.JPG
Прегледи:1
Размер:338.5 КБ
ID:5225652
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PB072753.JPG
Прегледи:1
Размер:180.2 КБ
ID:5225651
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PB072754.JPG
Прегледи:1
Размер:292.7 КБ
ID:5225650
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PB072734.JPG
Прегледи:1
Размер:413.2 КБ
ID:5225653
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PB072737.JPG
Прегледи:1
Размер:464.7 КБ
ID:5225657
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PB072752.JPG
Прегледи:1
Размер:198.8 КБ
ID:5225655
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PB072750.JPG
Прегледи:1
Размер:161.2 КБ
ID:5225654

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PB072749.JPG
Прегледи:1
Размер:180.4 КБ
ID:5225658
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PB072751.JPG
Прегледи:1
Размер:223.9 КБ
ID:5225656
              Последно редактирано от Chinela; 07-11-10, 20:27.

              Коментар


              • #8
                От: "Крушовица – Лозен МЕГАДРАЙВ СУПЕРКРОС"

                Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                П.П. Ако не си харесвате името на темата предложете друго, веднага ще бъде сменено.
                Между другото за името на темата нека бъде – "Крушовица VALLEY – шопски отряд"

                Коментар


                • #9
                  От: "Крушовица VALLEY – шопски отряд"

                  Браво бе Коки много хубаво.Ти си роден модератор.
                  CRAZY COCKS

                  Коментар


                  • #10
                    От: "Крушовица VALLEY – шопски отряд"

                    Първоначално публикуван от Mavdo Преглед на мнение
                    Браво бе Коки много хубаво.Ти си роден модератор.
                    Хареса ти а!

                    Коментар


                    • #11
                      От: "Крушовица VALLEY – шопски отряд"

                      ДА!
                      Последно редактирано от Chinela; 24-11-10, 06:05.
                      CRAZY COCKS

                      Коментар


                      • #12
                        Хей Коки книжка мотор кара ли?

                        Дано не , защото дойде време
                        Последно редактирано от Chinela; 14-03-11, 18:17.
                        CRAZY COCKS

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X