Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Излязоха вече новите КТМ 2011 SX

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Излязоха вече новите КТМ 2011 SX

    новите кросаци вече ще са с линкове ..общо взето е изкопирана концепцията от на Евертс 350ф ката както и се очакваше
    само 2 тактовите остават с безлинковото окачване защото за тях било по добре
    новите 250ф и 350 вече са с инжекцион който има възможност и за нестройване и промяна на параметрите
    ..аа и не на последно място.. джантите вече няма да са черни а класически алу цвят а спиците ще са галванично обработени също и нипелите са нови
    250 ф варианта ще има възможност да е и със стартер
    а 350 то серийно си е с такъв

    сл малко ще кача малко снимки
    Последно редактирано от mitkov; 18-05-10, 12:41.


  • #2
    До: излязоха вече новите КТМ 2011 SX

    ето и малко снимки


    новия 350


    само новия 450 остава с карбуратор..по неговия двигател промените са минимални..защото тъй или иначе бе признат за двигател на годината при 450 за 2010


    новия 250 2 такт..остава за сега също с карбуратор и безлинково окачване..за леките 2 тактови се оказало по подходящо


    сменено е захващането на заглушителя..определено с право според мен


    250 ф ката вече с инжекцион и опция за стартер




    ..балансиращият вал и водната помпа са обединени в едно за по добра компактност



    филтъра и захващането са пломенени също


    генератора е посилен за да храни инжекциите и стартера


    новите джанти спици и нипели..общо има олекотяване с още и по добра здравина ..няма и да се драскат толкова бързо както до сега


    инжекциона разработен съвместно с кейхин с възможности за настройки и качване на нови карти

    Коментар


    • #3
      До: Излязоха вече новите КТМ 2011 SX

      ... според мен няма какво да се коментира. Като излязат 2тактовите инжекциони мисля да започна да се депресирам...Поздрави!
      09 YZ290F Athena BB

      Коментар


      • #4
        До: Излязоха вече новите КТМ 2011 SX

        Има ли представа някой , дали ще направят ендуро на базата на 350 кубиковия с който Каироли мачка наред в настоящия сезон?
        "Суетата, е любимият грях на дявола"!

        Коментар


        • #5
          До: Излязоха вече новите КТМ 2011 SX

          Първоначално публикуван от yurgana Преглед на мнение
          Има ли представа някой , дали ще направят ендуро на базата на 350 кубиковия с който Каироли мачка наред в настоящия сезон?
          Едва ли..
          OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

          Коментар


          • #6
            До: Излязоха вече новите КТМ 2011 SX

            според мен ще го направят но ще е вече към 2012
            ..сега сума народ ще ги накупят и ще ги преправят на ендура

            Коментар


            • #7
              До: Излязоха вече новите КТМ 2011 SX

              Първоначално публикуван от yurgana Преглед на мнение
              Има ли представа някой , дали ще направят ендуро на базата на 350 кубиковия с който Каироли мачка наред в настоящия сезон?
              Мачка наред... състезания гледал си скоро, в които той кара. Защото в последните не че мачка, ами пада и като ученичка В Испания с невероятният 350 сс 3 обиколки не можа да мине Бобришев и още 2 Рамон, да не говорим, че въобще не можа да хване Леок. Да не говорим, че неговият съотборник с остарялото 450 сс го минава като спрял. Добре, че е невероятният талант, че да е временен водач в световното. Това е разликата, която той прави. Не мотоциклета. А освен това аз очаквам цена от 8000 - 8500 Евро за мотоциклет, така че едвали всеки ще рипне да го купува. А освен това знае, че като го купи и ремонта почва

              Коментар


              • #8
                До: Излязоха вече новите КТМ 2011 SX

                http://www.youtube.com/watch?v=HsaLW...layer_embedded

                Ето eдно клипче за 350cc модел
                [SIGPIC][/SIGPIC]

                Коментар


                • #9
                  До: Излязоха вече новите КТМ 2011 SX

                  Последното състезание беше най-странното ...не само Каироли поднесе изненада, ами в МХ2 пък каква бъркотия настана , случват се такива неща , и още ще има . но като цяло се вижда че 350сс. е достатъчен , на 450 не може да се използва цялата мощност (поне не от всички пилоти)
                  малко пресилено ми звучи "като го вземеш и почваш ремонти" ...защо мразите толкова тези мотори? ако не сте случили на нормално поддържан КТМ това не значи че не е качествен мотор , на пук на всички които са като коне с капаци ,КТМ се развива и доминира навсякъде , отворете си очите !
                  Последно редактирано от yurgana; 20-05-10, 07:33.
                  "Суетата, е любимият грях на дявола"!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Излязоха вече новите КТМ 2011 SX

                    Тъй като темата е интересна и отдавна не е подновявана,реших да ви представя 20 снимки,които определят историята на австрийската къща.Въпреки че темата е за новите модели на КТМ,ще бъде интересно да видим и моделите от самото начало.С риск да оспамя темата,мисля че и най-запалените по марката,не са виждали някои от моделите датиращи от 1934г.
                    1959 година-125сс.


                    Модел 1973г.


                    1974г.-200сс.


                    1975г.-125сс.


                    1985г.-250сс.


                    1989г.-600сс.


                    1995г.-650 Rally Heinz Kinigadner


                    2000г.-520 SX


                    2001г.-950 Rally


                    2002г.-400EXC


                    2002г.-660


                    2002г. 950Duke


                    520 EXC


                    640 Adventur


                    600 Rally


                    Grandtourist




                    KTM-Mirabell






                    Въпреки че повечето от нас мислят ,че КТМ произвеждат само ендуро и крос, но от 1934 година през основаването си,чак в началото на 60-те години се появяват първите Off-Roud машини.За скутерите,поне аз не знаех че са произвеждани изобщо.Надявам се фото историята да ви е харесала,въпреки че не е подредена по години.
                    http://www.motoblog.it/galleria/la-s...-in-20-foto/20
                    Beta 450 RR-Factory
                    0039 3206052599

                    Коментар


                    • #11
                      От: Излязоха вече новите КТМ 2011 SX

                      Браво за това че ни превиш съпричасни с историята на КТМ,но пропускаш достаот маторетките!! Няма го модела КТМ 500 с които Рангелов побеждаваше,а след това Желето от Казанлък преформи като пистов!!Ако не откриеш снимки ще отида в комшията Ментов и ще го снимам да го видим след толкова години!!
                      Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                      Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Излязоха вече новите КТМ 2011 SX

                        Аз от долу съм посочил и адреса,не са мои снимките,КТМ са подбрали само двадесет снимки,които трябва да обобщят историята на марката и са публикували днес в европейската преса.Аз иначе мога да публикувам всички модели,но мисля че вече всичко сме видели тук във форума,а и съм още нов тук и рискувам да се повтарят теми.

                        п.п.Темата за КТМ ми хареса,има много интересна информация.
                        Beta 450 RR-Factory
                        0039 3206052599

                        Коментар


                        • #13
                          От: Излязоха вече новите КТМ 2011 SX

                          Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
                          Браво за това че ни превиш съпричасни с историята на КТМ,но пропускаш достаот маторетките!! Няма го модела КТМ 500 с които Рангелов побеждаваше,а след това Желето от Казанлък преформи като пистов!!Ако не откриеш снимки ще отида в комшията Ментов и ще го снимам да го видим след толкова години!!
                          Олелеее голяма грешка!! Добре че никой не ме хвана!
                          Рангелов,караше с HUSKVARNA а с КТМ бе Генади Моисеев!! Сори за грешката-одъртявам!!
                          Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                          Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Излязоха вече новите КТМ 2011 SX

                            Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
                            Браво за това че ни превиш съпричасни с историята на КТМ,но пропускаш достаот маторетките!! Няма го модела КТМ 500 с които Рангелов побеждаваше,а след това Желето от Казанлък преформи като пистов!!Ако не откриеш снимки ще отида в комшията Ментов и ще го снимам да го видим след толкова години!!
                            Не е лоша идеята да покажеш нещо запазено,не знам дали има нещо по темата.Още повече,ако има някой да покаже и снима някоя запазена машина на някои наши шампиони,за младите ще бъде много интересно.
                            Beta 450 RR-Factory
                            0039 3206052599

                            Коментар


                            • #15
                              От: Излязоха вече новите КТМ 2011 SX

                              Първоначално публикуван от izoidesi Преглед на мнение
                              ...
                              1985г.-250сс.

                              ...
                              Подобен на този същия (само, че 330 кубика, ако не бъркам) го видях да го кара един човек в Кърджали... Каза, че го взел за първи мотор Мислех си, че по-дръглив мотор от моя няма, но се оказа, че греша
                              P.S. Мотора се представи напълно прилично за мотор на 26 години! Между другото не знам, дали на някой му направи впечатление - мотор на 26 годинки с обърната предница... Съвсем не зле от страна на KTM...
                              Последно редактирано от господин никой; 05-01-11, 15:50. Причина: P.S. Добавка

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X