Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво ендуро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какво ендуро

    какво ендуро ще ми препоръчате да не е скапо обаче и да е като за 15 годишен ма да не е от онез малките детските искам да бяга.

  • #2
    Re: Какво ендуро

    Прати едно ЛС дати кажа какво мога да ти предложа
    Иво Георгиев
    Gworkshop

    Коментар


    • #3
      Re: Какво ендуро

      Точно отгоре над твойта тема е "залепено" за такива като теб!
      Чети, чети, чети и след като си прочел всичко, което колегите са написали с толкова труд за други колеги като теб, ще можеш да формулираш ясно това, което те интересува.

      Коментар


      • #4
        Re: Какво ендуро

        реших да е ендуро не атв да е от по-ниска цена и подражката да не е много скъпа.да е от тази категория.и да е като за по малак.

        4-тата категория са мотоциклетите тип "Ендуро", които са малко-по малки възможности от "Спортните" ендуро мотоциклети т.е. приблизително 30% по-малка сложност на препятствията. Те предлагат комфорт и значителна проходимост и се предпочитат най-много у нас, защото се предоставят на най-достъпни цени.
        Този тип мотоциклети са с приблизителна мощност от 25 до 35 конски сили, от 105 до 130 кг. и въртящ момент от 8500 до 13000 оборота/мин.. Този тип машини се предпочитат най-вече заради издръжливоста си, ниските цени, качествата, които предлагат (понеже са не чак толкова далеч от спортните) разхода на гориво и удобството. Спокойно можем да ги обобщим в една "Средна класа" на българския ендурист. Тази категория е най-подходяща за подточки: "а", "б","в" и "г". Класовете на които се разделя тази кадегория са: 125, 200, 225 250, 300, 350 и 400 кубика.
        Най-известните модели са:
        ----
        Yamaha DT 125R-200R-250, Yamaha TT 225, Yamaha TTR 250-350, Yamaha XT 225-250-350, Kawasaki KDX 125-200, Kawasaki KMX 200, Honda XL 250-350, Honda CRM 125-250, Honda MTX 200, Suzuki DR 200-250-350, Suzuki TS 125, KTM LC4 400.
        Снимките на четиритактовите модели можете да видите в 1-вия пост на темата, а аз ще покажа снимки на двутактовите машини:
        Yamaha DT 125 R

        Коментар


        • #5
          Re: Какво ендуро

          и да е 2Т. извинявам се, че пиша на поразия ама се сетих по касно.

          Коментар


          • #6
            Re: Какво ендуро

            Аз продавам моя мотор за 1200 лева Кавазаки КМХ 125 , 15к.с. , 94 год. и вече е с нов и много здрав амортесиор . За нови гуми е и забелешки по външния вид ( Имам боя която ще ти дам да си го боядисаш в същия цвят ) ако искаш ще ти пусна снимки да го видиш
            http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

            Коментар


            • #7
              Re: Какво ендуро

              Първоначално публикуван от ddaanniii Преглед на мнение
              и да е 2Т. извинявам се, че пиша на поразия ама се сетих по касно.
              Долу в дясно на мнението ти има бутонче "Редактирай" ...
              Път без препятствия обикновено не води до никъде.

              Коментар


              • #8
                Re: Какво ендуро

                даи снимки

                Коментар


                • #9
                  Re: Какво ендуро

                  Първоначално публикуван от CECO_KANGOTO Преглед на мнение
                  Аз продавам моя мотор за 1200 лева Кавазаки КМХ 125 , 15к.с. , 94 год. и вече е с нов и много здрав амортесиор . За нови гуми е и забелешки по външния вид ( Имам боя която ще ти дам да си го боядисаш в същия цвят ) ако искаш ще ти пусна снимки да го видиш
                  Може и на мене снимки да пратиш?
                  Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                  Коментар


                  • #10
                    Re: Какво ендуро

                    Ето малко снимки на моя КМХ









                    Ако искаш почече информация за какво е сменяно и какво не ми пиши
                    http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X