Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Има ли автокаско за мотори

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Има ли автокаско за мотори

    От доста време се чудя това и наи на края реших да попитам във форума , ако има как стаа тая рабора , защото при колите е лесно едно стикерче и вече се знае че е застрахован
    http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

  • #2
    Първоначално публикуван от CECO_KANGOTO Преглед на мнение
    От доста време се чудя това и наи на края реших да попитам във форума , ако има как стаа тая рабора , защото при колите е лесно едно стикерче и вече се знае че е застрахован
    има но повечето отказват да застраховат против кражба...
    иначе за щети от катастрови става...
    LZ1RED

    Коментар


    • #3
      РЕ:

      И кво аджеба е "щар пу щар" де ли не търсих и не можах да разбера
      Най-добрия реглаж на преден и заден мост

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
        И кво аджеба е "щар пу щар" де ли не търсих и не можах да разбера
        Извинявам се но нищо не разбрах това какво означава

        Да ама ако например падна и счупя мотора , и като им кажа че съм скочил и съм го счупил , пак няма да ми взътановят щетите пак ще си намерят някво извинение ... кофти е че не може да ги застраховаме против кражба
        http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

        Коментар


        • #5
          парво оценяват щтетите и после плащат
          KTM EXC 250 2т.1999г/BETA Tehno 250 Trial/KTM EXC 300 2006.

          Коментар


          • #6
            По принцип автокаското важи само за пътищата от републиканската мрежа, ако стане нещо на черен път, каското не въжи. Това за колите, за моторите незнам.
            99 WJ V8, 5" lift long arm, 35"...
            It's a Jeep thing - you wouldn't understand..!

            Коментар


            • #7
              Като за начало при автомобилите си важи кедето е станало събитието. Няма значение дали е станало на черен път или асфалт. То по принцип нашите асфалтови пътища са като черен път.
              Застрхователите не че отказват да застраховат нашите мотори, но въпроса е какво плащат - нищо. Първо те нямат база за сравнение, използват Ауто Шваке, което ваши само за автмобили. Второ ако заведеш щета например: Карам си аз и на идната бабунка като се приземих гледам коловете криви, кормилото криво и случайно рамката се сцепила те просто няма как да го заведат като щета. По-лесен е въпроса при шосейните мотори. Там си е като при автомобилите, като изключим условието, че мотора задължително трябва да има заключващ механизъм, за да важи събитие кражба. При тях си плащат всяка драскотина. Та във въпросният форум няма място за застрхователи, освен ако не прави здравни застраховки и гражданска отговорност, ако някой изобщо си прави ГО
              Иво Георгиев
              Gworkshop

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
                И кво аджеба е "щар пу щар" де ли не търсих и не можах да разбера
                "щар пу щар" имаше един лаф преди време: Манго забогатял и си купил паджеро, детето му разпрявало в махалата тато си купи мицибуши панчерево щар пу щар и стакалта праат джиджи биджи
                " Митцубиши паджеро 4х4 с ел. стъкла...."
                незнам дали е истина, най-вероятно не, но мен ме радва и
                забавлява този лаф.
                LZ1RED

                Коментар


                • #9
                  щар по щар е 4 по 4.
                  MG RACING

                  Коментар


                  • #10
                    "щар пу щар" имаше един лаф преди време: Манго забогатял и си купил паджеро, детето му разпрявало в махалата тато си купи мицибуши панчерево щар пу щар и стакалта праат джиджи биджи
                    " Митцубиши паджеро 4х4 с ел. стъкла...."
                    незнам дали е истина, най-вероятно не, но мен ме радва и
                    забавлява този лаф.
                    ..сега остава да кажеш и че много си забогатял..и направо ти пращаме данъчните

                    Коментар


                    • #11
                      Първоначално публикуван от redair Преглед на мнение
                      "щар пу щар" имаше един лаф преди време: Манго забогатял и си купил паджеро, детето му разпрявало в махалата тато си купи мицибуши панчерево щар пу щар и стакалта праат джиджи биджи
                      " Митцубиши паджеро 4х4 с ел. стъкла...."
                      незнам дали е истина, най-вероятно не, но мен ме радва и
                      забавлява този лаф.
                      детето му разпрявало в махалата тато си купи мицибуши панчерево щар по щар с ЛЕТНИ ЖАНТИ, ТАВАНСКО ПРОЗОРЕЦ, ВЪТРЕ МУЗИКАТА СВАТБА и стакалта МУ праат джиджи биджи

                      Коментар


                      • #12

                        Ех.... това каско тотално се изясни

                        Коментар


                        • #13
                          айде да кажем нещо и по темата..
                          ако мотора е ендуро -та дори и хард и има регистрации и тн не виждам проблем да има пълно каско
                          даже имаше тука такъв случай в нашия окръг ктм 380 и като го откраднаха си изплатиха на човека сумата
                          ..е сега дали ще платят ако паднеш и го потрошиш не зная

                          Коментар


                          • #14
                            Като за начало при автомобилите си важи кедето е станало събитието. Няма значение дали е станало на черен път или асфалт. То по принцип нашите асфалтови пътища са като черен път.
                            Това не е вярно, автокаското въжи само за пътищата от републиканската пътна мрежа. То ако не беше така всеки път след разходка щях да ходя при застрахователите да дават парички че боята ми е улющена от клоните
                            99 WJ V8, 5" lift long arm, 35"...
                            It's a Jeep thing - you wouldn't understand..!

                            Коментар


                            • #15
                              В Пловдив съм питал всички застрахователи,никой не застрахова против кражба

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X